Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny bez zobowiazan

Mam 37 lat,szukam normalnej kobiety

Polecane posty

Gość To ja z godz 12 44
Nie, z wyboru nie jestem sama, chyba, że chodzi Ci o wchodzenie w związki na siłę, albo uleganie żonatym, zajętym - takim to dziękuję, więc w jakimś stopniu to mój wybór. Ale spoko, nic sie złego nie dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Sama kilka lat - już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba z wlasnego wyboru sam jestem,zyje tylko praca a zwiazki mi sie odwidzialy bo normalnych dziewczyn w tych czasach jest naprawde maly procent nie ublizajac nikomu,juz tyle przeszedlem z kobietami ze szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Ja mam lenia i mi się po prostu nie chce szukać :D Ale zawsze mogę porozmawiac, lubię rozmawiać. Zmieniając temat patrz ale leje a wczoraj było tak ładnie, szkoda, że tak krótko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś ale takie bycie samemu to zadna przyjemnosc,no napewno nie zamykam sie w 4 scianach xxxxxxx Co robisz po pracy albo w sob -niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robie?cwicze,zabralem sie za cwiczenia od nowa ale delikatnie narazie tzn pompki i podciaganie na drazku,biegalem ostatnio przed praca o 3 rano :-) a po pracy w weekend wyjazd do rodzinki albo piwko ze znajomymi ale to bardzo rzadko,nie mam cos ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś co robie?cwicze,zabralem sie za cwiczenia od nowa ale delikatnie narazie tzn pompki i podciaganie na drazku,biegalem ostatnio przed praca o 3 rano usmiech.gif a po pracy w weekend wyjazd do rodzinki albo piwko ze znajomymi ale to bardzo rzadko,nie mam cos ochoty xxxxxx Biegi o 3 rano??? Da się o tej porze? Mój wolny czas? Ostatnio byłam u koleżanki w weekend, nie widziałyśmy się całe wieki. A całkiem niedawno byłam na koncercie w Pałacyku, Szanty były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Tylko, że ja nikogo nie szukam, tak dla jasności. :) Chyba, że kogoś do spotkań, rozmów, znajomości, nic zobowiązującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jestes jak flaki z olejem, zero zainteresowan czy pomyslu na siebie.i jeszcze to narzekanie ze malo jest normalnych kobiet. Normalnych tzn takich Ktore zwroca na Ciebie uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nudny jestes jak flaki z olejem, zero zainteresowan czy pomyslu na siebie.i jeszcze to narzekanie ze malo jest normalnych kobiet. Normalnych tzn takich Ktore zwroca na Ciebie uwage? Zdziwilbys sie nie znajac mnie i nie widzac,troche bys sie zaskoczyl lub zaskoczyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś szczerze zalozylem temat tutaj zeby tez poznac kogos do rozmowy,spotkac sie na jakies piwko,do kina a nie odrazu zenic sie usmiech.gif xxxx To dobrze. Ja też się za mąż nie wybieram. Ale te rzeczy to możesz też z kolegami robić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś nie narzekam tylko stwierdzam fakty,jakbys mial/a tyle lat co ja to stwierdzilabys ze dawniej byly calkiem inne kobiety chodzi mi o zachowanie,charakter xxxx Ee chyba nie. Nie widzę większej różnicy. Po prostu dawniej każdy był młodszy to i był inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
wolny bez zobowiazan dziś jakas roznica napewno jest patrzac z punktu faceta xxxx Na przykład co? Bo mnie to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Pisz pisz, nie bój się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina sie znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×