Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
2.51 Nie wie co , na pewno spokoj , madrość , pewność siebie. i brzydki też nie.Sama zaczęła pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile było zazdrości od kobiet , to świat nie widział , wszystkie co znałem Poruszenie jak w mrowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było,minęło , nie zapomnę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co grubość portfela się zmniejszyła? Ona mogłaby być córką tobie autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wszystko przeczytałam :-) autorze szkoda że Cię nie ma :-P bo Panie się tutaj nieźle reklamują :-D możesz wymienić swoją biedną 27latkę na ustawioną 40stkę :-D ciągle jak tutaj zaglądam to się uśmiecham :-) jest nieźle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś tu nie rozumiem, jeżeli są mężczyźni dla których najważniejsze w kobiecie jest jej młode ciało i piękna twarz to przecież są też kobiety dla których najważniejsze w mężczyźnie jest jego gruby portfel. To jest jedna i ta sama grupa ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego niby nie rozumiesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego oburzenia bo przecież tacy ludzie na siebie trafiają. To tak jakby mężczyzna chodzący do burdelu miał pretensję, że tam są d****** a d***** w burdelu, że są mężczyźni co korzystają z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytucja w czystej postaci, za społecznym pozwoleniem. Gdzie są rodzice tych młodych dziewczyn? Gdzie są ojcowie, którzy powinni je bronić przed starymi napaleńcami, którzy hmm nie są z ich córkami z powodu ich inteligencji.. Gdzie są ich matki, które powinny tłumaczyć, co w życiu ma znaczenie i że nie są to pieniądze w ten sposób zdobyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest miłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, miłość do pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i za pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widać że stara frustratka z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z ciebie stara d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaprzeczasz, ha ha :D Ja jestem młodą, ładną, inteligentną dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzi się takie obrazki na mieście, bardzo drogi samochodzik, nieciekawy pan po 40-tce i miss świata w wieku dwudziestu-paru lat. Standardzik. Samochodzik+"tatuś"+"córeczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się dobry qtach w gaciach i gra wstępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj stary, bo przykleić się do takiej łatwo , odkleić trudniej. Zostawiają po sobie ruiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj w gatkach to raczej c***anowie nie mają nic ciekawego, czym mogliby się pochwalić. Przeważnie jest taka zależność: im mniejszy wacuś tym większy (wytworniejszy) samochód, dom, portfel,generalnie wszystko duże, żeby zrekompensować to co małe, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U to już nie chce Jarka kolekcjonera którego żona ubiera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot, taka mala machina postepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej epoce były układy zależności: stary bogaty + młoda piękna i TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MIŁOŚCIĄ, to układ czysto biznesowy, obecnie zwie się to SPONSORING, kiedyś to były małżeństwa aranżowane przez rodziców. Proszę sobie do tego nie dopisywać ideologii miłości, bo wyobrażając sobie pójście do łóżka z facetem w wieku mojego ojca, mam mdłości na samą myśl. Tylko jakaś desperacja skłoniłaby mnie do tego. Ale kobiety są wyrachowane, zaciskają zęby i rozkładają nogi w zamian za drogie wakacje, ciuchy od projektantów i dom z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go kocham i mówcie sobie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i go już teraz kochasz, jak zapewnił Ci to dostatnie życie, wyciągnął z jakiejś biedy. Czasem z wdzięczności człowiek zaczyna żywić uczucia do "wybawiciela", jednak to nie jest romantyczna miłość wynikająca z zakochania się w osobie za jej piękną duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nim nie jestem. Nie jestem też bieda. Po prostu zakochałam się w człowieku. Jacy z Was ludzie...ludzie którzy nie wierzą w miłość. Żal mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa dodaj tylko że w BOGATYM człowieku i wszystko w temacie oczywiście nie przyznasz się tutaj, że jest nadziany ale przyznaj się przed samą sobą, może coś do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie małżeństwo, ona 27 on 47 . Nie wiem co ich łączy ale na pewno nie są to jego pieniądze ani jej uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu odmawiasz pieniędzy a jej urody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmawiam??? Opisuje rzeczywistość, on nie jest bogaty a ona do pięknych a nawet ładnych nie zalicza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to jestem piekna i mogę mieć wszelkich szmaciarzy pomiędzy 17-80 rz, tylko co mi po siusiorkach. ja im mastki almette nie będę wybierac spod napleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×