Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejna kobieta z ktora sie spotykam okazala sie wytatuowana

Polecane posty

Gość gość
już ktoś inny ci tłumaczył - bo umawiasz się z dużą ilościa kobiet. Dla porządnych kobiet taka informacja to wielka czerwona flaga. x :O umawianie sie z duza iloscia kobiet??? znam gosci ktorzy umawiaja sie z 10x wieksza iloscia kobiet niz ja i to nic zlego. Przeciez czesto ludzie spotykaja sie 1 raz i ostatni na spotkaniu zapoznawczym. Nie ma co brac tego co sie napatoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie jest wcale ok. Tacy faceci (i ty) są widziani jako desperaci lub po prostu puszczalscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej desperat to ten co bierze 1 z brzegu, a puszczalski to taki co chodzi na tanie dyskoteki i tam lapie tanie kobiety na tanie drinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie desperat to ktoś kto szuka na siłę. Normalni ludzie spotykają się w zwykłych socjalnych sytuacjach i już mniej więcej wiedzą czy się sobie podobają przed pierwszą randką. Nawet przez internet najpierw rozmawiają zanim umówią się na spotkanie. Ty desperacko umawiasz się ze wszystkimi kobietami jakie dadzą się zaprosić na spotkanie. Kogoś takiego nie mozna traktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to jakis cwel w garniturku i pewnie gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj ludzi w garniturach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedyne czego mozna sie spodziewac po tym forum :/ autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta podam ci jeszcze bardzo prosty przyklad jak kobiety tak samo albo jeszcze gorzej kasuja facetow nawet po poznaniu jak 1 wrazenie poszlo dobrze ale dowaduja sie czegos co nie bylo od razu widoczne np: -ze ma blizne, ma slaba prace, ma wade wymowy, albo jest prawiczkiem, kobiety od razu drwia i smeija sie jak gosc ma np 26, 7, 8, czy kolo 30stki lub po i jest nadal prawiczkiem (co mi by nie przeszkadzalo wcale), ale wam to przeszkadza, upokarzacie i drwicie z kogos takeigo wiec nie wiem kto tu jest obrzydliwy, a to ze sie na mnie uwzielas bo nie lubie tatuazy to twoj problem. autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie na tobie nie uwiazl. Po prostu jestes obrzydliwyn typem ktory szuka d**y do seksu i rodzenia dzieci. Tyle osob ci to pisalo, a ty dalej swoje. Do tego brak ci kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ze tu : gość dziś napisalem prawde i jedyne co masz do powiedzenia to ze teraz niby brak mi kultury, tobie za to nieee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to za zadyma :D Ja tam rozumiem autora tekstu. Znam wielu ludzi ktorzy uważają podobnie, nawet mój eks nie pozwalał mi zrobić tatuażu ,bo uważał że kobieta ich nie powinna mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz do wytatuowanych? Jestem kobietą i sama zrobiłabym sobie jeden mały tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nemi - autor pisal, ze on nie bedzie zony kochal i potrzebny mu tylko dobry biologicznie material na dzieci ktorych tez kochal nie bedzie :D okazalo sie, ze to po prostu wyrachowany pustak ktory chce miec darmowa sprzataczke i inkubator na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam podobnego goscia do autora - z bogatego domu, wyzej s;;ra niz dpe ma i sie rzuca, rodzice gosciowi wszystko oplacili, dom, studia, auto i uwaza sie za goscia sukcesu i wybrzydza kboiety odrzuca i tez przechodzony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wytatuowana
Widzę, że moje określenie się przyjęło i pan "prządny" został panem "przechodzonym" :D No cóż, prędzej czy później sam się zorientuje, że kobiety wymagają od relacji z drugim człowiekiem czegoś więcej niż tego żeby oddychał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj autorze :O Moze dziewczyna tez ma tatuaze i robi swietnego loda :D Pozwala tez sobie wlozyc w tylek. Wiec moze nie badz taki starodawny? wyjdzie ci to na dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to do tego autor sprowadza role kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie czytałaś całego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doklanie tatuaz symbol demoralizacji, ludzie z tatuazami uwazaja za niekulturalnych tych co wypowiadaja sie niepochlebnie o tatuazach, poparcie dla autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia powiedziała, że tatuaże jej się nie podobają i jest bardzo kulturalna. Ktoś kto "niepochlebnie" wyzywa kobiety z tatuażami od dziwek bo mu się tatuaże nie podobają nie jest kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×