Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIE UWIERZYCIE ,ale kolezanka zmienia podpaski tak rzadko..przyznala mi sie.

Polecane posty

Gość gość
No jak mozna zmieniac podpaske co 4h? Nie chodzi o to, ze przecieka tylko o smrod! Boze zaraz puszcze pawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma kretynko,że to podwójnie niehigieniczne. Nie dość,że nosi go całą dobę to jeszcze koorfa sika pewnie też na sznureczek od tampona. Ale co ja będę takiemu brudasowi tłumaczyć. Pewnie wali od ciebie z kilometra jak popierasz takie praktyki. 21wiek,a kobiety z higiena gorzej niż zwierzęta. Dbanie o siebie to coś więcej niż tapeta na twarzy i pazury żelowe. Takie fleje jak Ty i ta od 1 tampona powinni na ulicach palcami wytykać,żeby się przypadkiem czyms nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 a jak zrobić kupę z tamponem....buahahaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma kretynko,że to podwójnie niehigieniczne. Nie dość,że nosi go całą dobę to jeszcze koorfa sika pewnie też na sznureczek od tampona. Ale co ja będę takiemu brudasowi tłumaczyć. Pewnie wali od ciebie z kilometra jak popierasz takie praktyki. 21wiek,a kobiety z higiena gorzej niż zwierzęta. Dbanie o siebie to coś więcej niż tapeta na twarzy i pazury żelowe. Takie fleje jak Ty i ta od 1 tampona powinni na ulicach palcami wytykać,żeby się przypadkiem czyms nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:39 A co nas to obchodzi szmato? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ją gdzieś napisałam,że sika tym samym otworem? Bo jakoś nie widzę.naucz się jedna z druga czytać ze zrozumieniem,bo jak na razie to z siebie robicie pośmiewisko. Nie dość,że koorfa brudaski to jeszcze cymbaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz ze sznureczek można odchylic to tyłu i nie ma opcji aby na niego nasikać? Oj ty biedna istotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata to Cię wysrala odrzucie społeczny. Idź smierdziec gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prze tak rzadkie zmienianie podpasek można się nabawić waginozy pochy- bakteryjnego zapalenia które jest trudne w leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę śmierdzieć przy tobie i co mi zrobisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odchylic :D i co jeszcze? Ja piertole,żałosne jesteście. Zamiast normalnie zmienić tampon przy sikaniu to sznurek odsuwaja :D nie wiem czy jesteś takim leniem,brudasem czy żal Ci kasy na tampony. Może powinnaś się obkladac wata,taniej wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniam co 3-4 h. Nie chodze w podpasce caly dzien, to oblesne. Zmieniam nawet jak jest lekko zaplamiona i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle krew miesięczna wydziela specyficzny odór, całkiem przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co jest złego w tym odchyleniu sznurka? Pytam serio. Jeśli zechce mi się sikac 15 minut po włożeniu tampona, to mam go wyjąć, bo ty tak chcesz? Dawno nie uśmiałam się tak z nikogo na kafe:D ty masz jakąś fobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż,ja choć bardzo się staram to widzę że raczej do tych higienicznych nie należę,ale postawcie się w mojej sytuacji,pracuję przy produkcji na taśmie i niestety nie mam możliwości biegać do toalety co godzinę,mam obfite krwawienia a przerwy tylko jedna po czterech godzinach nie jest to przyjemne kiedy czujesz że wszystko przemokło a zejść się nie da,zresztą inne kobiety też tak mają co widać w szatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie drogie Panie ktore uzywaja 1 tampona na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamponach, podpaskach sa chemikalia i trzeba je czesto zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tampony to w ogóle syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tu tylko jedna napisała ze używa jednego tampona na dzień i mysle ze napisała to dla jaj żeby ta nawiedzona wariatka się pluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy owak trzeba uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna nawiedzona. Czy ja gdzieś napisałam,że musisz wymieniać,bo ja chce? Jak dla mnie to możesz nosić ile chcesz,stwierdzam fakt,że jest to oblesne. Nie rozumiem w czym problem? Wlozylas,chcesz skorzystać z toalety,wyjmujesz,sikasz,zakladasz nowego. To takie trudne? Ja tak robię i nie,nie jestem wyrocznią.tampony nie kosztują majątku więc nawet jeśli muszę wyrzucić czystego tampona to świat się nie zawali. A noszenie 1 tampona cały dzień i sikanie,sranie i co tam jeszcze ta kobieta robi jest wręcz odpychajace. Co to w ogóle znaczy,założyłam czystego tampona,nie będą go wyrzucać. Masakra roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Was wszystkie są nawiedzone co mają odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony nie bo są niebezpieczne, ale w podpasce można w jednej nawet miesiąc chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
20.10 dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie noszę,bo mi chłopak wylizuje co godzinę dokładnie językiem całą krew i śluz. Mam spokój z podpaskami a on to strasznie lubi i jeszcze go to podnieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a przepraszam,a nawet jak sika na sznureczek,to co z tego?mocz w porównaniu do krwi jest bardzo czystą i bezpieczną substancją! To tylko wydzielina taka sama jak ślina. Brudna to jest kupa,a to jest inny otwór,prawda?No chyba że wkładasz tampon do d..py i na niego srasz i dlatego jest brudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12proszę Pani jeśli zmienia się regularnie to przeważnie nic z tego,chociaż jest to niechlujne. Natomiast jeśli zmienia się tampon 2- 3razy na dobę to niestety,ale to zaczyna brzydko pachnieć. A proszę mi powiedzieć czy jeśli Pani posika trochę majtki to zakłada je z powrotem na ciało czy zakłada czyste? To działać na tej samej zasadzie. Jedna Pani tutaj pisała,że chyba jest fleja,bo pracuje na produkcji i nie może często schodzić z maszyny-ok sa takie sytuację,że nie można zadbać porządnie o swoja higienę ale nie sądzę by ta Pani w domu świadomie olala temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawa, która z was szczekających, tak naprawdę myje d**e i piczę po skorzystaniu z WC. Zaraz powiecie ze wszystkie...aha napewno. Cipe po sikaniu przecieracie papierem i lecicie dalej. I co, nie śmierdzi taka nieumyta, tylko wytarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:27 no jesteś głupia nie da się ukryć. Jarasz się tym tematem jak jakaś poy*****. A w czym tampon przeszkadza przy sraniu? No w czym debilko? Srasz sobie na sznurek? To masz problem bo być może wkładasz go nie tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×