Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Polecane posty

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy z wybory czy przymusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to kraść lub ćpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to jest wycierać się z każdym co popadnie z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy jest to świadoma decyzja czy rezultat braku zainteresowania. Ja zawsze uważam tak, że dopóki kobieta nie robi sama sobie z tego problemu to nie jest wstyd ale jeśli zaczynasz myśleć powoli dlaczego to tak. Trudno mi uwierzyć, że nigdy się nie zakochałaś i że nigdy nie miałaś ochoty na zbliżenie. Jeśli tak jest, że nigdy do tego wieku nie zakochałaś się i nigdy nie miałaś ochoty na zbliżenie to coś jest nie tak. Natomiast jak jesteś normalną dziewczyną ale wierną zasadom moralnym i mimo chęci chcesz zachować dziewictwo do ślubu to ja to szanuję i uważam, że wtedy jest wszystko ok. (tylko trudno znaleźć takiego mężczyznę, który nie będąc fajtłapą i desperatem będzie chciał czekać z tym do ślubu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zauważyłam ten temat i napiszę Ci - nie jesteś jedyna ;) Ja też i niedługo kończę tyle tal. U mnie to są powody przede wszystkim szacunku do siebie, wynikające też z przejść rodzinnych. Jestem wpadką po miesiącu znajomości, od zawsze w domu tylko nienawiść, niedopasowanie, zero miłości. Mam postanowienie, że nigdy nie powtórzę tej historii, nie chcę stworzyć nawet takiego ryzyka. I dopóki nie poznałam mężczyzny, z którym zawrę związek małżeński, to nie będę sypiała. Czułabym się wykorzystana, gdyby mnie ktoś obrócił i rzucił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
becie a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie autorka miala na mysli przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzinnych. Jestem wpadką po miesiącu znajomości, od zawsze w domu tylko nienawiść, niedopasowanie, zero miłości. xxx moim zdaniem wymagasz terapii. To jest lęk a "szacunek dla siebie" to tylko pretekst. Może tak być, że wywindujesz tak wielkie wymagania przyszłemu mężowi, że nigdy nie znajdziesz "godnego kandydata" - tym bardziej, że za chwilę skończysz trzydziestkę. Masz rację, że nie idziesz do łóżka z byle kim ale mam wrażenie, że w ogóle unikasz kontaktów z mężczyznami i lepiej jak zgłosisz się do terapeuty rodzinnego czy psychologa bo chyba masz z tym problem, który może kosztować cię brak męża i macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może nie tyle wstyd, co trochę dziwne. I jak dla mnie świadczy o ukrytych gdzieś problemach autorki samej ze sobą. No ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapii to wymagają latawice dające na lewo i prawo byle frajerowi z bmw. Ona jest normalna po prostu działa na zasadzie wszystko albo nic. Albo uczucie i potem sex albo czekam nadal.Nie każdy ma zamiar bić w swoim życiu sexualne rekordy w ilości zaliczanych partnerów. Dziwne że tego nie rozumiesz. Lepsza już masturbacja pod prysznicem niż sex z byle "mietkiem" w lesie w jego tuningowanym audi, który po wszystkim więcej się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:05 No właśnie, nic dodać nic ująć. Mniej więcej to miałam na myśli, pisząc wyżej przed chwilką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Do kogo piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wstyd, ale masz jakieś problemy ze sobą autorko. Na pewno masz libido i się masturbujesz, a po tylu latach możesz już nigdy nie czerpać satysfakcji z seksu z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 wielka kula ci to przekazała ? Nie prorokuj, bo dopiero po 30 autorka może mieć jazdę bez trzymanki :P oczywiście ze swoim ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 i nic a nic. A to dlatego, że nikt mnie nigdy nie chciał. Ja bym chciała bardzo to zrobić a nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie miała żadnej udanej relacji seksualnej nawet z najlepszym partnerem bo najpierw musi poradzić sobie z traumą jaki zafundowali jej rodzice opowiadając, że była niechcianym dzieckiem po niespełna miesięcznej nieudanej znajomości, dziecko z wpadki, którego żałują. Czytajcie mili moi ze zrozumieniem, co ona napisała. Taka trauma musi powodować lęk, poczucie niskiej wartości, zamknięcie w sobie. I oczywiście, że niech nie powiela błędów rodziców ale też niech nie myśli, że całe życie musi być takie jakie mieli jej rodzice i że gdy im się nie udało to każdy jej związek będzie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, tylko nie chwal sie za bardzo bo wiekszosc ludzi jest nienormalnych i ma zryty beret na punkcie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 i nic a nic. A to dlatego, że nikt mnie nigdy nie chciał. Ja bym chciała bardzo to zrobić a nie mam z kim. xxx czy jesteś tak brzydka czy po prostu zamknięta w sobie tak, że nie spotykasz się z nikim. A może to taki wpływ rodziców, którzy decydowali zawsze za ciebie. Znajdź przyczynę a potem zastanów się co zrobić dalej z życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ohhho psychologiczne piertolenie psychologia to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tych przejsciach rodzinnych nie pisala autorka, nie wiem jaka ona ma sytuacje. Ja pisze jako gosc. A ze wlasnie z powodu tych przejsc moge liczyc tylko na siebie, bo odcielam sie od rodzinnej patologii i nie mam juz kontaktu, to tak to wyglada. Nie wiem, czy to kwestia wymagan wobec facetow. W skrocie - nie znalazlam jeszcze takiego, ktory podejmie decyzje o wspolnym zyciu malzenskim. A jak nie mam zadnego pewnego fundamentu, to wole tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest to dziwne... Ale jeśli ktoś jest np. aseksualny i seksu nie potrzebuje wcale to jestem to w stanie zrozumieć. Ale nie trafia do mnie argument, ze nie trafilo sie na wlasciwego partnera, bo w tym wieku poznalo sie juz tylu facetow, ze z to z ta kobietą musi byc cos nie tak, ze nie moze nikogo poznac, bo nawet malo urodziwe czy niezbyt rozgarniete dziewczyny przewaznie kogos sobie znajdują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze dziewic w tym wieku jest calkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jestem też w stanie to zrozumieć jesli ktoś mial wlasnie jakas traumę typu molestowanie w dziecintwie. Choc z traum nawet najwiekszych tez ludzie jakos wychodzą. Co do urody to z moich obserwacji znam mase brzydkich kolezanek, ktore wpadly czy powychodzily za maz, moze brzydkiej jest trudniej o partnera seksualnego, ale jak widac takie tez ich maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest to dziwne... Ale jeśli ktoś jest np. aseksualny i seksu nie potrzebuje wcale to jestem to w stanie zrozumieć. Ale nie trafia do mnie argument, ze nie trafilo sie na wlasciwego partnera, bo w tym wieku poznalo sie juz tylu facetow, ze z to z ta kobietą musi byc cos nie tak, ze nie moze nikogo poznac, bo nawet malo urodziwe czy niezbyt rozgarniete dziewczyny przewaznie kogos sobie znajdują x to nie wyscig, moze nie poznawala wiele facetow, dziwne to jest tracenie dziewictw w wieku 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:05- a ja bym powiedziala, ze raczej malo, no jednak dziewica 29 lat to nie jest norma dla ludzi i raczej bedą reagować zdziwieniem wiec lepiej chyba o tym nie trabic na prawo i lewo. O ile u 20-latki jest to jeszcze normalne, to u prawie 30-latki juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:08- no wiesz, wg mnie 18 latka ktora stracila dziewictwo jest wlasnie mniej dziwna, bo jest ona juz mimo wszystko pelnoletnia i nawet prawo zezwala jej na wziecie slubu, sama mialam dokladnie 17 jak stracilam dziewictwo, a jestem po studiach, mam pracę i narzeczonego i wcale nie zaszlam w nieplanowana ciaze ani nic z tych rzeczy bo bylam na tyle rozsadna zeby sie zabezpieczyc, Jeszcze ze 100 lat temu normą bylo ,ze 18 latki zostawaly matkami, a nawet mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A seks to nie wyscig, zgoda, ale jest to normalne, nie robmy z seksu czegos zlego bo to zupelnie normalna rzecz, piekna zresztą i troche szkoda jej sobie odmawiac szczegolnie w mlodosci kiedy seksu powinno być najwięcej. Dokad ta 29 latka ma czekac? Az bedzie stara i nikt jej nie będzie chcial? Ja nie twierdzę, ze powinno sie puszczac z kim popadnie, ale nie robmy z seksu czegos zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej powód do zastanowienia się nad swoim zdrowiem psychicznym. O ile ostatnie 10 lat nie przeleżałaś w szpitalu. Bo tłumaczenia: - że ja się uczyłam - robiłam karierę - poznałam samych idiotów to żadne tłumaczenia. Ludzi się uczą, pracują, robią kariery a i tak mają czas na znalezienie żony/męża. edit: a tym bardziej na przespanie się z kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KafeRybik- to prawda, nawet wielcy uczeni i uczone tego swiata miały czas na meża i dzieci, wiec kariera to żadne tlumaczenie. Einstein mial dzieci, Marie Curie- Skłodowska, naukowcy mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×