Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Polecane posty

Gość gość
Ale tak jak pisałam jesli ktoś jest osoba aseksualna i seksu nie potrzebuje, albo przezyl w dziecinstwie traume typu molestowanie to to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lam w nieplanowana ciaze ani nic z tych rzeczy bo bylam na tyle rozsadna zeby sie zabezpieczyc, x prezerwatywa to slabe zabezpieczenie, 17lat to jeszcze dziecko. 100 lat temu nie bylo takiego rozwoju zycia spolecznego i technologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 18 latka to już nie jest dziecko, taka osoba może już podejmować decyzje prawne takie jak 35, czy 50 latka bo jest... pełnoletnia. POstep technologiczny nie ma tu nic do rzeczy- bo jak on niby ma wplynac na to, ze 18 -latka jest mniej dojrzala? Nie używałam wtedy prezerwatyw, ale tabletek anty. Zresztą nawet gdybym zaszła wtedy w ciaze wzielabym za to odpowiedzialnosc, ale jak widac zabezpieczalam sie skutecznie skoro nie zaszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą wg prawa dopiero seks z osobą poniżej 15 roku zycia jest karalny. Więc mając 17 lat robiłam to zgodnie z prawem. I jakoś w żaden sposob nie wplynelo to negatywnie na moje życie, wrecz przeciwnie. Ja uwielbiam seks i jest dla mnie czymś wspanialym, szczegolnie z osobą którą się kocha. Osobom ktore uważają seks za coś złego i przeżyli mlodosc bez seksu- wspoluczuje bo nie wiecie co tracicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowygość
to jest wstyd to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc 18 lataek a nawet 20kilko latek to dalej dzieci, ty mentalnie tez jestes nadal dzieckiem majac te 28 czy wiecej lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jestem mentalnie dzieckiem bo uważam, ze seks jest piekny i warto z niego korzystac w mlodosci? 20 latka może byc bardziej dojrzala emocjonalnie od 50 latki- to nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą ok- moze jak np. 15, 16 latka uprawia seks to jest to za wcześnie (choc prawo na to zezwala). Ale jak 20 latka uprawia seks to naprawde uważacie to za cos dziwnego ? :D Toż to dorosła kobieta już jest. Ma czekać do 40-stki aż będzie panią w średnim wieku, czy o co wam chodzi? 20 lat to najpiekniejsze lata życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 widać że czegoś ci brakuje :P nie mędrkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale jak 20 latka uprawia seks to naprawde uważacie to za cos dziwnego ? " X ... ale ty wiesz, że 99% "gości" potępiających seks to prawiczkowie pod 30 z zerową szansą na dziewczynę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: Dlatego, ze ja uznaje tylko seks po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ja tez dlugo po 20 bylem prawiczkiem ale wiem ze nie wstyd tylko nie rezygnuj z swojego szczescia ja w sumie mialem potem duzo dziewczyn i tez znajdz kogos i sie pobaw zrozumiesz po pierwszym razie ze nie warto sie umartwiac tylko do dziela juz nigdy po puerwszym razie nie bedziesz chciec sobie odmawiac bo Ci bedziesz szczesliwa bo to az takie przyjembe pozdrawiam Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: ogolnie boje sie tez chorob wenerycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to prezerwatywa jest, moze na poczatek oral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powód do szczęścia bo się szanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- ale ja wcale nie namawiam Cię żebyś przespala się z pierwszym lepszym, ktory może miec choroby weneryczne, ale zebys zrobila to z kims komu ufasz na tyle, ze ich nie ma. poza tym są prezerwatywy, ale bardziej bym stawiala na partnera ktoremu zaufasz i nie będzie np. jakimś d****arzem, a to da się wyczuć. Nie tylko d****arze uprawiają przecież seks, ale tez masa normalnych facetów, którzy szukaja kogoś na powaznie do związku. A skoro przez tyle czasu nie możesz znaleźć nikogo odpowiedniego to sama musisz się zastanowić nad przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 latki zazwyczają wyglądają jak dzieci z seksem powinno się czekać po skończeniu 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:49- a np. 25 dziewczyna, która jest w związku od kilku lat i sypia tylko ze swoim chłopakiem wg Ciebie się nie szanuje? Albo np. 23 letnia mężatka, która swojego męża nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerwatywy nie chronią w 100% przed chorobami wenerycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50- hahah, może jeszcze do 47 lat :P Co ci ludzie nie wymyslą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powód do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52- To prawda, dlatego bardziej bym polecala Autorce zaufanego partnera, niż seks z byle kim np. z pierwszym lepszym z dyskoteki. Ale jak pisalam jest też cala masa normalnych facetów, którzy nie robia tego z pierwszymi lepszymi i nie zarażą Cię prawdopodobnie jakimis chorobami ;) Jest wiele stałych zwiazkow ludzie na poziomie, ktorzy sobie ufają i nie zarażaja się jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś najlepiej to zrobić z prawiczkiem, bo tacy się szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porady gowniary zrob z kims kogo kochasz zacznie spac z kazdym i zostanie stara panna bo facet p******* i zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek to jest dobry jak sie ma 20 lat. Ale 30 letni prawiczek to juz jest dosc dziwne... Są faceci kolo 30-stki którzy mieli np. partnerke, czy kilka partnerek, ale im nie wyszlo, a wcale nie są jakimiś *****czami z dyskoteki tylko normalnymi facetami, ktorzy tez szukaja zwiazku i milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś zaufany partner też moze byc zarażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 30 lat to normalne ze facet jest prawiczkiem i czeka na ta jedyna normalny czeka z seksem do slubu a nie ***** kazda z ktora jest w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58- no ale jest na to o wiele mniejsze prawdopodobienstwo niż taki co ***** wszystko co popadnie. Poza tym nawet jakby się tak pechowo zdarzylo żeby byl zarazony, to wiekszosc chorob wenerycznych jest uleczalna i przede wszystkim daje jakies objawy,ktore kazdy raczej zauwazy, a jak ktos sie panicznie boi np. wirusa HIV to można nawet zrobic testy. Ciekawe jakby każda para czy nawet malzenstwo mialo tak do tego pochodzic, ze druga osoba moze miec chorobe weneryczną więc się z nią nie prześpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mial kilka partnerek seksualnych to sie nie nadaje do zwiazku nie wazne czy robil to zwiazku czy w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01- no nie wiem czy takie normalne, że do tego 30 roku życia takiej nie poznał.... To pytanie czy to ze wszystkimi dziewczynami które spotykał ( a pewnie bylo ich wiele) bylo cos nie tak, czy raczej z nim. Pytanie też dlaczego niektore osoby poznają kogoś łatwo z kim się wiążą i są szczęśliwi, a inne wiecznie nie mogą znaleźć zwalając winę na wszystkich tylko nie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×