Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy becie dziewica w wieku 29 lat to wstyd?

Polecane posty

Gość gość
dziś mało która chce doświadczonego więc skończ pisać brednie że kobiety nie chcą prawiczków są takie co chcą doświadczonego ale to mniejszosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze działasz w ruchu oazowym, to moze i tak, tam bezjajecznych chłoptasiów i brzydkich cnotek trochę jest, ale to i tak wąska grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wmawiasz tak samo jak w innym temacie "17.54 a ty kim jesteś? nieprawikiem czy dziwną lafiryndą,uwierz że tu nie podszywa się żaden prawiczek bo wiele kobiet nie chce żadnych doświadczonych bo wolą to zrobić pierwsze i osobiście" "ja tu pisałam że chce prawika i jestem dziewczyną!!! po żadnych c****h pisałam to chyba wiadomo jaka płeć moja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu, kobieta żeby sie rozbudzić to musi mieć czas i partnera, który wie co robi inaczej nie ma zadnej przyjemności, a to można osiągnąć z kimś kto cos o seksie wie, a nie prawiczek, co jest jak kiepski kelner co zanim doniesie to już rozleje. Ty myslisz ze z 3 minutowym seksem to kogoś zachwycisz, nie da rady synku, nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie jestem przegrywem d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak sobie wmawiaj dupodajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja spotykam ty nadwyrazniej nie tylko dupodajki moga chciec z doswiadczeniem kazda normalna wezmie tylko prawiczka bo tylko tacy sie szanuja autorka tez chce prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenox
czy naprawdę uważacie że prawiczek to totalny nieogarnięty? nie wiedziałby gdzie wsadzić? rotfl :D wg was prawiczek=nic nie wie, w buszu się wychował, nigdy nagiej kobiety nie widział, tak myślicie. a to nieprawda, nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten ktory ***** w zwiazkach czy bez zwiazku to k****arz, d****arz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mowie ze normalne chca prawiczka dupodajki doswiadczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.38 popatrz na tego co tu tak wypisuje, naprawde myslisz ze on by wiedział z której strony kobieta ma d...i że pępek nie jest do seksu? bo ja wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zamknij sie gosciu podszywajacy sie pod laske nie majacy pojecia o seksie moze sie zdarzyc ze prawiczek moze byc lepszym kochankiem niz byly ktory mial spore doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38- to byla przenosnia, ze nie wie gdzie wsadzic jakbys nie wiedzial :P Prawiczek może być nieśmialy, zestresowany pierwszym razem, chyba malo ktory by sie rzucil smialo na kobiete i ja przelecial, wszystko popraowadzil bez stresu w seksie, tylko mysle, ze ta bardziej doswiadczona kobieta dopiero by go musiala tego "uczyc" w sensie osmielenia w seksie. Moze sie poza tym chlopak zestresowac pierwszym razem i nawet nie wszystko moze pojsc zgodnie z planem jak sie juz zetresuje... A mnie np. kreca zdecydowani, smiali faceci, ktorzy juz wiedzą "czym to sie je"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś przegrywem, jesteś pregrywem, jesteś przegrywem, zawsze nim bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu do takiego prawiczka podejrzewam, ze trzeba by bylo troche czasu i cierpliwosci zanim by sie rozkrecil w seksie bo na poczatku moglby byc zestresowany bo chcialby dobrze wypasc i to by nie bylo takie namietne jak z bardziej doswiadczonym facetem, dopiero za jakis czas moze by bylo, a ja bym nie miala do tego cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zamknij sie gosciu podszywajacy sie pod laske nie majacy pojecia o seksie moze sie zdarzyc ze prawiczek moze byc lepszym kochankiem niz byly ktory mial spore doswiadczenie może sie zdarzyć, ale jak sobie kilka lat poćwiczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak sobie pisz wiekszosc normalnych kobiet zwiaze sie prawiczkiem ktory sie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenox
Każdy kiedyś zaczynał, albo i zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wlasnie doswiadczony bedzie ciebie traktowal jak worek na sperme a prawiczek bedzie kochal namietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie kilka lat moze za 1 razem zaskoczyc pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś nie kilka lat moze za 1 razem zaskoczyc pozytywnie tak, zaskoczy jeśli w ogóle utrzyma wzwód i nie spusci sie zanim włozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jakbym byla znow nastolatką i dziewicą jak okolo 11 lat temu to bym mogla sie przespac z prawiczkiem bo prawiczek w tym wieku to cos normalnego, a teraz kiedy mam juz 28 lat, to jednak prawiczek w moim wieku albo starszy by mnie juz dziwil, co musi by z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wlasnie doswiadczony bedzie ciebie traktowal jak worek na sperme a prawiczek bedzie kochal namietnie no i co złego jest w rżnięciu jak worek na sperrmę, nie wiesz co kobiety lubią. Porzadne rznięcie, a nie te wasze pseudonamiętnośći przy których sie myśli czy na jutro kupić kilogram kartofli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doswiadczeni mysla tylko o sobie a prawiczek zawsze sie stara zeby bylo ci dobrze doswiadczeni maja zazwyczaj syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządne rżnięcie nie musi oznaczać traktowania jak worek na spermę, mylisz pojęcia ;) Traktowanie jak worek na spermę wbrew pozorom nie ma nic do tego czy seks jest delikatny czy ostry, ale w ogolnym podejściu faceta do tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne to jest ze facet w wieku 30 lat jest prawiczkiem widac ze sie szanuje i nie uprawia z kazda w ktora jest w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś prawiczek to wartosciowy czlowiek z zasadami a ty co o tym mozesz wiedziec dupodajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam faceta duzo starszego i doświadczonego i... myśli wlasnie o mnie o wiele bardziej niż ci młodsi do tej pory. Wlasnie on mysli glownie o mojej przyjemnosci, a dopiero pozniej o sobie, a ci mlodsi troche mnie niby popiescili, ale kiepsko, wkladali, spuszczali sie i koniec. Jednak starszy i bardziej doswiadczony bardzej docenia mlodsza kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to czesto powtarzany mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×