Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość Julia
Polowkowe mam z pakietu 8.02 a prywatnie u prowadzącego lekarza 17.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotella4
Jak dobry lekarz i dobry sprzęt to w 16tc płeć bez problemu powinien bezbłędnie rozróżnić. Chociaż wiele historii wskazuje, że różnie to bywa... ;-) My imienia zupełnie nieamy i jakoś nie mamy czasu o tym na poważnie ogadac Czasem zerkając w kalendarz podśmiewujemy się trochę z różnych imion, kim człowiek o takim imieniu mógłby potem być. Pewnie jak poznamy płeć a termin porodu będzie się zbliżal to się zmobilizujemy, żeby coś wybrać :-) ale widzę, że będzie tym ciężko. Dlaczego wolicie sn niż cc ? Ja rodziłam SN, uczucia mieszane i o ile drugi i trzeci poród mogłabym przechodzić raz jeszcze to pierwszego nigdy więcej! Zastanawiam się co bym zrobiła, gdyby ktoś dał mi wybór... Sama nie wiem, dlatego jestem ciekawa Waszych opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia sorry ale nie wciskaj kitu że w 9t widziałaś narządy płciowe swojego dziecka. Płód ma wtedy max 2,5cm i niemożliwe jest fizycznie aby widzieć te narządy. Zwłaszcza w badaniu 2d. Owszem w 12-13 tak przy bardzo dobrym sprzęcie i lekarzu, bo sama wtedy widziałam u swojego synka ale na pewno nie w 9. No nie uwierze i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Do goscia. Nie wciskam. Mam zdjęcie które pokazywałam kolezankom i każda uznała ze to na 100%chłopak. Jak juz pisałam bardziej byłam nastawiona na dziewczynkę wiec nie wmawialam sobie nic. A był to 9tc+0dn. Lekarz który robił usg tez powiedział ze"coś mu mignelo" no i zrobił wtedy foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
PO co miałabym zmyslac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Przepraszam -pomyliłam tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
13tc. Sprawdziłam na zdjeciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 13 to się zgodzę, bo u mnie też było widać, dokładnie to 12t4d i lekarz dawał gwarancję 90%. Potwierdziło się w 21t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Jak byłam w ciąży z Córka lekarz w 12tc+6dn powiedział ze po budowie kości biodrowej daje 90% ze dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Bardzo nas to wtedy zdziwilo ale okazuje się ze i tak też można jeśli jest dobry specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście słyszałam że przy dziewczynkach jest najwięcej pomyłek. Że jak mówi że chłopak w 13t to najprawdopodobniej ma rację a jak dziewczyna to lepiej wziąć na wstrzymanie bo często są pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Moj mąż marzył o dziewczynce i nie wierzył aż do USG w 21 tygodniu :)Ale i wtedy nawet lekarza zapytał czy jest absolutnie pewny i "czy sznureczek nie urosnie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Wolna gratulacje ! Tylko proszę nie mów , ze późno bo mój pesel starszy od Twojego. Gościu , u mnie córeczka na 99% , nawet mam zdjęcie , od pasa w dół. Nogi piękne a między jimi nic nie ma ☺️ Także jestem szczęśliwa bardzo. Haha wspominam jak męża motywowałam , żeby dziewczynkę zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Karotella chciałabym sn bo zwyczajnie sie boje kolejnej operacji w narkozie. Niestety przeszłąm już dwie długie operacje i trzecia to była cesarka. Wbrew pozorom to nie taki miód, jak niektórzy piszą. Fakt, nie wiem jak wygląda sn i jak mój organizm sobie z tym poradzi ale wiem, jak było po tych trzech i tego się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Gośćluska. Nie bój się cc , ja miałam i wspominam pozytywnie , znieczulenie w kręgosłup. Byłam cały czas przytomna. Miałam namiastkę zwykłego porodu, bo Cesarka zrobili mi dopiero osiem naście godzin od odejścia wód. Teraz też będę miała Cesarke. głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..23tc....Oskar.....brak.....30.05 iwonka.....19tc..... ?....córka.....25.06 klotka......21tc.....dziewczyna....brak....4.06 Julia.........18tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..19tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....21tc.....córka.....2synów...13.06 Lena8818..20tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..17tc..?..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...19tc...córka.....córka..21.06 Marika88....20tc......?.......syn.......20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Marika znieczulenie w kręgosłup u mnie nie wchodzi w grę, tylko narkoza. Ja miałam już jedno cc i dziękuję bardzo bo wiem o czym mówię. Wiadomo, że każdy organizm inaczej reaguje itd. i to, że za pierwszym razem było fatalnie to nie znaczy, że drugi raz będzie taki sam ale niestety doświadczenia jakie mam powodują, że się boję. Na szczęście bardziej wtedy się myśli o maluszku niż o sobie więc dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..23tc....Oskar.....brak.....30.05 iwonka.....19tc..... ?....córka.....25.06 klotka.....21tc....dziewczynka..brak....4.06 Julia.........18tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..19tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....21tc.....córka.....2synów...13.06 Lena8818..20tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..17tc..?..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...19tc...córka.....córka..21.06 Marika88....20tc......?.......syn.......20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Dziewczyny a jak z wasza wagą ? Właśnie przeglądam kartę ciąży sprzed siedmiu lat i mniej więcej waży tyle samo co w poprzedniej ciąży. Ciekawe jak pójdzie mi dalej. Coraz rzadziej mam długości i teraz zaczynam jeść normalnie więc może szybko się wbije do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja 3,5kg na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja 4kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Czesc dziewczyny. Nie wiem jak u mnie z waga. Nie mam wagi dla spokoju ducha od dawna ;) a w szpitalu nikt mnie nie wazy. Ale wciaz wchodze w spodnie przedciazowe (jegginsy). Szybko urosl mi duzy brzuch a teraz jakby stanal w miejscu. Wczoraj mialam dziwne skurcze wieczorem, ni to lekki bol promieniujacy do nog (jak przed okresem) ni to skurcze. Wystepowaly co kilka minut, brzuch mi nie twardnial. Pomogl paracetamol. Dziwne, na przepowiadajace to troche za wczesnie. W pierwszej ciazy nie mialam czegos takiego. Poza tym u mnie nadal poranne mdlosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Nelshell serdecznie współczuję mdłości, ja się w weekend czymś przytrułam i spędziłam pół dnia w toalecie i jak przypomniałam sobie pierwszy trymestr to ucieszyłam się ze swoich 4 kg na plusie ;) Z tym, że ja napierw zrzuciłam 3,5 kg, tak więc sumarycznie w ciazy przytyłam 0,5 kg - czyli tyle ile waży obecnie mój maluch :) Ja jestem po powtórzonych połówkowych i po dzisiejszym dniu jestem już spokojna i mam potwierdzoną córę :) Mam łożysko na przedniej ścianie i stąd te słabe ruchy, którymi się martwiłam, a poza tym jest wszystko super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka..23tc....Oskar.....brak.....30.05 iwonka.....19tc..... ?....córka.....25.06 klotka.....22tc....dziewczynka..brak....10.06 Julia.........18tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..19tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....21tc.....córka.....2synów...13.06 Lena8818..20tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..17tc..?..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...19tc...córka.....córka..21.06 Marika88....20tc......?.......syn.......20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Klotka gratuluje corki! Ja mialam w 1 ciazy lozysko na przedniej i to byl do konca stres, bo cala ciaze bardzo slabo czulam ruchy. Tym razem czulam juz w 13-14 tyg, potem ucichlo na dwa tygodnie i teraz znow cos tam czuje choc wciaz nieregularnie. o dziwo najwyrazniej czulam w tym 14 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
klotka masz już jakieś wymarzone imie dla córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Iwono, czy czujesz juz ruchy dziecka? Ja dzus mam 18tc+4dn o nadal nic.... w pieszej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie i ruchy poczułam dopiero w 22tc. Teraz -na tylnej, poza tym druga ciaza a nadal zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotella4
Julia, zaskoczyłaś mnie tą kością biodrową. Szczególnie dlatego, że w mojej pierwszej ciąży tez lekarka powiedziała, że po kości udowej stawiałaby na dziewczynkę. Ale myślałam, że żartowała, więc nie wzięłam tego serio. Potem się okazało, że rzeczywiście była córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotella4
Luśka, no tak, w narkozie to rzeczywiście zupełnie inna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markia88
A ja dziś po połówkowych. Wszystko Ok , bardzo się cieszę. J na 100% dziewczynka. Wiercila się okropnie , ale na szczęście udało się wszystko sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×