Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Ale z tego co czytam, to właśnie młodej lasce chciało się rzygać na myśl o tym gościu...A nie żadnej starej po 30-stce haha, stara po 30-stce hahaa, najlepszy wiek dla kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co starszy facet może zaoferować młodszej kobiecie? - doświadczenie życiowe -wsparcie EMOCJONALNE, starszy facet lepiej rozumie kobiety niż rówieśnik który myśli tylko o jednym -pasjonujące rozmowy na różne tematy - starsi faceci często są bardziej uczuciowi niż rówieśnicy, potrafią wyrażać swoje uczucia. -czułość i dużo lepszą jakość seksu straszy facet potrafi sprawić kobiecie większą przyjemność w łóżku, skupić się na jej doznaniach. Seks jest lepszy i dłuższy niż z rówieśnikiem, który kończy nim ona się rozgrzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- doświadczenie życiowe TAK, TAK, ROZWODNIK Z PRZYCHÓWKIEM - IDEAŁ. -wsparcie EMOCJONALNE, starszy facet lepiej rozumie kobiety niż rówieśnik który myśli tylko o jednym LEPIEJ ROZUMIE KOBIETY W SWOIM WIEKU A NIE POKOLENIE MŁODSZE -pasjonujące rozmowy na różne tematy MŁODZI SĄ ZWYKLE LEPIEJ WYKSZTAŁCENI, BEZ RÓŻNICY POKOLENIOWEJ, WEŹ POROZMAWIAJ Z 50 LATKIEM O SNAPACH - starsi faceci często są bardziej uczuciowi niż rówieśnicy, potrafią wyrażać swoje uczucia. NO NA PEWNO PIĘKNY WIDOK GDY STARY FACET SKACZE Z KWIATAMI WOKÓŁ "SWOJEJ CÓRKI" -czułość i dużo lepszą jakość seksu straszy facet potrafi sprawić kobiecie większą przyjemność w łóżku, skupić się na jej doznaniach. Seks jest lepszy i dłuższy niż z rówieśnikiem, który kończy nim ona się rozgrzeje "JAK BĘDZIE MIAŁ SZCZĘŚCIE GDY MU RAZ NA ROK KUŚKA STANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 najlepszy do czego? :D do siedzenia samej z kotem albo samej z gówniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no jakby nie patrzeć masz rację.. ale dodałabym jeszcze, że ci bogaci 40-50 to przeważnie dorobkiewicze, którzy nie mieli wykształcenia a po prostu szczęście lub szemrane interesy i ich poziom oczytania, świadomość kultury, sztuki i tym podobnych jest zerowa, a to właśnie tacy kolesie szukają małolat... Oczytany, mądry, wykształcony, wierny i dobry człowiek w tym wieku już dawno ma poukładane życie osobiste i ani mu w głowie oglądanie się za studentaki i +-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem w związku z mężczyzną starszym o ponad 10 lat i wszystko się zgadza oprócz długości seksu. Jest średnio o połowę krótszy niż z rówieśnikami, ale za to jakościowo lepszy - z czego jestem bardzo zadowolona. W przypadku gdy partnerzy są dobrani emocjonalnie, mają podobne poglądy na ważne tematy i ogólnie nadają na tych samych falach to wiek staje się sprawą drugorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żali mi ciebie dziewczynko, bo za parę lat będziesz miała 30-ści i słabo to widzę...albo po prostu nie masz znajomych w tym wieku, żeby widzieć jak bardzo się wtedy czerpie z życia i nie trzeba do tego gościa w wieku ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10 lat różnicy to idealny wiek, mam 35, mój partner 45 i jest cuuuuudownie, dzieci odchowane, żyjemy teraz dla siebie. Ale jak pomyślę sobie, że miałby teraz 55, to byłoby już trochę słabo, bo mam znajomych (bardziej klientów) w tym wieku i widzę, że to już niestety równia pochyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No niekoniecznie. A co z rozwodnikami? Co z wdowcami? Co z pechowcami do kobiet? A co z karierowiczami? Jak świat światem ZAWSZE mężczyzn kręciły młodsze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnicy? Serio, uważasz, że jak ktoś sobie zjebał życie, to teraz nagle stanie się przykładnym mężem i ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdowcy w tym wieku to jakiś 0,001 % populacji, więc raczej nie trafisz na takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro tacy pechowi do kobiet, to chyba mało inteligentni, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karierowicze, którzy według ciebie żyli w celibacie do 45 roku życia? Nie nie moja droga, oni dupczyli na prawo i lewo, a teraz już im tak nie staje więc szukają przystani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód ma różne przyczyny. Ja nie traktuje rozwodniów jak trędowatych czy gorszy sort. Więcej, uważam że ktoś kto chciał założyć rodzinę i wziąć za nią odpowiedzialność jest więcej wart niż kawaler który siedział na kocią łapę z kobietą przez 10lat wpedził ja w lata i rzucił a potem żeni się z młodszą i udaje wspaniałego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to mi ciebie żal, starość jest przykra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
Dobrze ją rozumiem, wiem jak ważne są da niej studia. Podchodzi do tego bardzo poważnie i chce coś w życiu osiągnąć. Myśli bardzo racjonalnie - gdy okazało się przed kilku laty, że w wyniku kontuzji będzie miała rok przerwy w dyscyplinie którą uprawiała to uznała, że przez ten rok inni zawodnicy odskoczą na tyle, że nie będzie w stanie nawiązać z nimi rywalizacji - a bycie którąś tam nie daje jej satysfakcji jeśli miała ambicje dużo, dużo większe - to odpuściła i poświęciła się jeszcze bardziej szkole. Na studiach teraz też sobie radzi dobrze- zarwane noce ale egzaminy zaliczone, wszystko na czas kosztem przyjemności. Stypendium (wcześniej kilka) za dobrą naukę a latem jakaś praca - żeby mieć pieniądze na siebie a nie tylko od rodziców... W domu jest w stanie sporo pomóc - co w dzisiejszych czasach gdy wiele panien nie potrafi usmażyć kotleta-jest b. pozytywne. Nie wykręca się gdy trzeba wziąć szmatę i sprzątać albo narąbać drzewa albo zaopiekować się młodszym rodzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat dziś Za dużo osobistych szczegółów. Kto ją zna już wie, ze to o niej piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52,53 Naprawdę są osoby które nie mają szczęścia do związków, tak wychodzi i inteligencja nie ma nic do tego. Czy ktoś mówi o celibacie? Szukasz świętego prawiczka? Powodzenia :D Niejeden 30latek, a nawet 25latek może mieć bardziej buja przeszłość seksualną niż 45latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat Czym Cię tak zafascynowala ta dziewczyna? Jesteś po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam to się cieszę, że nie mieszkam w Polsce :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05 Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i zawsze pociagali mnie starsi ode mnie mezczyźni min 15 lat, za namową rodziny wyszłam za rówieśnika i jestem teraz w trakcie rozwodu, w końcu chce żyć po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 Takie teksty że rozwodnicy są do bani itd, moim zdaniem jak jest ciężkie małżeństwo to lepiej się rozejsc niż dysfunkcyjne rodziny zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07 i prawidłowo! Ja nie zamierzam popełnić takiego błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.09 dlatego w pełni popieram20:56] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09 I brawo. Patrz na Twoje uczucia i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj raczej oni nie byli tacy chętni do zakładania rodziny, założę się że była to klasyczna wpadka :) zapytaj swojego kowboja czy tak planował dzidzię w wieku dwudziestu paru lat (często 22, 23 haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat dziś Gościu, masz obsesję, a w dodatku jesteś żałosny.. 29 lat? Człowieku puknij się w łeb. Mam 24 lata i never ever no no nooooooooo! gdy będzie miała 30 ty będziesz miał 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się raz rozwiódł (a raczej porzucił matkę z dzieckiem), to bez zająknięcia zrobi to po raz drugi i to o wiele szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście wiesz lepiej. No nie masz racji. I nie mam faceta teraz. Ale nie szufldkuje ludzi. Rozwód jest dla ludzi. I nie uważam że rozwodnik to przegraniec życiowy. To po prostu nowy początek, jak po każdym rozstaniu jest nadzieja na nowy związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×