Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
A jak tam samopoczucie i wyprawki coś już ktoś kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam tez z opóźnieniem przechodzi na następna stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nellshell - ja to napisałam. Wg. mnie grzecznie. Nicku nie mam, bo nie należę do grupy jako tako, ale czytam Was. Jestem Kamila / 28lat. Rodziłam w czerwcu 2017 i jak zobaczyłam temat "czerwiec 2018" to szokkk, że to już. Zaczęłam więc tak o! czytać i mnie wciągnęło. Każdy może wejść i poczytać póki nie macie zamkniętego forum więc nie unos się niepotrzebnie. Tabela dużo ułatwia, a Wy pisząc tu, a nie gdzieś na zamkniętym dziale zgadzacie się jednocześnie na uwagi, komentarze i oceny. Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa.....19tc.......?........2synów....13.06 Lena8818..18tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Jeżeli tabelka ma pomoc to okej . ;p U mnie samopoczucie okej . maluch szaleje . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Kamila skoro anonimowe pisanie w pierwszym poscie, cytuje " no zenada dziewczyny" jest grzeczne wedlug Ciebie... W kazdym razie ja przeciwko tabeli nic nie mam, sama forma ataku mi sie nie spodobala i tyle. Czytaj na zdrowie, to prawie jak serial ;) Moja mama kupila juz pierwsze spiochy dla wnuczki, mimo mojego tlumaczenia, ze plec jeszcze nie jest pewna. Ale niech sie cieszy. Doceniam, ze szaleje ze wnukami. Ja to w ogole malo zakupowa jestem jesli chodzi o ciuchy dla dzieci. Nie szaleje za bardzo. Za to mama nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Nellshell, ja to w ogóle się zebrać nie mogę, żeby wziąć się za zakupy, nie mam nic ;) W sumie dobrze, bo po pierwszych prenatalnych byłoby granatowo i szaro w komodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa.....19tc.......?........2synów....13.06 Lena8818..18tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa.....19tc.......?........2synów....13.06 Lena8818..18tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 EwelinaEwelina.. 19tc....corka....corka...14.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ?....córka.....25.06 klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa.....19tc.......?........2synów....13.06 Lena8818..18tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 EwelinaEwelina.. 19tc....corka....corka...14.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Klotka jeszcze sporo czasu, zdazymy z wszystkim :) Potem sie nam pewnie wlaczy syndrom wicia gniazda. Ja po wizycie u poloznej. Wyszla w moczu jakas mala infekcja i musze isc jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Jestem zdziwiona, że u nas tyle dziewczynek ;) Na grupach fb mam wrażenie, że większość chłopców ;) Nellshell zgadza się, dzisiaj wybierałam łóżko dla nas i tak.mimochodem zerknelam juz na łóżeczka i komody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
klotka gratulacje dziewczynki w którym tc gin ci potwierdził to? ja byłam ostatnio w 13tc to maleństwo nie chciało pokazać co tam ma, u mnie w rodzinie obstawiają ze chłopak nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 13tc widzieli chłopca ;) Na USG byłam w sobotę, to był 18+6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Ja dzis mam 16+6 i lekarz potwierdził chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Julia! :) Ja we wtorek mam połówkowe - już bym chciała być po i wiedziec, że wszystko ok. Ale pierwszy raz idzie ze mną nie-mąż :) Jestem ciekawa jego reakcji, bo jednak zdjęcie to nie to samo co obraz na żywo, no i liczę, że w końcu załapie, że będzie ojcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Dziękuję Klotko:) Trzymam kciuki za pomyslNe polowkowe i niezapomniane wzruszenia nie meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
dziewczyny czerwcówki ma któraś w tym tygodniu połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megulka napisz co u ciebie nie dopisałaś się do tabelki? czy znasz już płeć i na kiedy masz termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja mam połowkowe w piątek :) A kiedy macie DRUGIE PRENATALNE? To w sumie też jakby połowkowe? Ja nie znam jeszcze daty prenatalnych, a to już 20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa to dopilnuj sobie terminu bo na drugie prenatalne masz czas max do 21,t6d z terminu om. Niektórzy zaokrąglają do pełnych 22. Po tym czasie badanie nie będzie już wiarygodne. A po drugie to najlepiej wykonywać w środkowym przedziale czyli jak masz wykonać między 18 a 22 to najlepiej koło 20 bo wtedy nie ważne czy termin z om zgadza się z terminem usg i tak jesteś w widełkach. Później będziecie się stresować ze głupoty wychodzą bo normy są ustalone tylko do 22 tyg. Nie mieszać z badaniem połówkowy w gabinecie bo to trochę co innego w połówkowy macie normy do danego tygodnia a prenatalne oblicza program specjalny. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Cześć dziewczyny. Skoro u nas przewaga dziewczynek to ja się dołączam z kolejną dziewczynką. Wczoraj potwierdzone po raz trzeci więc mam nadzieję że tak zostanie. Ja dalej wymiotuję ale na szczęście już bez mdłości tak okropnych tak myślę że zostanie mi to do końca ciąży. Poza tym złapałam jakąś infekcję i strasznie kaszle, ginekolog kazała mi brać nospę dwa razy dziennie po dwie tabletki bo mi Brzuch twardnieje od kaszlu. I przyznać się muszę że trochę mnie poniosło na wyprzedażach i po kupowałam trochę ubranek dla maleństwa. Oj widzę że tabelkę mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Trollu dzięki. Jutro będę u ginekologa to pewnie na przyszły tc dostanę termin prenatalnych. Dopilnuje aby było to na początku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Ja mialam wczoraj polowkowe 21+3. Wazy 390g. Badania wyszly dobrze to najwazniejsze. I po raz 3 potwierdzone, ze chlopczyk bedzie. Rusza sie w brzuszku bardzo duzo ☺piekne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotella4
Hej, chętnie dołączę do Waszej grupy, bo temat lipcowy jest bez życia. A ja tak na przełomie jestem. Termin z OM to 4.07, a z pierwszego USG 29.06 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witamy ;) Majowy też lekko kuleje, takze czerwiec nam się udał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrusek, karotela4 zapraszam do tabeli :) Wpisujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Cytrusek , gratulacje , to już napewno chłopak będzie ! A to połówkowe nie są prenatalnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×