Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejna kobieta z ktora sie spotykam okazala sie wytatuowana

Polecane posty

Gość gość
Kobieta z tatuazem to zwykle zwykla latawica szukajaca tylko przygodnego ostrego seksu lub pelna nienawisci feministka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział pełen nienawiści szowinista :P Ja chcę wiedzieć co u autora, to taka telenowela w miniaturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech autor pogodzi się z losem i sam zrobi sobie tatuaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.09.05, 11.59 racja, dodałabym jeszcze kilka innych zawodów, i powodów, dla których nie warto miec tatuażu. Autor powinien szukać w innych kręgach dziewczyny z czystą skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaze sa fajne i sekualne autor jest impotentem i meska pipa boi sie silnych niezaleznych kobiet tautaz to wyraz samoekspresji i tego ze ma sie w doopie co inni mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On szuka w swoich kregach i juz druga ma tatuaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe to jakie to kregi? kobieta po studiach i z tatuazem? chyba ze psycholozka albo makreting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyrazniej odpowiednie dla niego. Co do studiów, jestem analitykiem i mam tatuaże. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki dzisiejszy zwariowany świat, ze ludzie oszpecają się na wlasne zyczenie, chodzą w podartych ubraniach, uwazając to za szczyt mody, piją, ćpają ze slabosci charakteru, wyłączają seks z milosci i oddania drugiej osobie. Dziwny jest ten świat, jak spiewał śp.Niemen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystkich tych ludzi wrzucasz do jednego wora, a potem niemena cytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucam do wora zwanego zwariowanym światem. Cos nie pasuje? Wyrażam swoją opinię, do której mam prawo na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne masz pojecie zwariowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzenie autorowi żeby szukał w innym środowisku mija się z celem bo szuka w swoim własnym wśród ludzi ma swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro nie znajduje tam odpowiedniego dla siebie towarzystwa - to jednak niezupełnie jest to jego poziom. Nie lubi tatuaży - spoko, jego prawo, jego wola. Po prostu musi znaleźć swój target. Wbrew pozorom wiele kobiet ma podobne poglądy o tatuażach - tylko z jakiego powodu autor je ignoruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo one jego. Poziom moze byc ten sam tylko upodobania inne. Mysle, ze autor albo widzi sie jako kogos ze srodowiska z ktorym nie ma kontaktu wiec zyje wyobraznia. Za to realia sa dla niego rozczarowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys w podobnym temacie dziewczyna pisała, że nie zrobi sobie tatuażu bo księżniczki (takie prawdziwe) ich nie mają. Nie mogła zaakceptować, że bez tatuażu księżniczką nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat pracy na Pradze spowodowało, że tatuaże mi obrzydły. Warszawiacy wiedzą, co to za dzielnica ;-) tutaj, jak zrobi się ciepło widać, że każdy go ma. Serio, mamuśki chodzą z wózkiem, petem i smokiem. "Elegantsze" miejscowe mają na stopie, ale mają. Mężczyzni z twarzami "10 lat bez wyroku" całe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysta skóra, jasny umysł, zdrowa dusza. Podoba mi się! Jest spójność w tych tematach. Inteligencja, studia, doktoraty nie mają nic do rzeczy. Psychopaci, cwaniacy, przestępcy bywają bardzo inteligentni i nawer wykształcenia im nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem o czym mówisz, ale z opisu zgaduję, że straszna patologia :) Ja wychowałam się w dużo lepszym środowisku i tatuaże są tu popularne wśród bardziej kreatywnych osób. Przykre, że nie macie takich doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog nienawidzi tatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wielu innych rzeczy, bóg niektórych ludzi to kawał zawistego sukinsyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysta skóra, jasny umysł, zdrowa dusza. Napisałam to świadomie, choć znam realia współczesnego świata. To, że jest coś popularne, nie oznacza, że muszę to mieć, zrobić, bo tzw. "większosc", lub "prawie wszyscy" tak robią ( manipulacyjne uogólnienia). Zdaję sobie sprawę, że czasem idę pod prąd. To moje życie i moje wybory , i dobrze mi z tym. Pozdrawiam czystych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większośc ludzi dalej nie ma tatuaży więc zdecydowanie nie idziesz pod prąd, a takiego zainteresowania stanem wyimaginowanego ciała astralnego innych (i przekonania, ze ono istnieje) nie radzę wiązać z "czystym umysłem". Albo jedno albo drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może autor sam kończył marketing albo jest "grafikiem - artystą" i stąd ta ilość kobiet z tatuażami w jego środowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor - W odpowiedzi na pytanie co umnie, zakonczylem kolejna znajomosc z ta koljna kobieta. Teraz mam nastepna, to nie ma tatuazy - wyciagnalem to poprzez zarty, ale... charakterem jest taka spobie tamta miala fajniszy charakter, tylko ten tatuaz. Ale tak ogolnie to bardzo ciezko spotkac kogos kto bedzie nam pasowal, z kim sie zgramy charakterami. Tak sobie, neiktorzy po prostu chca spedzic z kims zycie inni sie dobrze bawic i ogolnie priorytety sie rozjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, osoby puste dla których wygląd jest najważniejszy zawsze mają pod górkę w sprawie związków. Po prostu to zaakceptuj, bo tego nie zmienisz i musisz się z tym pogodzić - sam sobie taki los wybrałeś. Do tego im więcej na liczniku tym mniej wartościowych osób będzie zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie w końcu pracujesz i jakie te studia skończyłeś, że tak wybrzydzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak, ale z drugiej strony to mało jest takich "porządnych" chłopców? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×