Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość cyferka123
Ja dzisiaj z samego rana pojechałam z moim na pogotowie. Za dużo stresu mnie to już kosztowało, zanik objawów itp. I zrobili m skan i wszystko ok. Najwyraźniej mam taką ciążę lekką, bez objawową :D I przy okazji zobaczyłam dzidzię, już taka sporawa jest, serduszko tak szybciutko biło <3 Klara trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u Klary musi być rzeczywiście cod. Przecież pisała ze serce biło i przestało wiec tak macie racje jeśli zacznie bić w 10 tyg to będzie to cod. Przypadki ze serce zaczyna bić w 10 tyg akurat nie słyszałam ale w 9 już tak było kilka przypadków. Ale jedna różnica pierwszy raz zabili a u Klary musiałoby zabić drugi raz po przerwie kilku dni czy tygidni. Biologicznie jest to niemożliwe wiec tylko cod troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny aż miło że tyle jest osób z terminem na czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Cyferka super ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Tylko teraz mam zagwozdkę, bo podczas pierwszego usg termin porodu określono na 10 czerwca, a dzisiaj na 6 czerwca. I dzidzia ma już 15,7 mm. I zamiast 7t3d wiek ciąży określono na 8t0d. To chyba w sumie dobrze, co? Że dzidzia tak się rozwija ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferka przecież wystarczy ze lekarzowi kursor przesunie się o mm i już pokaże np 7t5d zamiast 7t3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollu można pić czystek w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyferka124
Hehe ja się nie znam, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma badań czystek a ciąża. Ale podobno gdzieś tam się dopatrzyli ze długie picie czystku bardzo wyjaławia organizm a zwłaszcza układ pokarmowy i ze najpierw poprawia a po dłuższym stosowaniu pogarsza nasza kondycję. Czystek niby stare już zioło ale dopiero teraz zrobiło się popularne. Ja osobiście nie piłam. Kobiety w ciąży która pila nie znam. Natomiast starsi ludzie tak powiedzmy 60 plus znam kilku i właśnie zadziało się to co pisałam wyższej. Także z tym czystkiem to nie zajmę tu pewnego stanowiska. Doradzić mogę jedynie ze ja osobiście bym podeszła ostrożnie skoro coś tam niby są zastrzeżenia troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta z ziołami to ogólnie powinno się ostrożnie nie tylko w ciąży. To co mogę ci napisać na pewno. To nie pijcie herbaty z liści malin przed 32 tyg tylko to jest pewna informacja w temacie zielarstwa troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz w opisie usg przy tetnie na poczatku wpisał znak zapytania bo nie był pewien tego tętna. Teraz stwierdził że to wcale nie musiało być tętno zarodka tylko pulsujace naczynko a tętno zarodka może się pojawic. Ja owulacje miałam 24- 25 dnia cyklu takze pozno wiec szansa bylaby na to tętno gdyby nie ta nieszczęsna beta. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara pomysł sama. Widziałaś za pewne nie jedno usg zapewne tez szukałas informacji na internecie czy w książkach. Czyli zakładam ze wiesz jak to wszystko wyglada. Powiedz mi jak można pomylić tętno zarodka z czymś pulsującym. Przede wszystkim z czym? Tam nic nie ma co mogłoby zmylić. Pulsują tylko tętnice sieć naczyń krwionośnych w macicy nie. Sama pomysł z czym miał to lekarz pomylić? Nie trzeba być trollem żeby to wydedukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi trzech lekarzy mówi to samo ze być może było to naczynko a nie tętno dziecka to chyba muszę im wierzyć. Mają chyba większą wiedzę ni z Ty i ja. Widzieli więcej usg ni z Ty i ja. Dla mnie też to nie jest logiczne Ale myślisz że lekarze ośmieszaliby się takimi stwierdzeniami gdyby to nie mogłaby być prawda? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Klary który masz tydz i dzień ciąży wg miesiączki i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.5o a ty w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.50 daj spokój klarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiączka 20 sierpnia a owulacja późno bo 13- 14 wrzesień. W usg to nie wiem co wychodzi bo nie dawali mi wydruku z usg a zapomniałam zapytać. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czujecie jakues zmiany w brzuchu? Powiększył się wam? Co czujecie? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Cześć dziewczyny. Mi w końcu przeszły bóle, tzn czasem mnie ciągnie brzuch ale bez jakichś szaleństw. Bety w końcu nie zrobiłam, mam teraz taki szalony okres w życiu, że nie mam kiedy, a jeszcze zepsuł mi się samochód i jestem uzależniona od komunikacji miejskiej i osób życzliwych, a mieszkam poza miastem. Ale wychodzę z założenia, że to tak wczesna ciąża, że co ma być to będzie. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i zobaczymy co powie. Z objawów ogarnia mnie straszna senność, mogłabym spać cały dzień :D i zaczynają się zaparcia :( mam też większy apetyt ale staram się jeść po prostu częściej ale w mniejszych porcjach. Nudności na szczęście nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już mama syna i obecnie tez chyba jestem w ciąży ale jak się potwierdzi to będę lipcowa. W pierwszej ciąży od samego początku miałam okolo1,5 tygodnia różnicy z terminem z om i usg. Wiec czytając twój wpis Klara kiedy miałaś okres a kiedy przypuszczalna owulacje to myśle ze różnica u ciebie a u mnie byłaby podobna. Nie pisze żeby cię zdołować bo sama jestem po poronieniu wiec mam porównanie ciąża a ciąża. Ale nawet u mnie przy takiej różnicy w terminach to w 9 tyg było serduszko i dziecko miało malutkie raczki i nóżki. Dlatego jak byłam na usg chyba w 7 tyg teraz nie pamietam dokładnie i zobaczyłam obraz usg to wiedziałam ze tym razem sie nie uda po mimo ze lekarz dawał mi nadzieje a może jeszcze się pojawi to ja wiedziałam ze to już koniec. Jeśli dobrze liczę to u ciebie lada chwila a będzie 10 tydz. Klara przykro mi ale mnie tez się wydaje ze nie tym razem. Może cię zdenerwuje tym wpisem ale ja osobiście nie lubiałam jak rodzina mówiła ciagle ze trzymają kciuki ze będzie dobrze było to dla mnie trudne. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola a na którego lipca wg om masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jeszcze nie byłam u lekarza a cykle mam nieregularne. Dopiero wczoraj zrobiłam test. Kreska jaśniejsza ale dobrze widoczna. W pierwszej ciąży lekarz sugerował się terminem z usg przez ta nieregularność. Jak sama liczyłam to chyba 8 ale pewnie i tak się nie pokryje. Cykle mam min 33 dniowe i nie wiem dokładnie jak to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czujecie jakues zmiany w brzuchu? Powiększył się wam? Co czujecie? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi posty wskakuja podwójnie albo wcale. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedyna zmiana w brzuchu to te bóle. Ale u mnie to jest sam początek 5-6 tydzień więc jeszcze nie ma co rosnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Klara ja już mam wystający, mały brzuszek. Pewnie przez wzdęcia i pewnie dlatego, że ogólnie jestem szczupłą osobą (50kg przy 168cm wzrostu) i ogólnie mam płaski brzuch, b. małe piersi :/ Teraz piersi już większe i brzuszek wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klara ja na Twoim miejacu do konca tez bym miala nadzieję. Lekarze nie trzymaliby Cie w niepewności jakby nie widzieli żadnej nadziei. U mnie podbrzusze jakby ciut sie zmieniło. Tak delikatnie . za to piersi to coś strasznego. Fajnie się powiększyly o rozmiar to minimum alw bolą okropnie :( W ciągu dnia musze uciąć sobie drzemke. I te mdłości rano. A jak wy sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×