Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Okropny jest ten temat..:( Smutne jest to jak myślicie.. nie rozumiem dlaczego tak ciężko uwierzyć, że można się tak po prostu w kimś zakochać i na to się nawet nie ma wpływu.. 40 lat to nie jest starość, a faceci w tym wieku są fajni i atrakcyjni.. mnie podobają się zarówno faceci w podobnym wieku, nieco młodsi, jak i sporo starsi, to zależy od tego jaki ktoś jest bardziej a nie od wieku. Jeśli się kogoś kocha, wiek nie ma takiego znaczenia..wiadomo, taki związek z różnicą wieku jest inny i trudniejszy, ale bez przesady, jeśli jest miłość to jest to do przejścia. Nie rozumiem dlaczego wyrzekać się miłości..chyba, że się kocha zajętego, ale wtedy to wiadomo.. 4 lata temu zakochałam się w 18 lat starszym..odpuściłam, bo był zajęty, dlatego dałam sobie z nim spokój, nie ze względu na wiek. Jeśli chodzi o pieniądze, to pracował na budowie, więc tych pieniędzy chyba dużo nie miał, nawet auta nie miał, zresztą nie wiem, nie interesowało mnie to..myślałam o nim potem cały czas przez ponad rok i żaden inny mi nie wpadł w oko, a do tej pory myślę sobie co u niego. I ja chyba wiem lepiej co ja czuję niż obce osoby? Wy tu jakieś głupie kłótnie sobie urządzacie, co nie świadczy o Waszej dojrzałości dobrze..takie ocenianie po pozorach też jest niedojrzałe. To wy nic nie wiecie o życiu, jeśli uważacie, że nie można kogoś kochać tylko dlatego, że jest starszy lub młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że ja bym była zbyt niedojrzała dla kogoś o tyle starszego, ale o dziwo to właśnie z nimi mi się lepiej i swobodniej rozmawia niż z rówieśnikami..nie wiem od czego to zależy, ale tak jest. 30 lat to starość? Nie dobijajcie mnie.. Jakbym weszła w związek z kimś sporo starszym to musiałabym go naprawdę kochać, żeby zaryzykować i olać opinie ludzi, która pewnie często mogłaby być nieprzychylna dla nas, nie zważać na to, że mój partner się szybciej zestarzeje niż ja tylko go dalej tak samo kochać, dotrzeć się jakoś z nim mimo dzielącej różnicy wieku, nie myśleć o tym, że dla mnie on jest jedyny i wyjątkowy a ja prawdopodobnie jestem którąś z kolei, a może nawet on miał już i żonę i ma dzieci..nie szaleć z zazdrości, że już miał "tą jedyną" tylko po prostu coś im nie wyszło..myślę, że nawet to dla tej młodszej osoby może to być trudniejsze. Bo starszy facet będzie miał długo młodą żonę, faceci nie lubią jak ich kobiety się starzeją, to dla nich chyba gorsze niż dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś otóż to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kobieta po 30 już się sypie, mężczyzna po 40 rozkwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pięknie, ładnie...tylko niech ten starszy nie będzie bogaty i nie jeździ samochodem za pół bańki, to wtedy zrozumiem tą Waszą "bezinteresowną" miłość drogie małolatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisałam, że "mój" bogaty nie był..a Ty dalej swoje. Kobieta po 30 się wcale nie sypie, a jeśli tak uważasz, to może w takim razie taka różnica wieku jest biologicznie naturalna ? Chyba i tak wszystkim mniej się podoba związek starsza kobieta i młodszy facet, niż odwrotnie? Ale i takie związki bywają i mogą dobrze wyglądać - Shakira ma 10 lat młodszego męża i tej różnicy póki co nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia,mężczyzna po 40-tce rozkwita..chyba z impotencją i brzuchem piwnym ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża różnica wieku miedzy partnerami wywołuje zgorszenie i od razu ludzie doszukują się w takim związku czegoś niestosownego choćby tak jak w tym temacie sponsoringu. Przecież istnieją związki z miłości , nawet gdy ta jedna osoba ma więcej na koncie. Wiele jest takich małżeństw ona biedna, on bogaty i często są w podobnym wieku ale czy to znaczy, że połączył ich sponsoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie bój się, nie pisze o twoim zapuszczonym Januszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa laski, jak nie lubicie seksu, to szukajcie sobie starszych...parę latek i już nie będą mogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś własne doświadczenie widzę. :D Bardzo mi przykro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, ja mam młodszego, ale koleżanki mają sporo starszych i niestety lubią się żalić. NIe pobryka już taki koło 50-tki, zapomnij o kilku razach w ciągu jednej nocy i mówi to każda. A mężów mają niby wysportowanych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
That is SICK you stupid b***hesss. Przyjmowanie starego między nogi..... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jasne, jasne. :D Prymityw który sprowadza całe życie do seksu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie całe życie... I czy ja Ci ubliżam Prymitywie? Kto tu jest prymitywny? Później frustracje, bo stary też sobie wziął młodą w nadziei że przy niej dłużej pobryka, a tu nic z tego, natury nie oszukasz, a takiej 20-paro letniej w miarę gdy przybywa lat - ochota na seks rośnie - zobaczysz jak dojdziesz do 30-35 - jakie będziesz miała mega libido - wtedy jak mąż nie podoła to czarna rozpacz, albo szukanie rówieśnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA UKŁADY NIE MA RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieogarnięte laski, których jedynym celem jest upolować bogatego. Wstyd mi że jestem Polakiem, próżno tu szukać młodej normalnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skręca mnie jak widzę łysiejącego, siwiejącego tatuśka z panną, która mogłaby być jego córką, bleeee. Ale furka fajna zawsze jest - standardzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj I odwrotnie, jak ona dobije do 30-35 to meżczyznom na seks z taką podstarzałą ochota też odejrze i swoje wielkie libido może sobie wsadzić w kieszeń. Tutaj też natury nie oszukasz. Głupia myśli, że rówieśnicy będą się rzucać na starzejącą się babę po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:40 Ty masz coś z głową, ewidentnie. Ja mam 49 lat i mężczyźni za mną biegają, nie tylko rówieśnicy ale i znacznie młodsi. Gdzie ty żyjesz że kobieta po 30 wygląda jak stara baba ? Zadajesz się z alkoholiczkami ? Patologia przemawia przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie patologia, tylko natura, Każda kobieta po 30, a tym bardziej po 40 charakteryzuje się takimi atrakcjami wizualnymi jak zmarchy, obwisłe albo wysuszone cycki, szara cera i cellulit na tyłku. Jak ktoś ma fetysza na brzydotę to takie atrakcje jak najbardziej, ale nie łudź się, że takich fetyszystów jest wiele. Uganiać to się można za jędrnym ciałem 20tki, a nie za starzącymi się babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz ja? Ona kocha Ciebie? Daje ci czulosc bliskosc cieplo ? Czujesz sie kochany? Jestes przy niej szczesliwy ? Spedzacie razem cudowne chwile? Czujesz sie przy niej dobrze? Wymaga od Ciebie jakiegos sponsorowania " a kupisz mi to? A moze dasz mi na tamto?" jezeli nie wymaga i jestes przy niej szczesliwy to czemu macie zrezygnowac z milosci bo co?! Bo co bo jest miedzy wami statystycznie wieksza roznica wieku ?Bo boisz sie o kase ? Uczucie jest wazniejsze od pieniedzy i wiec przrstan sie tak o nie martwic przeciez cie nie zabije i nie okradnie jezeli cie kocha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska po 20-tce co tu wypisuje takie farmazony o 30-to latkach powinna sobie szykować grób na 30 urodziny, które za parę lat jej stukną. Aż się nie da tego czytać nie śmiejąc się, moje życie, nie tylko seksualne zaczęło się właśnie po 30, kiedy dzieci już podrosły, moje ciało wróciło do formy sprzed porodów, moja pozycja w pracy ustabilizowała się i dała mi pełną niezależność finansową. Dziecko drogie, z takim podejściem, to Ty nawet nie myśl o dzieciach, bo to właśnie po ciążach robią się te wszystkie rzeczy, o których piszesz i nie ważne czy urodzisz dziecko w wieku 20 czy 30 lat, tak samo cycki Ci obwisną, zrobią się rozstępy i cellulit. Ale tak jak ktoś pisał wcześniej, w wieku 30 lat , to Ty już popadniesz w tak głęboką depresję z powodu tej "starości", że nic Ci nie pomoże, ani bogaty mąż, ani głupie teorie z forum dla małolat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 16;41 a jeśli udaje że kocha i owszem on czuje się przy niej w miarę dobrze, bo to jędrne ciałko przysłoniło mu postrzeganie świata, a tak naprawdę ona tylko kombinuje jak go oskubać? a sposobów jest wiele, alimenty na dzieci, alimenty na nią DO KOŃCA ŻYCIA, często taki delikwent rozstaje się z domem, bo przecież dzieci pod most nie pójdą... kobiety dla osiągnięcia swoich celów potrafią udawać wielką miłość i rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wedle twojej teorii to ta sama osoba, która nie rodziła dzieci to wygląda tak samo jak ma 20+ i jak ma 30+. Ale wszyscy wiedzą, że tak nie jest. Zakładając, że dana kobieta ma taką sama figurę i wagę w wieku 20+ i 30+ to zawsze wygląda gorzej w wieku 30+ bo jednak skóra jest jest już dużo gorsza. Możesz się oszukiwać, że tak nie jest, ale tak jest. Dowodów z życia jest pełno. Pierwszy z brzegu. W jakim wieku są kobiety we wszelkich konkursach piękności? Hmm. 30+ napewno tam nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykuj już ten grób na 30-ste urodziny, bo dużo Ci nie zostało, a widać po przekroczeniu tej magicznej liczby (według Ciebie), będziesz już tylko nieszczęśliwa i będziesz unieszczęsliwiała całe otoczenie, łącznie z tym starszym panem, na którego polujesz. Jesteś rozdygotana i zdesperowana i mimo że jestem od Ciebie sporo starsza, to mi takie odczucia są obce, zgadnij dlaczego? Ano nie patrzę na siebie przez pryzmat wieku, tylko przez pryzmat tego jak wyglądam MIMO WIEKU, jakie mam powodzenie, co w życiu osiągnęłam i kim jestem. Wspólczuję Tobie, temu panu i całemu Twojemu otoczeniu. I naprawdę dobrze Ci radzę - nie miej dzieci, bo unieszczęśliwisz również je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'58, jeszcze ci się nie znudzila latac po tematach roznych i wypisywać to samo? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie te rady. Stwierdzam tylko fakty. To ty nie możesz pogodzić się z tym, że jak każda kobieta po 30 wyglądem nie dorównujesz młodszym koleżankom. Jedyny scenariusz, gdzie możesz być postrzegana jako atrakcyjniejsza to w porównaniu z jakaś brzydką / przeciętną 20latką. Faceci lecą na wygląd w 99%, a nie na to czym się zajmujesz i jak się czujesz sama ze sobą i jaką spełnioną się czujesz, To też jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest fakt, to jest myślenie głupiej małolaty :) Mam o wiele większe powodzenie teraz, niż gdy byłam tą młodą z jędrnym ciałkiem, ale byłam NIKIM. Takim zahukanym dziewczątkiem jak Ty, które szuka sposobu na wyrwanie się z przeciętności... Tylko że ja postawiłam na karierę i samorozwój, a Ty stawiasz wszystko na jedną kartę - upolować bogatego. Niestety z Twoich wpisów bije desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małoletnie dupodajki starych oblechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×