Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam prosbe, poradzcie bo na komputerze nie moge znalezc

Polecane posty

o godz 18.12 Też było bez tuszu , ale wpisałem i znalazłem .Łatwo będzie można Ciebie odróżnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze co do wysunięcia dysku. To musisz kliknąć na "mój komputer" potem prawym myszy na stację dysków CD i dalej klikasz "wysuń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 dziś o godz 18.12 Też było bez tuszu , ale wpisałem i znalazłem .Łatwo będzie można Ciebie odróżnić usmiech.gif O kurcze, a tak próbuje być nierozpoznawalna ;) nawet w tym temacie wstawiałam XD czego normalnie nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.13 Bardzo dobrze chodzi , jednak marka to bardzo dużo .Jest delikatny i czuły , nie ma z nim problemu, ani z baterią Tylko ten Windows 10 mnie wkurza, nieraz przerywają bo wprowadzają nowości .Muszę zmienić na poprzedni - siódemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
Też życzę zdrowia. Tyle lat mi się nie chciało sprawdzić co wciskać, by przestawiać z i y. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na "10" to chyba kazdy narzeka i sporo ludzi wgrywa stare systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
królowa Polski dziś Też życzę zdrowia. Tyle lat mi się nie chciało sprawdzić co wciskać, by przestawiać z i y. smiech.gif Czasem tak bywa :) i dziękuje królowo Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.18 pokazują na video , ale mam nerwy i nie mogę załapać , wyślę , może coś zauważysz lepiej .Tam jest pokazane bez myszki jak otwierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo, mi jednak lepiej na gościu, tak jak napisałam wolę być nierozpoznawalna w tłumie :) Fajnie, a to szykujesz na swój ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.38 To już jak wolisz , ale puść czasem linka to będę wiedział :) Tak , no pewnie, jacht już czeka w zatoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee... no raz to naciska ten przycisk po lewej stronie DVD, a raz po lewej stronie lapka taki czarny mały. Albo ja już coś źle widzę. Zreszta ja to bym kazdy jeden naciskała az się otworzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.48 Mnie tez wkurza, bo nie mogę dojść Już raz przypadkiem się otworzyło, ale tylko raz.Jutro podjadę samochodem tam, gdzie kupiłem , oni wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nawet jak nie posługujesz się myszką, to na dotykowym panelu zrób to samo - najedź na "komputer" dalej - "rozwiń" i tam musisz mieć opcję "otwórz, albo wysuń dysk CD/DVD"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey , tylko jak tu wprowadzić myszkę , aby działała .Tu też jest inaczej Już na dzisiaj wystarczy i jeszcze raz serdecznie dzięki za pomoc:)Dobrego dnia jutro , do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co pablo :) Nawzajem udanego i Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×