Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNati

Komuś kawki,herbatki?

Polecane posty

Sypana czarna parzocha o zniewalajacym aromacie i mocnym smaku. Bez mleka i bez cukru. Kawa jaka ja natura stworzyla. W sensie - ideał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak twierdzisz... Ja mam nieco inne zdanie na temat dobrej kawki, ale co ja tam wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty miewasz czarne myśli? Nie podejrzewałabym... ;) Dobra, idę sobie zrobić tę kawę, białą, słabą i tak dalej... Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim szatanie to zawalu mozna dostac :-) a on jeszcze chce biegac :-P testament napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnych brak! Zimny jestes nic nie warty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluszny wybor! Ide na 10 km spacer. Do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie? Moze sie miniemy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, juz jest kawka. dzien dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) wy tak sami biegacie, chodzicie na te spacery? czy w towarzystwie? bo samemu 10km to chyba troche nudnawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilem 5km. Cholera dorwalem sie jak reksio do szynki i juz na czwartym km wiedzialem ze przesadzilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierz siły na zamiary:) Swoją drogą to dzisiaj jest tak cudna złota polska jesień, że grzech siedzieć w domu. Trzeba będzie rowery z piwnicy wytargać albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny gosciu, a ty spacer czy bieg? zazdroszcze ludziom, ktory biegaja. nie dalabym rady 1 km przebiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to na początek krótsze dystanse i sukcesywnie coraz dłuższe i dłuższe... po co zazdrościć jak można też samemu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano racja.. choc osobiscie wole spacery, tyle ze nie samotne. rownie wspaniale na utrate wagi wplywaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze sama, a raczej z kijkami :-) Czuje sie bezpiecznie, fajni ludzie tam biegaja, chodza! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na utratę wagi, to bardziej szybkie marsze chyba, tak mi się zdaje choć sama odchudzać się nie muszę, więc uskuteczniam spacery, bo też uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowalam chodzic z kijkami ale chyba nie opanowalam techniki bo niewygodnie mi sie jakos spacerowalo wiec leza gdzies tam, chyba w bagazniku a aucie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, szybki marsz tez jst dobry. mozna przejsc kila kilometrow jednorazowo. dobry wstep do np biegania. sam marsz niezle meczy, tylko tak przyjemnie. fajnie miec jakis cel takiego spaceru np brzeg jeziora, morza, inne fajne miejsce. lubie chodzic po lesie. to raj dla duszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykup sobie godzine z trenerem, praktycznie wypobujesz :-) Nic trudnego, super sprawa, chodze duuuuuuuuzo szybciej. :-P Wyciagnij kijk i do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meczy? Po 10 km w bardzo szybkim tempie, przyjezdzam do domu morka. Ale szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć niezłą kondycję spacerując 10km:) Podobno też spacerowanie z kijkami nie tylko wzmacnia mięśnie, ale i dobrze działa na płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego pisze, ze meczy, ale przyjemnie. tak, znam to uczucie. i ten blogi sen pozniej. i dobre samopoczucie nastepnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×