Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość25888

facet umówił się ze mna a potem odwołał spotkanie bo wybrał sie na grilla

Polecane posty

Gość gość
Znacie się od 1 lipca czyli od pierwszego kliknięcia w necie już był związek? tak piszesz w którymś poście,że od razu wiedziałaś,że..itd inne pierdoły co facet napisał w eskach. Każdy widzi i słyszy co chce,wiesz o tym mamuska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś on czeka aż ona łyknie coś innego niż słowa ;-) autroko, będą inne grille, masz szansę ;-) a póki co, posluchaj Ani coś tam coś tam ,rozchyl grzecznie nóżki i możę twoje kłopoty się skończą , bo już będzie po ''związku'' ;-) wiem że to provo ale śmieszne, jakbym czytała poradnik jakiejś nawiedzonej z ezo tv;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
no ok. zobaczymy. Ja uważam że jeśli nam nie wyjdzie, to przez inne sprawy, on jest już zaangażowany, na tyle że mu zależy na mnie. Jest między nami dużo różnic, wieku i jeszcze mnóstwo innych. W dalszej perspektywie ten związek może niewypalić. póki co jest tak jakbym chciała. Ja na razie nie mam parcia na wspólne zamieszkanie itp. sprawy. chce coś budować i czerpać z tego szczęście i przyjemność, nie chce się jeszcze tak poważnie angażować. Mam dziecko i wiążąc się z facetem chce wiedzieć że on jest dojrzały i odpowiedzialny do życia, tu nie mam tej pewności. Czas pokaże. Oczekuje zainteresowania, uczucia i wierności. On tego samego ode mnie. Więc chyba wszystko jest na odpowiedniej drodze. Natomiast co do tego odkąd jesteśmy razem to nie da się tego tak precyzyjnie określić. Na początku to były tylko spotkania, pisanie całymi niemal dniami, miesiąc temu po raz pierwszy się pocałowaliśmy i od tego czasu są częstsze spotkania, nadal pisanie non stop, typu co robisz, kiedy się spotkamy i to zawsze od niego wychodzi. Wiec chyba jest jak powinno być..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet mi cię nie szkoda...szkoda tylko, że dziecko ma taką głupią matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
może spytacie po co to wszystko skoro widzę że jest miedzy nami dużo różnic i już na starcie jest tym samym większe ryzyko. Może to głupie, ale czuje cos do niego i to jest na tyle mocne że nie mogę się powstrzymać.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suka w rui tez nie moze sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij stosować Activię haha. Poluzuje jelita to i może mózg trochę ruszy do myslenia. Prowo kreci się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek poprzez pisanie SMSów. Co to jest w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255888
spotkania, smsy są na co dzień. dzwonimy do siebie czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, przestan pierdaczyc na kolejnym temacie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli byś mu się podobała tak naprawdę to by Cię nie olał. Starałby się. A sam fakt że mając 25 lat jest po rozwodzie świadczy o tym, że jest niedojrzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem, jak skończyła się ta historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucyfiks
Ja tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona niedawno kontynuowała to prowo i gdy już zdemaskowano, to powiedziała,że wroci tu za 2. m-ce. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiliśmy tutaj na nią Ola :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kontynuacji tez była Olka. Zmyślała ,że wióry się sypały.Jak już ją rozpoznano i powklejano dwa poprzednie tematy, to walnęła,że przyjdzie za 2.m-ce pochwalić się tą znajomością . Przecież to prowo wielokropkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie te inne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na uczuciowym, ale trzeba by odgrzebywać z dwa tygodnie wstecz. Jak znajdę jutro czas i ochotę, to poszukam i skopiuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×