Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość25888

facet umówił się ze mna a potem odwołał spotkanie bo wybrał sie na grilla

Polecane posty

Gość gość
Daj znac jak to się rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25558
na razie to nic się nie dzieje. On się nie odzywa i ja tez nie. Wiem ze mogę tym razem napisac pierwsza. Nie poklocilismy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale facet cie olal w sobotę i nie odzywal sie w niedziele i nie możesz napisać pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, to chyba nie kandydat na poważniejszy związek. Piszesz, że są pocalunki to chyba coś łączy? Dziwna jesteś, może Ci po prostu zależy, ale nie wyglada to dobrze. Facet zakochany na etapie chodzenia nie da swojej kobiecie odpocząć od siebie, chce z nią być, być blisko a on ucieka, zapomina... no i te wyrzuty z Twojej strony i z jego pretensje :-( kiepsko. Myślę, że tonie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... dziś około 14 napisał do mnie ze on jedzie z synem na grilla... gość25888 wczoraj ...chciałam tylko poznać wasze opinie odnośnie tej sytacji. Spotykamy się, Mamy umówione spotkanie. a on jakos nagle że do znajomych na grilla jedzie z córką... wtf prowcio tępe płci nie odróżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
do gość z godz dziś Wiem o tym. on tak zachowywał się cały czas. Interesował się, pisał, cały czas byismy w kontakcie i to zawsze on pisał pierwszy. Ale jak nam się zdarzylo poklocic to wtedy się nie odzywa i cisz. Tak jakby czekal az mi przejdzie, był pewien ze mi na nim zależy i jak mnie przetrzyma to mi zlosc przejdzie bo zrozumiem ze mogę go stracic. Ostatnio po klotni, jak miałam jakies pretensje to nie odzywal się 2 dni a po jednym całym dni napisał ze wszystko skończone. Ja pierwsza po tym wszystkim napisałam i zaczal mi odpisywać az wrocilo wszystko do normy. TO było ponad tydzień temu. Zarzucil mi ozieblosc, brak fizyczności i zainteresowania bliskoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
to fakt nie było miedzy nami jeszcze seksu ale to wynika z mojego braku pewności co do jego uczuc w stosunku do moje osoby, a ze zarzucił mi brak czegokolwiek poza pocałunkami i pojsciem na spacer, po tym jak się obrazil na mnie. i w efekcie powiedział ze to koniec, ja pierwsza odezwałam się i znowu zaczeliscy pisać, po 3 dniach poszlam do niego i do czegos doszło, nie był to seks ani jakies obmacywanie, ale już trochę więcej się działo i dalo się wyczuć że siebie pożądamy. Ppwiedzialam mu ze nie che więcej ze dopiero wtedy jak będziemy pewni co miedzy nami jest. Można powiedzieć ze znacznie więcej się miedzy nami wydarzyło, w zeszłym tygodniu w porównaniu z tym co było do tej pory. I mowil ze było super itd., pisal, interesowal się, umowilismy się na sobote, a tu taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL ale ty głupia jesteś. Facet cię szantażuje, a ty mu się do łóżka pchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego szantażuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw się zdecyduj czy on na tego grilla z synem czy córka jechał :D a może z całym przedszkolem, które strugnął mając 18 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo z błędem płci dziecka 0/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25888
chodzi o to ze popełnilam błąd na samym początku w opisie glownego wątku, i nie chciałam już zmieniać bo by wszyscy zaraz zaczeli pisać ze prowo itp./Oczywiście jechać miał z córką. Mój błąd przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś naiwna. Jesteś już po przejściach 9 po rozwodzie ale jak widzę życie ciebie dużo nie nauczyło. Przecież on ma 25 lat a z tego co opisujesz zachowuje się jak gówniarz. Nigdy nie pozwoliłabym sobie na takie potraktowanie. On dostanie swoje czyli sex i zostawi cie zobaczysz. Jemu chodzi o jedno SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyżej. Baba 30 lat a nie widzi, że koleś z nią pogrywa, zrywa, bo du py nie dostał, a ta za nim lata i się podkłada. Poza tym zlewa ją na każdym kroku. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście,ze chodzi tylko o seks,juz to sugerowal a ty masz uszy i oczy zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
czy ja w ogóle mam jakieś szanse w tej relacji czy jest jakiś sposób żeby on zaczął mnie lepiej traktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, rzuć na niego urok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
to się wszystko fajnie układało od początku, on się mną zawsze interesował, pisał pierwszy, sprawiał wrażenie bardzo zainteresowanego, później się popsuło, tak jakby po tym jak zaczęłam mieć do niego pretensje i tym samym okazywałam że mi zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jemu poprostu o niezobowiazujacy seks od czasu do czasu, a ty sie juz z nim widzisz na slubnym kobiercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25888
ehh.. twierdził co innego, a jak to mu zarzucałam, to odpowiadał: jeśli tak o mnie myślisz to nie mamy o czym rozmawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo o czym tu rozmawiać w takich przypadku? PS. Facet zrobił sobie dziecko w wieku 17 lat, czy uważasz, że on jest poukładany i odpowiedzialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty naiwna jesteś, jak 15sto latka... Facet ochlodzil stosunki, obraził się akurat po tym jak zobaczył ze szybko Cie Nie zaciagnie do łóżka. Od tego czasu zaczęło Cie psuć, a on woli grile i spotkania z kumplami, Ciebie nie ma zamiaru im pokazywać bo nie jesteś nikim wyjątkowym dla niego, chodzi mu tylko o seks. Wie ze Tobię zalezy więc nadal ciągnie ta znajomość, licząc ze w końcu się ugniesz i będzie seks. Możliwe ze w miedzyczasie posuwa inna, jakąś ,,koleżankę". Nie widzisz ze nie traktuje Cie poważnie? A Ty kombinujesz czy napisać do niego, juz jesteś do tego skłonna ,,bo się nie poklocilicie". Super :D. Przejrzyj na oczy, tak na prawdę to Ty, kobieta 30letnia, się uganiasz za 25latkiem który ma Cie w d...e, no czasem się z Toba spotka. O ile zakład, ze oleje Cie całkiem po skesie lub będziesz jego zabaweczka do czasu aż nie zakocha się w innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go olała i tyle :) Wykasowałabym go i też poszłabym gdzieś na grilla. Nie rozumiem czym ty się w ogóle przejmujesz? Hę? A debilnymi komentami na kafe się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
to wszystko jest skomplikowane. nie wiem sama jaki on jest i czy mu na mnie zależy. Musze ochlodzic stosunku z nim żeby zaczal się znowu starac. Chce jeszcze pociągnąć te znajomość, sprawdzić czy to co nas łączyło to moglo być prawdziwe uczucie. Wiem ze gdyby znowu poczuł niepewność co do mojego stosunku do jego osoby to by się znowu starał. Nie skresle go na razie, bo mi na nim zależy jeszcze, nie oddam tak latwo tego co miedzy nami było. Będę walczyc o jego milosc ale inną bronią, jak to nie pomoże to odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiac czasu się spotykacia a ty mówisz o jakims rzekomym prawdziwym uczuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież stosunki same się ochlodzily-ty nie piszesz,on tez się nie odzywa. To raptem miesieczna znajomość a ty sikasz po nogach,bo facet poszedł na grilla.To proste : udajesz cnotke,nie dajesz się seksić to poszedł i już. Poza tym co ty chcesz od młodego? przecież to młokos,chce być wolny i tylko czasem cie bzyknąć (sorki za określenie,moze po tym cos do ciebie dotrze?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.05 ha ha jaka desperatka :D taaa...będzie się starał póki nie dojdzie do seksu, jak Cie por...a to oleje, tym bardziej jak znajdzie inna. Zależy mu tak ze odwołuje spotkania z Toba z powodu grilla bo mu się przypomnialo :D albo jakiegos kina, a Ty się ludzisz ze mu zależy... Autorka to typ kobiety bez honoru, obstawiam ze nawet jesli on jeszcze ze 3 dni się nie odzewie ale jak później mu się przypomni i w końcu napsze do niej z przeprosinami to autorka juz będzie szczęśliwa :D zapewne niedługo mu d...y da, to o co jemu chodzi od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×