Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
znowu na imprezie byłaś czy tabletki nie działają ty zakochana w starcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam napisać, zakochana w biednym starcu :) ty piękna, bogata wykształcona 20-stko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym temacie mężczyźni po 40ce to starcy a 40 letnie kobiety to piękne młode gwiazdy ;) Jestem po 40ce i choć czuję się młodo a do tego dają mi jakieś 10 lat mniej to przy 20letniej kobiecie na gwiazdę nie wygladam ale miło jest takie komplementy słyszeć na forum takim jak kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:02 Cześć lekarko, a więc teraz trzymasz się wersji, że jesteś 40-latką, hahaha Wyspałaś się już po nocnym ślęczeniu w necie? Taka jesteś mądra i wykształcona, a bezrobotna? Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotna? To już wiadomo dlaczego szuka sponsora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:02 Cześć lekarko, a więc teraz trzymasz się wersji, że jesteś 40-latką, hahaha Wyspałaś się już po nocnym ślęczeniu w necie? Taka jesteś mądra i wykształcona, a bezrobotna? Adios X Odczep się ode mnie, nie jestem lekarką. Zacznij coś przyjmować tak jak radziła Ci ta młoda lekarz bo wszędzie ją widzisz nawet tam gdzie jej niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisze jeszcze, że na innym temacie o kobietach starszych od swoich mężów, partnerów jest całkiem odwrotny pogląd. Tam kobiety po 40ce to są stare rury a mężczyźni to młodzi bogowie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja się nie przyczepiam, tylko sprawdzam IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś sprawdziła IP to nie czepialabys się ale IP nie znasz i walisz na oślep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, znajdź ty sobie jakąś pracę, może się trochę dowartościujesz, bo widzę tu obraz nędzy i rozpaczy. Szukanie starszego sponsora to niezbyt dobre rozwiązanie twojej sytuacji. Naprawdę trudno komukolwiek uwierzyć w tą twoją z******tość, jeśli podstawą twoich wypowiedzi jest ubliżanie kobietom od ciebie starszym. Gdybyś była taka piękna i wspaniała, nie musiałabyś dowartościowywać się na tym forum ubliżając kobietom według ciebie tak beznadziejnym i na przegranej pozycji w szukaniu partnera. Czym one ci zawiniły? Jedna z nich zabrała ci tego starszego pana? To jedyne logiczne wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto wyżej do kogo ten wpis? Jak do mnie to ja nie jestem lekarzem i nie szukam sponsora bo mam męża. Jak to tej młodej lekarki to jej ostatni wpis jest z wczoraj .Wiem to bo reszta wpisów jest moja choć jakaś natrętna baba cały czas mi wmawia, że jestem młodą lekarką. Oprócz tego chwali się, że zna moje IP a w rzeczywistości jest to kłamstwo. Gdyby znała moje IP to nie czepilaby się moich wpisów i nie zarzucała mi bezrobocia. Co do tematu to tak jak pisałam wyżej, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na tym temacie wyzywacie młodą dziewczynę tylko dlatego, że zakochała się w mężczyźnie po 40ce a w innym temacie mnie wyzywano tylko dlatego, że mam dużo młodszego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz młodszy ci się zamarzył? Zapomnij! :D Ja cię starzec olał to młodszy może cię co najwyżej osrać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz znać prawdziwą odpowiedź na swoje pytanie, chcesz wiedziec , co myśli co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz młodszy ci się zamarzył? Zapomnij! smiech.gif Ja cię starzec olał to młodszy może cię co najwyżej osrać smiech.gifsmiech.gif X Idz kobieto leczyć się na nogi bo na głowę już za późno. Taka tępa jesteś czy tylko udajesz? Nic mi się nie marzy a tym bardziej nowy mężczyzna w moim życiu. Jestem szczęśliwą mężatką i nikomu niczego nie zazdroszczę tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz lekarko, piszesz zawsze z tym X, to kolejna rzecz, która cię zdradza, poza charakterystycznym sarkazmem (taka młoda, a taka zgorzkniała). Ale widzisz, gdybyś sobie radziła z tym IP tak dobrze jak z proxy :) to wiedziałabyś, że nie tylko ze mną piszesz, zalazłaś tu za skórę niejednej 30-sto, 40-sto latce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam napisać wielkimi literami abyś wreszczie zrozumiała, że nie jestem młodą lekarką a kobietą po 40ce, której młoda lekarka nie przeszkadza a wręcz ją rozumiem bo zaszczulyscie ją tutaj. To nie ja wyjechałam z IP bo mnie to wisi kto skąd pisze i które są jego posty. Wystarczy być inteligentną osobą aby mniej więcej rozróżniać piszące tu osoby a tobie i tobie podobnym tej inteligencji brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl lekarski jak się patrzy, ona tak pisze od zawsze, sory, ale nikt nie uwierzy że to dwie różne osoby typowe dla bezrobotnej lekarki jest też to że siedzi po nocach 2-3-4 w nocy i ma bardzo zaniżone poczucie własnej wartości trudno uwierzyć że te wszystkie cechy są charakterystyczne dla was obu ale osoby z rozdwojeniem jaźni często żyją raz w jednym ciele, raz w drugim i nie zdają sobie z tego sprawy, powinnaś o tym wiedzieć jako lekarka, która tak świetnie zna się na psychiatrii :) rozumiem, że to twoja specjalizacja :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto nie mieszkam w Polsce a więc w innej strefie czasowej, zresztą ludzie pracują na różne zmiany. Sama siedzisz na kafe, czyżbyś była bezrobotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, jasne, IP pokazuje że jesteś z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzę na cafe w godzinach innych niż nocne, bo w nocy śpię, by pracować w dzień, w przeciwieństwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw ciekawe zresztą co to za strefa czasowa, z tego co wiem, to do anglli mamy przykładowo godzinę poślizgu, a czas europejski jest jeden, no ale rozumiem, z dalekiej ameryki piszesz, lekarko, hehehe, fajni tam staruszkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braki w wykształceniu macie drogie panie. Radzę dokształcić się z geografii. Skąd jestem nie będę pisać bo niby moje IP ktoś tu zna ;) ale ja wiem ,że ta osoba bujdy tylko opowiada i mogłabym dać sobię rękę obciąć, że nic nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobie, która sprawdza moje IP dam wskazówkę :) moje IP zaczyna się od liczb 126 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baju baju mieszkam w raju :) Strasznie ta przemądrzała lekarka zakompleksiona, w dodatku jakaś depresja z bezsennością, weź te leki, które tak nam polecasz, albo zmień, bo nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz gdzie ja mam twoj***aju baju? Hahaha Możesz sobie pisać co chcesz i tak nie zmienisz rzeczywistości ;) ja nadal mieszkam gdzie mieszkam a tobie pozostaje nadal plucie się na kafe. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościowi sprawdzajacemu IP na kafe radzę to przeczytać ;) Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego. § 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem. § 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna młoda zakompleksiona wykształcona bezrobotna najmądrzejsza i taka cool tyle że z depresją i cierpiąca na bezsenność LEKARKA hahahahahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, jeszcze bogata tyle że szukająca bogatego sponsora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:35 ale to w ogóle nie ma zastosowanie w przypadku sprawdzania numeru IP, z choinki się urwałaś lekareczko od siedmiu boleści? numer IP jest ogólnie dostępny, tylko trzeba umieć do niego dotrzeć, to żadne prywatne "mienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×