Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Polecane posty

Gość gość
dziś to bardzo wczesnie zaczelas sie puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to nie zalezy od wieku czy doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne to jest ze facet w wieku 30 lat jest prawiczkiem widac ze sie szanuje i nie uprawia z kazda w ktora jest w zwiazku nie to oznacza, ze żadna go nie chciała, nigdy. Tak jak mówi pisał do mnie ostatnio taki prawiczek, bo juz nie może wytrzymać ze żadna go nie chce, błagał, poniżał się zeby tylko sie z nim przespać, ale jest brzydki. A ja nie jestem cierpiętnica zeby sypiać z kimś kim wszyscy inni gardzą, mnie tez facet musi jakoś podniecac, a litość nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to bardzo wczesnie zaczelas sie puszczac jasne, najlepiej jak zacznie uprawiać seks po menopauzie i w domu starców, jak już sobie odepnie protezę nogi i wyjmie sztuczną szczękę, a pamięć pozwoli jej jeszcze kojarzyć słowo seks, nikt jej nie powie, ze nie czekała:) I ty za nią dzieci urodzisz, co?Lecz się pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne to jest ze facet w wieku 30 lat jest prawiczkiem widac ze sie szanuje i nie uprawia z kazda w ktora jest w zwiazku żadna trudność skoro nie jest się w związku bo zadna nie chce- ani na stałe ani na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wmawiaj goscie ktorzy nie wierza ze kobiety wola prawiczkow gość 2017.07.22 17:33 Na 100% to ty jestes idiota.Rece opadaja na takie bezmozgiego durnia.Pierwszy raz spotykam sie z tym,ze ktos usilnie wmawia kobiecie to,ze nie jest kobieta,nawet nie widzac tej osoby.Naprawde musisz miec cos z glowa. Zgłoś gość 2017.07.22 po prostu wiem ze kobiety wola doswiadczonych gosci i smieja sie z prawikow. Zadna ktora znalem nei tknela by prawika gość 2017.07.22 Z kompletnymi idiotami nie mam w zwyczaju wdawac sie w dluzsze polemiki bo taki to tylko sprowadzi cie do tego samego poziomu i pokona doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co tu tak krzyczą że nie chcą prawiczka czy dziewicy, bo nie bedzie wiedział co do czego, to chyba sami nigdy seksu nie uprawiali lub robili to bez uczuć i na siłę :D Ludzie ogarnijcie się, seksu nie potrzeba się uczyć, to jest instynkt i każdy głupi to potrafi. Tylko jest jeden warunek, musi miedzy ludźmi iskrzyc, musi ich do siebie ciągnąć i wtedy naturalnie wiedzą co robić. Inną sprawą jest, że przy pierwszym razie lub pierwszym razie z nowym parterem! Może być stres i wtedy coś może nie wyjść :) ale potem jest już luzik :) A, i śmieszy mnie twierdzenie że prawiczek musi być nieśmiały, jedno z drugim nie ma związku. Jak ktoś jest z natury nieśmiały, to po inicjacji dalej taki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co miala 12 partnerow seksualnych skad wiesz ze sie niczym nie zarazilas? niektore choroby jak Herbs i HPV, HCV, wychodza dopiero po latach jak juz jest za pozno. Robilas ostatnio badania? takie badania to koneicznosc autorka dobrze mysli, na zachodzie to juz prawie standard ze ludzie robia takie badania, a co to za ronica czy na HIV czy wszystkie choroby? Beznadziejny masz argumenty, pozatym podobnie jak z badaniami o prace jakos wszyscy robia badania i prawie wszyscy pracuja. Tu jest bardzo podobnie, ludzi zarazonych a neiwiedzacych o tym jest od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annananan
Związki są PRZEREKLAMOWANE Czemu 30 letni facet po kilku "związkach" jest sam? Czemu się dotychczas żadnej nie oświadczył? Po co był z nią kilka lat i nic? Ja będąc w związku z facetem miałabym do niego już pewne oczekiwania zwlaszcza, jakbym z nim byla juz 2-3 lata. No chyba, że ja sama nie jestem pewna i czekam na "lepszego". I nie jestem ani wierząca ani dziewicą. Pierwsze doswiadczenia seksualne zyskałam niestety z facetami z roznych portali, bo jako 20latka stwierdziłam, że coś jest ze mną mocno nie tak. Chciałam się tego pozbyć. Jednak uznałam, że przypadkowe znajomosci niczego nie dają i jest ryzyko chorób. Teraz mam 21 lat i od prawie pół roku spotykam się z...47 letnim rozwodnikiem poznanym w necie... I co? Czy to oznacza, że jest super, bo jestem w związku? Nie. Jestem z nim z desperacji, bo boję się, że nikogo nie znajdę. Planuję jednak szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annananan wlasnie sie dowiedzialem ze chcesz mnie zostawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powód do dumy. Chyba że zależy ci na opinii osób dla których nie ma to znaczenia. Nie warto ulegać presji otoczenia bo żyjesz wtedy nie swoim życiem. Mnie nie wyszedł związek, a z byle kim nie chce. Noś głowę wysoko bo szacunek do siebie to wielka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ani nie jest to wstyd, ani szczególny powód do dumy bo seks ( o ile z osobą, której ufamy, kochamy ) nie jest niczym złym, ale czyms normalnym, często pieknym i bardzo przyjemnym. Nie nazwałabym jednak tego wstydem bo to na tyle osobista sprawa, że każdy człowiek sam o niej decyduje. Są też ludzie aseksualni, którzy seksu nie potrzebują. Ale jeśli autorka do nich nie nalezy, to trochę szkoda życia na pozbawianie się seksu ;) To jedna z fajniejszych rzeczy na świecie, oczywiście pod warunkiem trafienia na własciwego partnera, a takiego można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy brak seksu w tym wieku musi wynikać z większego szacunku do siebie, jak ktos wyżej napisał? Myślę, że też nie. Można mieć ogromny szacunek do samego siebie i uprawiać seks jeśli trafi się na właściwą osobę, którą się kocha. Co do przygodnego seksu, to sama go nie uprawiam, mam stałego partnera, ale też jestem tolerancyjna. Nie uważam, że ludzie, którzy mieli wielu partnerów nie szanują siebie. Tzn. to wszystko zalezy czy te przygody wynikały z poczucia desperacji, czy chci spelniania swoich pragnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobie nachalnego seksu, gdy wszystko w mediach nim epatuje i powszechnego qrestwa to najgorsza zniewaga dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×