Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny bez zobowiazan

Mam 37 lat,szukam normalnej kobiety

Polecane posty

Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś a wstaje rano a wy pewnie jeszcze spicie o 4.30 usmiech.gif blogim snem xxxx Środek nocy powiedziałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
gość XYZ dziś a ja tak nie lubię tej grodzkiej, ciągle ruch, samochodu nie mam gdzie zaparkować... xxxxx Może ja jako turystka widziałam to inaczej :) Całe życie mieszkasz w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś To ja z godz 12 44 dziś Środek nocy powiedziałabym usmiech.gif widziasz a ja o tej codziennie wstaje a nawet i o 4 rano tak jak jutro musze wstac xxxxx Rany. Teraz to jeszcze, ale zimą musi być nieciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość trzydziesci dziewiec
Do Sandomierzanki :) Nie jestem z Sandomierza.Ale to nie jest chyba przeszkoda? ;) Osobiscie jestem zwyklym facetem po przejsciach ale juz doszedlem do siebie ;) Chcialbym kogos poznac i zobaczyc w jakim kierunku to sie bedzie rozwijalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś no w zimie to przesrane a najgorzej jak mrozy a samochod trzeba odpalic,odsniezyc,zeskrobac szyby to jak o tym mysle to az mi sie niedobrze robi,a jeszcze jak nie odpali xxxxx Kupiłam sobie taką czarną plandekę (czy jak to się nazywa) na przednią szybę - nawet pomaga. Jak są mrozy, to jednak ta szyba nie zamarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś tez mam takie cos na przednia szybe,bardzo przydatna rzecz,szyb skrobac nie trzeba,czasami akumulator zabieram do domu na noc bo z rana jak nie odpali to kaplica xxxx Nawet mi nie mów o akumulatorze. O kiedyś mi jeszcze zamek w drzwiach zamarzł. To było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość trzydziesci dziewiec
Calusna ja bym sie dal namowic hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana Trzydzieści Dziewięć :) Oczywiście, że nie ma to znaczenia czy z S-rza czy z okolic :) Tak po prostu zapytałam:) Nie będę już obserwować tego tematu..poza tym nie chcę Panu Wolnemu bez zobowiązań zaśmiecać jego tematu ;) To mój mail: olala-2017@wp.pl Jeżeli masz ochotę możemy przejść na maile :) Wszystkim życzę przyjemnego wieczoru i owocnych poszukiwań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i poszedl mail do Sandomierza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Wolny - skojarzyłeś już jedną parę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O portalach randkowych na tym swoim zadupiu nie slyszales?czy tam tez nikt sie toba nie zainteresowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Wolny - a długo już sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
To krótko powiedziałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×