Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Polecane posty

Gość gość
"17:58- no tak, ale dziwne jest ,ze nie trafiła na nikogo takiego ktory by sie jej podobal i ona jemu.... To albo ona leci na tych niedostepnych, albo nie jest zbyt atrakcyjna i podoba sie tylko tym malo atrakcyjnym... W kazdym razie przez tyle czasu juz powinna trafic na kogos kogo pokocha z wzajemnoscia" x A kto powiedział że powinna? Różnie się w życiu układa. Prawda jest taka ze większość desperatek bierze faceta tego który się nimi zainteresował i nie jest z jakiejś patologii i to im wystarcza, no i na zewnątrz wygląda że ma faceta. Ale czy to jest dobry wybór i godny naśladowania? Jak dla mnie nie. Niekoniecznie musi lecieć na niedostępnych, czasami zwyczajnie się nie składa i tyle. Bywa i tak, że dziewczyna jest zbyt atrakcyjna i ci zwykli normalni faceci do niej nawet nie próbują podejść, bo obstawiaja że już zajęta albo ich nie będzie chciała. A podbijają tacy co wyżej sraja niż dupe mają, albo chcą tylko zaliczyć ładne ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem prwikiem i mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
," mezczyzni jednak nie musza miec milosci, zeby jakas zaliczyc." x Tacy mężczyźni są chuja warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to jest mieć taki popęd jak zwierzę i ruchac się z kim popadnie i bez milosci. To jest wstyd i hańba. Wszystko poza tym mieści się w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj, ja zmarnowalam studia na nieodwzajemniona milosc, facet mnie nie chcial, a we mnie to tkwilo i nie umialam sie uwolnic od tego uczucia, bylamglupia i liczylam na cud ze on mnie zechce kiedys. A jak mi to przeszlo, to jak tylko poznawalam fajnegogoscia i myslalam, jakby to z nim bylo, to si dowiadywalam ze jest zareczony albo zajety od kilku lat ;/ po kilku porazkach, no troche ich bylo, zalozylam, ze to juz koniec latania za facetami. Chcialabym zeby mi ktos poradzil jak mam przezyc reszte zycia juz bez tego seksu facetow, po prostu zeby jakos zyc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapii to wymagają latawice dające na lewo i prawo byle frajerowi z bmw. Ona jest normalna po prostu działa na zasadzie wszystko albo nic. Albo uczucie i potem sex albo czekam nadal.Nie każdy ma zamiar bić w swoim życiu sexualne rekordy w ilości zaliczanych partnerów. Dziwne że tego nie rozumiesz. Lepsza już masturbacja pod prysznicem niż sex z byle "mietkiem" w lesie w jego tuningowanym audi, który po wszystkim więcej się nie odezwie. xxxx Tak, bo sa tylko dziewice do slubu albo takie jak wyzej, nie ma nic pomiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy seks jest taki trudny do nauczenia, ze trzeba cwiczyc latami z x haha kilka razy i tyle, wystarczy przed tym przeczytac jakas ksiazke obejrzec kilka filmow i kilka razy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiexie co, mi tez jest siebie zal, ze cale zycie zakochiwalam sie bez sensu, albo faceci mnie oklamywali ze sa wolni, a nie byli. Samego seksu mi nie brakuje jesli mam byc szczera. Boli mnie tylko swiadomosc, ze nie bede juz w zwiazku, bo jestem "dziwna" wg standardow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tzn ze zgadzasz sie na sex bez zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tzn ze nie umiesz czytac zezrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samego seksu mi nie brakuje jesli mam byc szczera. Boli mnie tylko swiadomosc, ze nie bede juz w zwiazku, bo jestem "dziwna" wg standardow. x jak to rozumiec? tylko seks bez zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zaden nie zechce mnie do zwiazku, bo jestem dziewica. Inna sprawa, ze w tym wieku juz nikogo fajnego nie poznam. A skoro nie zdecydowalam sie na seks do tego czasu, to nie zaczne sie teraz puszczac bez zwiazku. wiec do konca zycia czeka mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 15 ten post powyzej to twoj? to ile masz lat ze juz siebie przekreslasz 90? seksu mozesz sie nauczyc w kazdym wieku to jakis absurd co tutuaj psiza ze juz po 30 to niemozliwe - neiprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie mogę już czytać. Zamiast pisać kocopoły to byście już kogoś sobie poszukali/ły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15- no jesli juz teraz tak zakladasz to pewnie tak będzie ,ale to tylko na Twoje zyczenie bo nawet nie planujesz niczego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kazdy facet chce dziewicy dlatego masz jak najbardziej szanse na zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz: "Ze zaden nie zechce mnie do zwiazku, bo jestem dziewica. Inna sprawa, ze w tym wieku juz nikogo fajnego nie poznam" xxx nie prawda - odwrotnie. Dlatego ciągle jesteś dziewicą bo nie poznałaś nikogo odpowiedniego. Nie jest prawdą, że nie ma nikogo odpowiedniego - ale ty nie znalazłaś. Albo masz lęk przed kontaktami z mężczyznami. To nie dziewictwo jest problemem, bo możesz się nadziać na dildo sama i będzie po kłopocie (ostatecznie). Problemem jest to, ze w odróżnieniu od wielu innych kobiet, które w twoim wieku dobrały się z partnerem, założyły rodziny, mają dzieci i idzie im lepiej lub gorzej ale idzie. A tobie w tym nie idzie i ostatnim powodem dla tego, że ci nie idzie jest dziewictwo. Przyczyna leży na pewno w twoich uprzedzeniach, kompleksach, psychice, braku być może sprecyzowanych oczekiwań wobec partnera, może złego wyobrażenia jak powinien wyglądać udany związek itp. Problem leży w psyche a nie w błonie dziewiczej i braku kontaktu seksualnego z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kazdy facet chce dziewicy dlatego masz jak najbardziej szanse na zwiazek xx ta, starawej tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie jest stara tylko młoda jak najbardziej chcą dziewicę po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bardzo starawej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za seks z dziewicą płacą 2,5mln euro sami widzicie jak dziewictwo jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani z 19:36 komentującej mój wpis. Nie twierdzę że nie ma nic pośrodku. Po prostu oceniłem jej postępowanie(autorki) które wydaje mi się o wiele bardziej dojrzałe niż puszczanie się na lewo i prawo jak to robi młode pokolenie kobiet(im młodsze roczniki tym gorzej się prowadzą/ lub korzystają z życia jak zwał tak zwał sex przygody). Po za tym do piszących tu dziewic koło 30-tki mam wiadomość. Nie prawda że nie macie szans na seks.Musicie dać jakiemuś mężczyźnie szansę was poznać. A potem zaznaczyć że sexu nie traktujecie jak sportu i musi trochę potrwać nim zdecydujecie się z nim na ten krok. Jak trafi się normalny to ani nie będzie się śmiał tylko zrozumie i poczeka a na pewno doceni. Takich którzy nie będą chcieli czekać nie należy żałować i dać im odejść. O wiele gorzej ma facet prawiczek kole 30-tki. Takiego na 100% wszystkie kobiety którym by o tym powiedział wyśmieją i nie będą chciały z nim utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu przede wszystkim sexualnego. Kobiety bowiem nie nienawidzą prawiczków i nimi gardzą. Dla nich to coś jakby podgatunek człowieka(półmężczyzna) jakby Żyd dla SS-mana podczas II wojny światowej.Tylko proszę nie zaprzeczajcie drogie panie wie o tym każdy średniorozarnięty facet. Masa wpisów na tym forum wielokrotnie potwierdza moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd czy nie wstyd, co za roznica- przeciez nie masz wypisane chyba na czole "dziewica"? Ale mlodości szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś bzdury opowiadasz prawiczek dla kobiet jest wartościowy jak każdy szanujacy się facet. Nie spotkałem ani jednej kobiety ktora by zle powiedziała o prawiczku wrecz przeciwnie chca prawiczka do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
ja mam 36 i jeszcze nic... troche z wyboru troche z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem prawikiem w wieku 30 lat i poszlo bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kobiety wolą mezczyzn bez doświadczenia niż takiego ktory sypial z wieloma laskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie odzwierciedla to w rzeczywistosci tutaj sie podszywajacy nieprawiczki pod kobiete wyzywajace prawiczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdura wola doswiadczonych bo taki potrafi je zaspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×