Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny bez zobowiazan

Mam 37 lat,szukam normalnej kobiety

Polecane posty

Gość Całuśna96
A jak mam 21 lat to jestem za młoda ? Osobiście wolę starszych chłopaków także chętnie bym się spotkała (mieszkam w okolicach kielc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Co będzie na stare lata nie wiesz. Możesz jakaś poznac, a potem owdowiejesz, albo weźmiecie rozwód - sam zostaniesz tak czy siak. Akurat tak nigdy nie myślałam, aby kogos mieć tylko dlatego, by na starośc nie być samej. To znaczy jeszcze wtedy, jak kogoś szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XYZ
ja akurat jestem z Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
W Lublinie macie piękną Starówkę. Byłam w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całuśna96
nie przesadzaj :P Jak dla mnie to żadna różnica wieku a co Ci szkodzi umówić się np. do kina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie chyba dopiero teraz dociera ze trzeba zmienic podejscie do zycia i wziasc sie w garsc a nie zyc trybem kawalerskim i tylko praca,nie pisze ze szukam milosci do konca swojego zycia ale osoby z ktora mozna byloby sie spotkac,gdzies wyskoczyc a co bedzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XYZ
mam tę (nie)przyjemność tam pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Co Ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całuśna96
a nawet gdyby nie wyszło to mogłabym zostać fajną koleżanką. Nie lubię chłopaków w moim wieku, wszyscy myślą tylko o imprezach i jaraniu, a ja wolę kogoś starszego, mądrego z kim można porozmawiać, iść do teatru albo do kina ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś no do mnie chyba dopiero teraz dociera ze trzeba zmienic podejscie do zycia i wziasc sie w garsc a nie zyc trybem kawalerskim i tylko praca,nie pisze ze szukam milosci do konca swojego zycia ale osoby z ktora mozna byloby sie spotkac,gdzies wyskoczyc a co bedzie dalej? xxxx To rozsądne, też nie lubię tak od razu" miłośc do końca życia" i tak dalej. W ogóle nie ma sie na co nastawiac. Najpierw znajomość a potem co będzie to będzie. Do Zamkowej możesz iść albo do Antraktu, tam dużo samotnych 30 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
gość XYZ dziś mam tę (nie)przyjemność tam pracować usmiech.gif xxxx Na Starówce, czy ogólnie w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całuśna96
Mieszkam w wiosce pod Kielcami (ok 20 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś chodzilem tu i tu ale odwidzialy mi sie imprezy chyba ze jakas domowka od czasu do czasu xxxxx I co, żadnej ciekawej kobiety nie było? Na domówce ze sto lat nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś a ty 40-cha sama jestes juz dlugo? xxxx Kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XYZ
Na grodzkiej w Lubinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
gość XYZ dziś Na grodzkiej w Lubinie xxxxx Wiem gdzie to jest, kojarzę nazwę ulicy :) Byłam tam ostatnio jakoś w maju, dni Muzeów były, albo raczej Noc Muzeów, nawet sobie do tego Zamku weszłam i na wieże też :) Piękn pogoda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całuśna96
no cóż widzę, że jednak Cię nie namówię, nawet na niezobowiązujący spacer, pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś a ty chodzisz na imprezy na sienkiewke? xxxx Ja? Bardzo rzadko, może ze 2 razy do roku gdzies potańczyć ze znajomymi. Coś nie przepadam za imprezami, hałasem, piciem itd Nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XYZ
a ja tak nie lubię tej grodzkiej, ciągle ruch, samochodu nie mam gdzie zaparkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×