Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
12:00 Flak nie jest flakiem kiedy podniecenie duże :) a brzydka stara żona to tylko obrzydza a nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby facetom po 40 kuska nie stawała to tu piszące 40 szukałby młodszych panów. Ponoć kobiety po 40 to boginie seksu. x A myślisz, że jak to działa? Nie miałam starszego niż 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A myślisz, że jak to działa? Nie miałam starszego niż 30 " No trudno by wibrator działał dłużej niż 30lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz, że jak to działa? Nie miałam starszego niż 30 smiech.gif X A mąż ile ma lat ? Bo ile maja kochankowie to już pochwaliłaś sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10.49- chodziło mi o to, że nie napiszę SZCZEGÓŁÓW które mogłyby komuś za bardzo skojarzyć nasze osoby. Były sygnały z jej strony, więc to nie tak że nie była kiedyś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
to wyżej to ja- gość 49lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie sygnały to coś o czym wiesz tylko ona i Ty. A te szczegóły to jej życie typu szkołą, praca, wykształcenie, wiek, rodzeństwo - tego nie pisz, choć już napisałeś. Ale o swoich odczuciach i sygnałach owszem pisz - po tym nikt nikogo nie pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
Może pominę....Wtulanie się tak że była do mnie "przyklejona"...a ja byłem bardzo zainteresowany zerknięciem pod kieckę-musiała to widzieć i w pewnym stopniu chciała ułatwić- chociaż dookoła BLISKO NAS sporo ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
Myślę, ba, jestem pewien, że miała dla mnie dużo sympatii....jeszcze 2m-ce temu tak było....Teraz jest ,może udawany, chłód i obojętność i wmawianie, że zawsze źle się przy mnie czuła. A wiem, że to kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to prawda. Skąd możesz mieć pewność? Może to Ty wszystko źle interpretujesz, naginasz rzeczywistość na własną korzyść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
Wiem, że dobrze się czuła przy mnie. Potrafiła być otwarta na mnie, rozmawialiśmy swobodnie.Do czasu...niestety....Teraz nie chce mieć kontaktu ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw dziewczynę w spokoju. Jest młodziutka, musi się wyszaleć, niech to robi z rówieśnikami, a nie podstarzałym facetem, który mógłby być jej ojcem. Twoja niecierpliwość na dobre jej wyjdzie. To wbrew naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. W jej wieku to dla mnie koleś 35 lat to już był stary i obleśny, co dopiero 50-latek. W życiu bym się nie dotknęła i dotknąć nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zawsze podobali się starsi. Jak miałam naście lat, na rówieśników nie zwracałam uwagi, podobali mi się 30 latkowie :P Potem po 20stce i obecnie podobają mi się panowie w średnim wieku i dojrzali, nawet szpakowate włosy dodają im uroku ;) Oczywiście mam na myśli zadbanych i wysportowanych mężczyzn :) Także wszystko zależy co kto lubi. Jedne lubią rówieśników lub nawet młodszych i seks szybkie pyku pyku. A inne wolą dojrzalszych mężczyzn i dluuugi namietny seks :) A jeszcze inne robią "tak jak wypada" i jak ramy nakazują i tym najbardziej współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdej koleżance odradziłabym pakowanie się w taki "związek". Kilka lat później i kobieta W KWIECIE WIEKU będzie obsługiwać dziadka? Wybacz, ale niesmaczne i nierealne, prędzej czy później znajdzie sobie młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mam zrobić jak podoba mi się starszy i oczywiście żonaty, mam rozbić rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta po 30 swój najlepszy czas ma już za sobą, więc chyba coś ci się pomyliło. W kwiecie wieku :D chyba w chwaście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa 13.50 - "twoja niecierpliwość na dobre jej wyjdzie" - to tak miało być? Czyli? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa 13.20 - Czy interpretuję na swoją korzyść? Raczej nie. Po pewnych zdarzeniach powiedziała że "czekałam jak to się rozwinie"... Gdy pokazałem, że mi BARDZIEJ zależy i nie chodzi tylko o łóżko to zaczęły się kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam czy jesteś po rozwodzie czy masz żonę 49latku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 49lat dziś Czyli odsunęła się od ciebie i olała? Uważam, że na dobre jej to wyjdzie. Znajdzie sobie kogoś w podobnym wieku, z kim będzie mogła zbudować przyszłość. Wspólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Tak prawiku, kobieta 30 letnia (jako, że teraz jest studentką, a ty najwyraźniej nawet liczyć nie umiesz) jest w kwiecie wieku, podobnie jak mężczyzna. 22 lata czy coś koło tego to jeszcze dzieciak. Natomiast wśród takich chwastów jak ty to kobieta w każdym wieku jest w kwiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat dziś Gościu, ale ty się wkręcasz, jak nastolatka w rui... Ile ty masz lat??? Pogięło cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A mnie zawsze podobali się starsi. Jak miałam naście lat, na rówieśników nie zwracałam uwagi, podobali mi się 30 latkowie jezyk.gif Potem po 20stce i obecnie podobają mi się panowie w średnim wieku i dojrzali, nawet szpakowate włosy dodają im uroku oczko.gif x zacznij się leczyć dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa - 15.56 - jestem żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, jestem żonaty...no widzicie panienki, na takich złamasów możecie liczyć w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego ty od niej chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie stary dziadku? Pogrążasz się coraz bardziej...Jesteś tylko potwierdzeniem tez tu stawianych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłem bardzo zainteresowany zerknięciem pod kieckę x zboczek i tyle w temacie, w dodatku prymitywny... czego wy się laski spodziewacie po takich podstarzałych lovalasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
To o zerkaniu pod kieckię to był podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×