Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Przecież te teksty o starych 30letnich kobietach pisze jakiś praeiczek koło 30tki a nie kobieta 20letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, kobieta... Bardzo zdesperowana w poszukiwaniu starego sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisała ta, co ją nie chciał ten stary, a niby taka piękna, wykształcona i z bogatej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodość mija bardzo szybko... Uroda pozostaje na dłużej, ale bez innych cech, ani młodość ani uroda nie wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum siedzi paru takich ancymonow po 30ce i ciągle piszą o tym, że ich rówieśniczki to stare baby a dla nich najlepsze kobiety to takie 20latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak, ale w tym temacie pisze ta sama laska, której stary nie chciał i to na pewno jest laska, nie facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, głupie jesteście :D macie już postępujący zanik mózgu albo po prostu zostalyście stworzone na debilki :D Atrakcyjność kobiet kończy się po 30 i koniec. Żadne zaginanie rzeczywistości tego nie zmieni. Natury i czasu nie oszukacie, choć byście szczekały w tym temacie jeszcze sto stron przekonując że starsza lepsza :D niby w czym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz małolatko, wystawiasz tymi komentarzami opinie nie tylko sobie, ale i koleżankom w Twoim wieku:) W tym temacie nie chodzi o atrakcyjność zależną od wieku, ale o ogromną różnicę wieku między mężczyzną a kobietą. Czyli drogą dedukcji, z Twojego rozumowania wynika, że 50-60-cio latek również powinien sobie szukać kobiety w wieku 20 paru lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się z tym zanikiem mózgu, widać ciebie temat posiadania mózgu nigdy nie dotyczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś kobietą czy mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietą, której nie chciał starszy o 18 lat sponsor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KObietą - to za duże słowo w jej przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSCY KOCHAMY MILFY !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobietą, której nie chciał starszy o 18 lat sponsor X Po co odpowiadasz za kogoś? Każdy tu jest gość. Masz rentgen w oczach, że widzisz kto pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo ta laska pisze cały czas w ten sam, charakterystyczny sposób. Używa tych samych określeń, śledzę od jakiegoś czasu ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi, że nie... Ta laska ma ten temat w ulubionych i dlatego odpowiada po dłuższej przerwie, gdyby to był ktoś przypadkowy, to nie trafił by na ten temat, gdyż był on wiele godzin dalej, mam nadzieję że wiesz o czym piszę. Ona walczy tu rękami i nogami, żeby udowodnić "wyższość" dwudziestolatek nad trzydziestolatkami, bo ten jej stary pewnie wybrał jakąś trzydziestoletnią zamiast ją. Najpierw pisała jako ta niechciana młodsza, potem przybrała postawę trochę innej osoby, a teraz ugrywa tekstami niby to właśnie mężczyzn broniących młodych lasek. Żenuła do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wnikam , to że tak bardzo krytykuje kobiety sama nią będąc jest zastanawiające .Niech sobie popisze i pocieszy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ona krytykuje tylko te po 30-tce :) Ma jakiś mega uraz do starszych, widocznie jest tak jak pisałam, ten stary wolał starszą od niej :) Ośmiesza się dziewczę, bo sama za parę latek będzie miała 30. Myśli że jak teraz upoluje bogatego 40latka, to on będzie jej wierny do końca życia. Tacy co wolą puściutkie łase na kasę dwudziestki i w wieku 50 lat znajdą taką chętną, gdy ta obecna już będzie po 30-tce. Tyle tylko że facet im starszy tym mniej naiwny i już liczy się z kasą i dobrze zabezpiecza, żeby go gówniara-cwaniara nie oskubała na stare lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnę kiedyś artykułu w gazecie Opisywała swój los kobieta , która też wyszła za mąz za starszego majętnego mężczyznę .Zajęła ona miejsce już poprzedniej trochę podstarzałej kobiety, która ją wcześniej przestrzegała , że kiedyś skończy tak jak ona.Czas plynął zaczęła korzystać z dobrodziejstw pieniędzy , nie żałowała ich na zatrzymanie urody. Po kilku latach, mąż znalazł inną bardziej atrakcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.27 To na pewno mężczyzna jak mówiłem ,prowokuje i bawi się , stara się uderzać w czułe miejsca kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wierz mi, baba :) Czytałeś wszystko? Facet nie byłby taki zapalczywy. Z jej tekstów bije czysta desperacja, pewnie już niedaleko do tej 30-tki, a sponsora brak :) :) No ale nie będziemy się kłócić, bo po co? Znam trochę kobiety i ich "potrzeby" hihi Mam męża akurat koło 40, jest atrakcyjny i nie powiem, nie brakuje nam kasy i on opowiada mi, że paradoksalnie - im młodsza tym bardziej zdesperowana, żeby przykleić się do jakiegoś jego kumpla lub bywa że do niego. One w ogóle nie mają hamulców i jak czytam tą laskę, to tak jakbym słyszała opowieści majętniejszych kumpli męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że tylko JA jedna tu pisze? W tym gnieździe starych, zawistnych bab jest jeszcze kilka fajnych, mądrych, młodych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.57 Okey , niech będzie : ) Nie chce mi się ,aż tak dokładnie wczytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie takimi tekstami sypią te młode siksy do kumpli męża: zostaw tą starą zawistną raszplę. Hihihi, oni się nabijają z was małolaty przy piwie na mojej kanapie. Jak myślą, że nie słyszę, to tylko dodają jeszcze ile który zaliczył i ile ma w danej chwili "utrzymanek" i każda z nich myśli, że jest jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:28, pogódź się z tym że jesteś starą rurą :) A i gratuluję towarzystwa k********.a.r.z.y na kanapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rura, raszpla, wymiennie, A ty dziecko pogódź się z tym że jesteś tylko pustakiem do przer**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój, o którym tak marzysz, też zalicza tylko, gdyby było inaczej, już dawno miałby kogoś na stałe... Jeśli facet jest dłużej niż 3-5 lat sam, to znaczy, że używa sobie zdrowo i nie w głowie mu stagnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare i głupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę Ci dziecko jeszcze coś, co może Cię zmartwi lub trochę otworzy oczy; odkąd mam kasę - wyglądam młodziej i lepiej niż 10 lat temu :) chyba nie wątpisz w rozwój medycyny estetycznej w obecnych czasach? Na razie korzystam z lajtowych rzeczy, ale nie wykluczam poprawić sobie to czy owo w przyszłości. Założę się, że nie stać Cię na masaże ujędrniające 3 razy w tygodniu, ultradźwięki, IPL na ciało i tym podobne. No a teraz wyobraź sobie jak moje ciało po tym wszystkim wygląda :) :) Założę się również, że Twoja twarz nie zaznała najnowszych wynalazków kosmetycznych (nie tylko medycyny estetycznej), czasem zabiegi naturalnymi, ale bardzo drogimi preparatami wystarczają i teraz wyobraź sobie jak moja twarz po tym wszystkim wygląda :) :) Dodaj do tego jeszcze świetne ciuchy, trochę permanentnego makijażu gdzie trzeba, wysypianie się do woli, brak stresów i teraz wyobraź sobie jak wyglądam i czy Ty na etacie 8 godzinnym, w byle jakim makijażu i byle jakich ciuchach wyglądasz przy mnie lepiej? To byłoby na tyle, a dodam, że jak by trzeba było to wyłożyłabym kasę (jak moje koleżanki) i na cycki i na nosy, usta i cokolwiek tam trzeba byłoby poprawić, a teraz popatrz na siebie w lustrze, na swój nos, usta i cycki i jak tam? :) :) :) No ale wiem, jesteś piękna, wykształcona i z bogatej rodziny, tylko jakimś cudem ten stary cep Cię nie chciał... hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×