Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Taaa, islam to będzie dla ciebie dziewczynko dobre rozwiązanie, tam każdy staruszek szuka o co najmniej 20-30 lat młodszej panienki. Najlepiej wyjedź tam na stałe, zostań muzułmanką, a ustawi się kolejka staruszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest poważne zaburzenie, to się nazywa GERONTOFILIA, to trzeba leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
gość wczoraj hahaha, tak wszyscy wierzymy w to, że 40-latka (ta niby żona młodszego męża) tak cię popiera, lekarko, po tym jak z*******.łaś tu 40-latki, wyzwałaś je od staruch, brzydul itd. Tak teraz niby 40-latka z tobą konwersuje, aha, a świstak zawija w te sreberka. Chora jesteś dziewczyno, bajki takie tworzysz, oprócz tego ,że jesteś lekarką, bogatą, piękną i młodą to jeszcze okazuje się, że mieszkasz po drugiej stronie kuli ziemskiej, lekarko z Ameryki, hahahah. Preferująca starych. X Co cię tak dziwi, że popieram lekarkę? Ja ją rozumiem bo na tym forum po mnie też jechały stare zazdrosne baby choć w miom wieku. Tu nie chodzi o wiek kobiet a o ich zgrzybialosc umysłową i o matronowaty ton wypowiedzi. Mam młodego męża, jestem dość atrakcyjna a i tak uważam, że młodość jest atutem. Niegdzie nie napisałam, że jestem z Ameryki ale to znowu następny dowód na to, że nadal nie znacie mojego IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twierdzimy, że jesteś z ameryki, tylko że udajesz że jesteś z ameryki czy skądkolwiek daleko, ale widzisz jak się teraz wystawiłaś? pisaliśmy, że lekarka twierdzi, ,że jest z ameryki, a ty bierzesz to do siebie, to dowód że lekarka to ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
To ,że nie mieszkam w Polsce jest faktem, nie podaje tylko właściwego miejsca pobytu bo nie jest to nikomu potrzebne a do tego wisi mi czy mi uwierzysz czy nie. Ktoś kto by poznał moje IP wiedziałby skąd pisze i nie jest to ameryka. Ależ twierdzicie że jestem w Ameryce, padło to dwa razy w poscie gośća z 2017.09.26 oraz twoim wyżej. Ja jedynie napisałam, że mieszkam w innej strefie czasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sprawdziłem sobie to IP - nie jest to Ameryka, prawda, ale dość daleki wyspiarski wschód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
Dokladnie daleki wyspiarski wschód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zarówno lekarka jak i żona młodszego męża są z dalekiego wschodu, cóż za niesamowity zbieg okoliczności! hahahahhaah serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
Nie wiem skąd piszę lekarka. Jakiś gość sprawdził moje IP i o dziwo udało mu się ;) A ty nadal nie wiesz skąd ja piszę ale mnie to nie dziwi bo twoja znajomość geografii ogranicza się tylko do europy i ameryki ;) o dalekim wschodzie też nie wiele wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, lekarka też się chwaliła, że żyje w innej strefie czasowej :) zapomniała się wylogować i pociągnęła temat jako żona młodszego męża, hahaha nie ośmieszaj się dziewczyno, mam ci wskazać w którym momencie pisałaś jako lekarka, że żyjesz w innej strefie czasowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
No proszę wskaż te posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.09.26 Piszę do lekarki (cały czas z nią konwersuję w tamtej chwili): "typowe dla bezrobotnej lekarki jest też to że siedzi po nocach 2-3-4 w nocy i ma bardzo zaniżone poczucie własnej wartości" 2017.09.26 Ona mi odpowiada: Kobieto nie mieszkam w Polsce a więc w innej strefie czasowej, zresztą ludzie pracują na różne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej ciąg dalszy rozmowy można sobie doczytać, nie będę kopiować 10 wpisów, tam też wskazałaś jako lekarka od jakich cyfr zaczyna się twoje IP, takie egzotyczne rejony te twoje Ip wskazuje, jak żony młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co teraz wymyśli lekarka-bajkopisarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona młodego męża
Nie pisałaś z lekarką ale ze mną choć cały czas wmawialas mi, że jestem lekarką. Wpis lekarki był 2017.09.25 a reszta wpisow 2017.09.25 [12:02, 2017.09.25 , 2017.09.25 , 2017.09.26 , 2017.09.26 , 2017.09.26 , 2017.09.26 , 2017.09.26 jest moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten z pierwszymi liczbami mojego IP też jest moj. Wtedy nie podpisywałem się a ty z uporem maniaka wmawialas mi, że jestem lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
Ten post wyżej też jest moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, od kiedy pamiętam "lakarka" pisała 2-3-4 w nocy, ale sorry nie mam aż tyle czasu, żeby przeczesywać to forum, najpierw się tłumaczyła, że na imprezie była i późno wróciła, tylko że wcześniej pisała o takich właśnie porach w ciągu tygodnia...ale zupełnie bez sensu ta cała polemika, nikt nie uwierzy, że kobieta 40-letnia poprze to niezrównoważone dziewczę, które przez 20 parę stron wyzywa 40-stki od najgorszego g****a i brzydactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym, każdy kto przebrnął przez cały ten temat, wie dobrze, że lekarka już kilkukrotnie zmieniała osobowość i teraz niby milczy, a ty piszesz, taaa jasne, ona sobie tego tematu nie odpuści, dopóki ktoś tu pisze, bo nie ma gdzie wyrzucić frustracji, że stary wolał starą, a nie ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 pewnie milczy dlatego że w przeciwieństwie do ciebie nie spędza tu całych dni jak żałosny no-life :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spędzała do tej pory i nagle jej przeszło? a ty co tu robisz no-lifie? ja tu jestem od paru dni, chociaż przyznam, że przeczytałam te całe wypociny z nieukrywanym zaciekawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
gość dziś Słuchaj, od kiedy pamiętam "lakarka" pisała 2-3-4 w nocy, ale sorry nie mam aż tyle czasu, żeby przeczesywać to forum, najpierw się tłumaczyła, że na imprezie była i późno wróciła, tylko że wcześniej pisała o takich właśnie porach w ciągu tygodnia...ale zupełnie bez sensu ta cała polemika, nikt nie uwierzy, że kobieta 40-letnia poprze to niezrównoważone dziewczę, które przez 20 parę stron wyzywa 40-stki od najgorszego g****a i brzydactwa X Ale możesz sobie nie wierzyć i dalej pogłębiać swoją schizofrenię. Ja wiem kim jestem i ile mam lat. Zresztą dla ciebie mogę być każdym; lekarzem, prawnikiem, młodą siksą i bóg wie czym tam jeszcze bo tak tepej kobiety to ze świeczką szukać. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
gość dziś poza tym, każdy kto przebrnął przez cały ten temat, wie dobrze, że lekarka już kilkukrotnie zmieniała osobowość i teraz niby milczy, a ty piszesz, taaa jasne, ona sobie tego tematu nie odpuści, dopóki ktoś tu pisze, bo nie ma gdzie wyrzucić frustracji, że stary wolał starą, a nie ją usmiech.gif X Co mnie obchodzi lekarka, czepiasz się moich wypowiedzi więc odpisuje. Też przebrnęłam przez cały temat i jakoś nie doczytałam się tego, że wybranek lekarki wybrał starszą tylko, że nie jest nią zainteresowany a to wielka różnica. Zrobiłyście z niej koorewke szukająca sponsora a dziewczyna na początku napisała, że nawet nie wie czy jest bogaty. Wywyższacie się jakie to jesteście piękne laski po 40ce i każdego możecie mieć a młoda lekarka wam do pięt nie dorasta. Napisałam gdzieś, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia bo jest na tym forum parę tematów gdzie mężczyźni wyrażają swoje zdanie o kobietach. http://f.kafeteria.pl/temat/f4/dlaczego-spora-czesc-facetow-woli-mlodsze-p_6596325 Chociaż by ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, schizofrenia to też ulubiony tekst "lekarki", słuchaj, nie bez powodu kończyłam psychologię...żeby nie rozgryźć takiej głupiutkiej panienki jak ty (celowo piszę w liczbie pojedynczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten link, co to niby facet założył (hahaha), też świadczy o tym, że nie jesteś kobietą 40-letnią, tylko tą lekareczką, still

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ oczywiście, że jej stary wybrał starszą, stąd jej nienawiść do starszych, jesteś tak naiwna czy nie potrafisz analizować faktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie, na pewno nie jest bogaty... naiwniaczko... a ona oczywiście nie zna jego statusu majątkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona w sensie TY, bo nie zmieniłam zdania co do tego, że cały czas piszę z jedną i tą samą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona młodszego męża
Jednak z debilkami albo debilką ;) nie warto rozmawiać. Ja znikam z tego tematu a wy kretynki widzące wszędzie lekarkę dalej ujadajcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta 40-sto letnia żona młodszego, to po prostu taka emocjonalna sado-masochistka, uwielbia być poniżana, wyzywana od brzydul, starych rur itd, hahahaha A teraz jak ona zniknęła, to przypadkiem pojawi się znów "lekarka".... Albo jakieś jej kolejne wcielenie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×