Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
15:07 można pisać w tej samej minucie z różnych proxy wielorybku. Ten nadmiar 20 kilogramów (pomnożony przez ilość ciąż) już ci na mózg poszedł. Może przejdź na dietę bo ten tłuszcz i cukier coraz bardziej zmniejsza ci mózg który już wcześniej nie był zbyt okazały :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10 tak kobiety które nie tyją w ciąży są durne bo ich jedynym marzeniem nie było zaciągnąć faceta do ołtarza, następnie wrobić go w dzieci i objadać się do końca życia bo w końcu już nic nie muszą. A twój mąż pewnie stuka na boku bo nie umie patrzeć na twoje fałdy. Pewnie wyglądasz jak Jabba :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to że schizofreniczka to jeszcze gruba świnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;19 i kto tu ma schizofrenię? w życiu by mi nie przyszło do głowy pisać z różnych proxy, bo nawet nie wiem co to jest, lekarko od siedmiu boeści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiasem mówiąc, już Ci pisałam,że mam 28 lat i wyobraź sobie, że jeszcze dzieci nie rodziłam..coś Ci się ciągle myli moja osoba z 40-stką, chociaż znam wiele 40-stek które mają dzieci a wyglądają jak milion dolców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli stara schizofreniczka, gruba świnia i jeszcze głupia nierozgarnięta życiowo, gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>kobieta czterdziestoletnia >kobieta wyglądająca jak milion dolarów :D :D :D :D :D może wybierz jedno bo te dwie cechy razem nie występują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie :D Stare prukwy probują zakrzywiać rzeczywistość :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już pisałaś o tym zakrzywianiu rzeczywistości, lekarko, powtarzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może napisz te wszystkie 3 komentarze, które ostatnio dodałaś lekareczko w ciągu minuty, będzie bardziej wiarygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie Pani Doktor plebsie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój tej "lekarce" widać, że to bardzo nieszczęśliwa osoba z problemami emocjonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta psychiczna kafe koorffa od dawna się tu z każdym kłóci i cały czas jej się wydaje, że pisze z nią jedna osoba - jakaś 40 letnia kobieta. Chyba chodzi o żonę jej byłego kochasia. Facet olał dziffkę jak się tylko na niej wyżył, a ona teraz wini jego żonę a że szmacisko ma też zwidy i halucynacje, to wszędzie tę żonę widzi i każdej kobiecie na kafe wmawia zdradę. To jest chore, zdesperowane babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko...a myślałam, że tylko na starość takie problemy z głową... Toż to młode dziewczę, weź się w garść kobieto i znajdź sobie jakiegoś w Twoim wieku. Wykorzystaj tą urodę, wykształcenie i bogactwo, które niezaprzeczalnie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję gościom, którzy myślą, że jak kupią sobie miłość, to będą szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doktor skapitulowała :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ta kłótnia? Ja mam 40 parę i o 18 lat młodszego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie bogata jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc piękna, a on nie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być różnie z tą twoją osiemnastką nie tylko kasa... młodziutkie lubią starszych zależy nie znam sytuacji nie znam jej może nawet się zakochała bo dałeś jej coś czego jej brakowało i nie musi to być kasa... sam pomyśl... ale pamiętaj to 18 a ty przed 50atka więc stary korzystaj ile się da przeróbcie kamasutrę albo i więcej bo jutro może jej nie być jak spotka kogoś w swoich latach PS.wiem co mówię 36lat też nie biedny pukam 19 na boku ale to żaden sponsoring po prostu szukała mężczyzny chłopaczkach a kobietę to każdą trzeba utrzymywać.... moja nie pracuje bo dla mnie to hańba Facet jest od zarabiania one maja pachnieć ładnie wyglądać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"więc stary korzystaj ile się da przeróbcie kamasutrę albo i więcej bo jutro może jej nie być " ot to, święte słowa, korzystaj póki możesz i póki nie znajdzie młodego ogiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Więc piękna, a on nie za bardzo usmiech.gif X Piękna kobieta po 40ce i tak przegrywa z 20latką nawet przeciętną. Męska uroda to rzecz względna, mnie podoba się moj mąż i nie tylko mnie choć do modeli zaliczyć go nie można ale i do brzudali tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy seks jakiego w życiu doświadczyłam to seks z facetem pod 40, sama miałam dużo mniej :) długie pieszczoty fantazja doświadczenie skupianie się na partnerce i jej potrzebach! Cud miód :D młody to szybko kończy i patrzy tylko na swojego siurka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:52 hello pani DOKTOR hahaa, twój styl jest jedyny w swoim rodzaju, give it up, you're boring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w skórze mężatki, kolejna osobowość? schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest dobry i z młodym i starszym, tylko każdy innego rodzaju. Młodzi są bardzo zaangażowani (ja takich miałam) i wcale nie jest prawdą, że nie skupiają się na partnerce! Może i nie znają tak dobrze technik, ale dają z siebie wiele, trzeba być z odpowiednim facetem i wiek tu nie ma nic do rzeczy. Jak jest prawdziwa miłość i namiętność, nawet niedoświadczony młodzieniec potrafi wiele zdziałać, jeśli potrafi rozmawiać o seksie i potrzebach partnerki. O wiele bardziej fascynujące jest wspólne odkrywanie seksu i uczenie się go z osobą o podobnym doświadczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuje ten wątek i tak sobie myślę że WY stare baby macie naprawdę coś z głową :D Myślicie że tylko ja uważam trzydziechy i czterdziechy za stare, brzydkie rury? Uwaga! Uświadamiam was, jesteście w błędzie :D Widać że starcza bezsenność was dopada :D tabletka zolpidemu lub hydroksyzynki i po sprawie, nie dziękujcie :) wasza Pani Doktor P.s Mój ostatni post był kilka dni temu babsztyle przebrzydłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja miałam seks z facetem ponad 30 lat starszym był cudowny lecz na stałę to się nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1:52 hello pani DOKTOR hahaa, twój styl jest jedyny w swoim rodzaju, give it up, you're boring X Nie jestem lekarzem i jestem po 40ce i uważam, że młode kobiety nawet te przeciętne są ładniejsze niż bardzo piękna 40ka. Choć brzydka nie jestem i nadal od czasu do czasu słyszę komplementy od mężczyzn i kobiet to nie uważam, że jestem lepsza niż 20latka. Mój mąż jest dużo młodszy i nie jest ze mną dla kasy czy mojej urody. Jesteśmy bardzo zgodnym małżeństwem choć jest między nami taka duża różnica wieku. Dlatego nie jestem zdziwiona gdy widzę małżeństwa z dużą różnicą wieku gdy to on jest starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×