Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejna kobieta z ktora sie spotykam okazala sie wytatuowana

Polecane posty

Gość gość
Autor To gdzie w końcu pracujesz i jakie te studia skończyłeś, że tak wybrzydzasz? x Biologie, fizyke, programowanie. Siedze we wdrazaniu technologii i IT, mowiac bardzo ogolnie x ewnie tak, ale z drugiej strony to mało jest takich "porządnych" chłopców x co maja gusta do grzecznosci? Wiekszosc kobiet nie chce np zwiazac sie z kims nizszym albo lysym przekreslacie takich z gory wiec nie rozumiem, dlaczego stawiacie inne reguly do tej sytuacji?? I najlepsze :D : x Autorze, osoby puste dla których wygląd jest najważniejszy zawsze mają pod górkę w sprawie związków x Czyli tyczy sie to 100% kobieto bo one najlepiej kalkuluja miedzy wygladem a stanem posiadania. Dla mnie wymagania nie maja nic wspolnego z grzecznoscia czy niegrzecznoscia, zreszta nigdy niegrzeczny speljalnie nie bylem. Tatuaze dla mnie sa okropne i aspoleczne wiec to mnie odraza i odpycha meczyl bym sie z taka zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim nazwałam cię "porządnym" bardzo sarkastycznie. Na przestrzeni miesiąca z małym haczkiem umawiałes się z trzema kobietami oceniając ****ardzo płytko. Pierwszą podejrzewałeś o puszczalstwo i parę innych cech (o które ciebie podejrzewam), a teraz otwarcie przyznałeś, że umawiasz się z kobietą która ci nie odpowiada charakterem, ale wygląd przejdzie. Nie udawaj, że szukasz żony, nikt to poważnie myśli o związku nie obróci trzech tyłków w miesiąc i to otwarcie przynając, że najnowszy nie jest materiałem na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Dokladanie to samo myslalam o Panu porzadnym. Po prostu jestes dobrze ustawiony i taktujesz kobiety jak towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę irytują mnie mężczyźni narzekający na "dzisiejsze" kobiety którzy swoje zdanie na nasz temat argumentują tym, że jedli ze wszystkich dostępnych piecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ucichl i juz nie skamle. HIPOKRYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jakiś czas założy kolejny temat. Tym razem pod tytułem "czemu ni mogę znaleźć miłej, wykształconej kobiety?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Do gość wczoraj x Na przestrzeni miesiąca z małym haczkiem umawiałes się z trzema kobietami oceniając ****ardzo płytko x Od zerwania z ta 1sza z tatuazem umowilem sie z 8 kobietami (na 1 lub max 2 spotkaniach sie skonczylo). Nie uwazam by poszukiwanie kogos wzgledem wlasnych oczekiwan bylo plytkie x Pierwszą podejrzewałeś o puszczalstwo i parę innych cech (o które ciebie podejrzewam), a teraz x Zadziwiajace. Przypisujesz mi rzeczy ktore nawet by mi przez glowe nie przeszly. O nic ja nie podejrzewalem. x że umawiasz się z kobietą która ci nie odpowiada charakterem, ale wygląd przejdzie. x Nie sadze, po prostu ta kobieta optymalnie spelnia cechy charakter ./wyglad. I tyle, charkater nie jest 10/10 ale np 7/10 i starczy. x Nie udawaj, że szukasz żony, nikt to poważnie myśli o związku nie obróci trzech tyłków w miesiącx x :D Nie przypisuj wlasnych cech i cech ludzi z ktorymi sie zadajesz innym. Nie odbylem stosunku seksualnego z zadna z tych kobiet, z kotra sie spotykalem. Wiec naprawde jestem porzadny i nie mam nic sobie do zarzucenia. (prawdopodobnie w przeciwienstwie do Ciebie) x to otwarcie przynając, że najnowszy nie jest materiałem na dłużej. x Kiedy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, taki jestes porzadny, a nie rozumiesz, że można na kogoś krzywo patrzeć nawet jak ta osoba nie uprawiała seksu na tych randkach. Po prostu ludzie tacy jak ty traktują szukanie partnera jak zakupy w biedronce - byle tanio, szybko i żeby opakowanie się zgadzało. Napisałeś o tej kobiecie z którą teraz się spotykasz, że jest "taka sobie" i poprzednia miała fajniejszy charakter. Ta "taka sobie" nawet by na ciebie nie splunęła gdyby dowiedziała się co o niej myślisz. Co do sugerowania, że pierwsza o której pisałeś się puszczała to oto twój cytat: "Nie chce nawet jej pytac o jej przeszlosc seksualna bo na pewno sie rozczaruje." Jesteś obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym "tyłki obracać" może też emocjonalnie, niby byłeś taki zaangażowany w tamten związek, że aż temat założyłeś, czułeś się oszukany i zraniony. Od tego czasu już 8 innych chciałeś na randkę zaprosić, wziąłeś pierwszą lepszą która się zgodziła...i znowu lament bo coś z nią nie tak, a TAAAAK ci się podobała. I już masz kolejną - również z braku-laku bo charakter taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze robi. TO jest po prostu zdrowo rozsadkowe podejscie, te tzw wielkie milosci szybko sie p./la. i nic z tego nie wychodzi. Te z rozsadku trwaja najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej to zapomnieć co się we własnych prowokacjach pisało, prawda, autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej od razu zostać żigolo z rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałam się porównać to do jakiejś innej cechy za wyglądu którą normalna kobieta skresliłaby faceta którego już poznała i niby się nim zauroczyła. Nie mogę nic wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejną obraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pobijacie temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczą się alfabetu Gdzieś widziałam temat "gdzie poznać kobietę z klasą". Czyżby to nowy twór autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tak :D ale tutaj na kafe? Widocznie spotyka same bez klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzieś tutaj, ale znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze daj znac co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje, że te wytatuowane znajdą wartościowych partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wytatuowane sa wartosciowe wedlug Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu miałyby nie być? Sama jestem bardzo wartościową osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×