Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobieta bez dziecka jest wg Was gorsza??

Polecane posty

Gość gość
Poniekąd tak. Wiem ze to przykre ale wewnętrznie tak myślę.I tak myśli 90procent społeczeństwa. Z,litością i jakby pewną niepełnosprawnością takiej kobiety się myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd tak. Wiem ze to przykre ale wewnętrznie tak myślę.I tak myśli 90procent społeczeństwa. Z,litością i jakby pewną niepełnosprawnością takiej kobiety się myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
gość 20:59--> no i co z tego ,że takie życie jest egoistyczne,to moje życie i mam prawo je przeżyć tak jak chcę...ja nie widzę nic cudownego w dzieciach,dla mnie dziecko to kula u nogi,zabieracz czasu,spokoju które tak sobie cenię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
dziecko to też wieczna skarbonka,ja wolę kupić coś sobie lub mężowi...wspieram też różne schroniska dla zwierząt...dzieciarom w telewizji które proszą o pieniądze na leczenie nic nie dam...po prostu nie znoszę dzieci za to zwierzęta uwielbiam,sama ma dwa yorki które strasznie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallaya
Kobieta która ma 2 dzieci i nie dba o nie jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie własnie jest gorsza i lepiej aby je oddała do domu dziecka. O wiele lepsza juz jest kobieta sukcesu z dobrą pracą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy. Tak jakby jedyną miarą wartości człowieka było to ile i czy w ogóle ma dzieci. Może w plemionach pierwotnych tak było, ale nie w 21 wieku, w cywilizowanym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie jest gorsza. To decyzja kazdej kobiety. Mysle ze w wieku 50-60 i wiecej lat moze być smutniejsza gdy sił już mniej, przyjaciele spedzaja czas z dziecmi i wnukami. czesto emerytura nie za wysoka... A z czasem i napiejniejsze wyjazdy zagraniczne sie nudzą. Ale lepiej nie miec dzieci niz miec na sile. Dzisiaj kobiety chca sie realizowac , rozwijac, miec czas na swoje pasje. Dzieci czesto sa przeszkoda. Ja przez 10 lat malzenstwa mowilam ze nie chce dzieci , bo bylo nam milo i wygodnie we dwojke . Ale po 10 latach czegos nam zabraklo , wszystko mamy , bylismy w wielu miejscach i jakos tak nie bylo dla kogo tego wszystkiego zostawic :) Może to po prostu wiek .. dzis jestem w ciazy ;)Ale jest to moja decyzja i nikogo nie przekonuje ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice mają 4 dzieci i siedzą sami, najbliżej ma siostra.. 400km. Wnuków brak, a jeżeli będą, to przecież nie na codzień. Zresztą w wieku 60u kilku lat nadal pracują zawodowo. Moim zdaniem na starość też trzeba umieć żyć przede wszystkim dla siebie. A niektórzy myślą, że ich jedno jedyne dziecko wypełni im całe życie po 50tce.. To dziecko będzie mieć przede wszystkim swoje życie i jak ktoś tego nie ogarnia, to będzie sam sfrustrowany kiedyś, nie mówiąc o dziecku, które będzie mieć na głowie matkę bez własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poli34 ja wole miec zwierzaki niz dzieci, ale pieniadze bym dala chetniej chorym dzieciom niz zwierzakom.Po prostu nie mam instynktu macierzynskiego, zachwytu nad plodnoscia ani chcicy macicy ale chorym czy ubogim dzieciom wspolczuje z calego serca i chce by wszystkie dzieci byly szczesliwe.Co nie znaczy ze pragne miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.25 Poród odbył się poprzez cc, mimo 2tyg pobytu w szpitalu zero rzwarcia pomimo kroplówek itp. Ale wszystko da sie zniesc dla bycia mama. Moj synek dzis ma skonczone 16miesiecy i kocham go nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci wyznacznim sukcesu?buahhhhha chybaxw,kregach 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrabna I ladna laska,z gromafka dzieci budzi podziw?gdzie?co za brednie I jeszcze te wysokogatunkowe dzieci,nawe t jak na,poziom.kafe to bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobre. Usmiałam się. Coś w tym jest. Im więcej dzieci tym więcej kasiorki co miesiąc. A i jeszcze na kartę dużej rodziny się można załapac i inne takie. Sukces jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy ze mnie chichaja jak mowie o tym wyznaczniku sukcesu, ale ja nie mieszkam w Polsce i opisuje wlasne spostrzezenia.Zwlaszcza atrakcyjni faceci szpanuja dziecmi, wcale nie ladna laska czy drogim wozem, tylko spedzaja dnie na placach zabaw, wydaje sie ze to trendy tutaj.Jakos brzydkich tatusiow w dziecmi nie widuje, nimi sie matki zajmuja.Typowe ciacho budzace zainteresowanie to przystojniak z licznymi tatuazami i gromadka dzieci, zwykle singiel w tymczasowych zwiazkach, ktory rzeczywiscie szczerze kocha dzieci ale z ich matkami nie chce sie wiazac.Nie znacie tego klimatu, w Pl dziecko niekoniecznie jest must have gadzetem, ale tu na polnocy pojecie wpadki nie istnieje, 15-latce ktora zaszla cala rodzina gratuluje i jest dumna z takiego osiagniecia w rak mlodym wieku, w Pl to obciach, babcia w koncu pokocha wnuka ale nie skacze z radosci ani nie obwieszcza 2 kresek goowniary na fejsbukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, kobieta z dzieckiem juz nie moze byc "kobieta sukcesu"?:) Uwazam, ze takie madrosci w jedna i druga strone sa groteskowe, bardzo przesadzone. Zarowno para z dziecmi, jak i bez, moze miec wspanialy dom, mieszkanie, prace...:) Uwazam, ze z tematu narzekania na pietnowanie kobiet bezdzietnych zrobil sie temat pietnowania ludzi z dziecmi... Kazdy sobie zyje jak chce - jedni maja dzieci, inni nie, proste. To,ze ktos nie ma dziecka, wcale nie sprowadza jego zycia na gorszy, boczny tor;p tak samo to,ze ktos ma dziecko, nie oznacza, ze juz teraz jest zamknietym w czterech scianach i pieluchach biedakiem;p Ja mam znajomych i z dwojka dzieci, i z jednym, i takich bez dzieci i nieplanujacych ich... I co? Swietnie wszyscy sie dogaduja;) Nawet by mi przez mysl nie przyszlo,zeby tak szufladkowac : "ludzie z dziecmi", "ludzie bez dzieci"...Matko... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie facet z dzieckiem staje się aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza bo niema pizdy jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest smutno i ciezko w zyciu jak sie chce i pragnie a zdrowie nie pozwala .Jak nie otacza cie osoby wyrozumiale .A wlasny moz. Wypomina ci ze nie. Jestes matkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia

Raczej nie gorsze, tylko inne. Tak bym to nazwala. Czesto spotkalam sie z nazewnictwem gorsze. Sama nie mialam dlugo dziecka i niestety dogryzki byly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×