Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Polecane posty

Gość gość
auatorka: no wlasnie, zaufany to zadna gwarancja zdrowia. Wolala bym kogos pewnego pod wzgldem zdrowotny np przebadanego na choroby weneryczne. I Raczej chyba prawiczka, 30 letni prawiczek to dla mnie nic dziwnego, moze dla was ale nei dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zwiazcie z mezczyznami ktorzy uprawiali seks z wieloma kobietami w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04- no to będzie Ci bardzo ciężko znaleźć prawiczka w swoim wieku... A zresztą skoro jesteś taka nieufna to też nie możesz być pewności ,że mówi prawdę, ze jest prawiczkiem Trochę zaufania Autorko, nie można być też naiwną, ale przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dziwne to jest ze 30 latek ktory uprawial seks z wieloma kobietami w zwiazku i dalej jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka. Nie chodzi tutaj o dziewictwo czy nie-dziewictwo ale i w dzisiejszych czasach a także (a może szczególnie) 100 lat temu, kobieta lat 29 i więcej, która nie ma, nie miała stałego partnera, narzeczonego to krok w kierunku staropanieństwa. Każda taka kobieta powinna się już zastanawiać, czy chce być całe życie singlem. Co więcej znalezienie w co raz późniejszym wieku mężczyznę- kawalera bez przeszłości czyli nie rozwodnika jest ogromnie trudne. Prawiczek w wieku 30-35 lat albo kawaler to albo ksiądz, albo zdeklarowany facet, który nie chce wyjść za mąż, albo krańcowa fajtłapa (z programu "chłopaki do wzięcia", albo bardzo nieśmiały (taki jeszcze pół biedy, bo może coś z tego wyszłoby - jak zbyszek w "rolnik szuka żony") albo kawaler alkoholik-degenerat albo maminsynek. Tak więc dreams failed - marzenia się nie spełnią bo odpowiedni kandydat 30+ to już na ogół rozwodnik, no może singiel który rozstał się po wielu lata z partnerkę, którą był bez oficjalnego ślubu ale żyli jak mąż z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07- no dla mnie mniej dziwne niż taki który nie poznał żadnej bo ten pierwszy przynajmniej próbował tych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to standard zrobic sobie badania przed rozpoczeciem zwiazku. Z mezem robilismy badania, gdyby partner sie nie zgodzil albo badania wyszly zle to nie spotykamy sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawiczki zazwyczaj zdradzaja bo sa przyzwyczajeni do seksu z innymi pannami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą Autorko po co Ci taki prawiczek? Sama jesteś niedoświadczona, wiec potrzeba Ci doswiadczonego faceta, ktory Cię trochę poprowadzi w seksie, a nie takiego fajtłapę, który nie będzie wiedział co do czego ;) Szukaj takiego co miał chociaz jedną partnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10- są też tacy co sypiali ze swoimi partnerkami i ich nie zdradzali. To normalne, ze facet potrzebuje seksu, nie oznacza to ,ze musi byc d****arzem Dziwkarzy faktycznie nie polecam, ale normalnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to po co uprawial z nimi seks? mozna byc w zwiazkach i nie uprawiac sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13- bo facet może potrzebuje seksu?nie przyszlo Ci to do glowy ? ;) Zreszta tak jak wiekszosc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: raczej to dla mnie ostatecznosc taki co byl z kim najlepszy taki bez przeszlosci, ale generalnie nie mam takiego parcia na to, poznaje jeszcze facetow, zainteresowanie mam wiec, nie bede robic na sile. Zreszta dla mnie badania na choroby weneryczne to koneiczny warunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie nie oswiadczyl tej pierwszej z ktora uprawial seks tylko wiazal sie z kolejnymi i robil to samo ? mozna pomylic ale nie za 3-20 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:15- sorry ale jestes zj****a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje tylko nie psychicznie chory czlowiek ktory mysli przyrodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś ja autorce polecam prawiczka gdzie sami poznacie wlasne cialo kazdy z nas byl prawiczkiem wiec nie ma sensu wymagac nieprawiczka ktory bedzie cie porownywal do innych partnerek i zdradzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat i dziewica? Coś tu jest nie tak. Ja jak miałam 12 lat to już robiłam loda koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś normalny facet potrafi kontrolowac poped i nie uprawia seksu z kazda w ktorym jest w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław Lem "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loda to robia d***** jeszcze mozna sie latwo zarazic syfem podczas seksu oralnego to tak jakbys uprawial sex bez prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu prawiczkow ktorzy sa przystojni a bardzo niesmiali wiec nie kazdy wyglada jak chlopaki do wziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: no, ale czemu mnie obrazasz? mowie co mysle, boje sie ot tak pojsc z kims kogo nie znam tzn nie znam jego stanu zdrowia. A generalnie zylam tyle bez seksu wiec nie pojde teraz i nie siagne majtek aby wypiac sie komus gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: pozatym, mozecie mi dac rady jak uprawiacie seks w sensie form zabezpieczenia itd to byla by praktyczna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki sie szanuja tak samo jak dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
"Albo jestem też w stanie to zrozumieć jesli ktoś mial wlasnie jakas traumę typu molestowanie w dziecintwie. Choc z traum nawet najwiekszych tez ludzie jakos wychodzą." x Właśnie, kiedyś leciał taki dokument o dwóch Rosjankach, których za młodu porwał jakiś 50 letni zbok (miał je podwieźć, a zawiózł je do siebie i trzymał w piwnicy). Gwałcił je i jedną nawet dwa razy zapłodnił, dzieci gdzieś podrzucił. Po chyba 2 latach one stamtąd uciekły i co? W ciągu kilku lat, naprawdę niedługo, już sobie znalazły facetów i wzięły ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks w zabezpieczeniu w roznych pozycjach bez zadnej dewiacji w postaci seksu oralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z tą Twoja paranoja testow na choroby weneryczne to jest az smieszne :D Tak, jak poznasz faceta, to chocby wydawal ci sie porzadny każ mu zrobic testy na wszystkie choroby weneryczne bo jestes dziewica, wez ty sie zastanow... Jeszcze testy na HIV moze rozumiem, alekazac sie przebadac dokladnie facetowi to jest chore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mezczyzba ktory uprawial seks z wieloma kobietami w zwiazku czy bez nie nadaje sie do zwiazku tak mowia badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję skoro jesteś nieśmiała żebyś zaczęła delikatnie od loda z połykiem. A reszta będzie już z górki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×