Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część ósma

Polecane posty

Dzień dobry.

Witaj Globusiku.Dzięki za kawkę.

Sucho,ani kropli deszczu tylko niebo zachmurzone.

Roleta już w górze,robota czeka.

Aduś majster ma u teściowej teraz robotę,nie wiem kiedy 

zacznie,ale są umówieni.

Globusiku daleko będziesz musiała chodzić na masaże?

Pa ...muszę uciekać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Niedzielna kawcia czeka:

☕☕☕☕

A do niej tort. Bo dziś są urodziny mojej córci.

🎂

Juź trzydzieste siódme. Jeny, jak ten czas gna!

x

Imuś,

lecę na fb. Tylko nie wiem czy przez komórkę dam radę. Ale spróbuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś,

ale extra...!! Dzięki, że o mnie pomyślałaś.😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam słonecznie.

Aduś wszystkiego dobrego dla córki🌷💝

Imuś spotkanie udane,jeszcze dzisiaj 

przeżywam😀wizytę😉

U mnie wczoraj skropiło porządnie,

grad,potem ulewny deszcz.

Ciągle za mało.

Pa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawa przygotowana.Piję i rozgrzewam się. Zapraszam do mnie na ble ble.

Już 13ty dzień maja. U  mnie bardzo zimno tylko 3 st.do tego wiatr. Nie czuję maja ani wiosny. Dzisiaj mam pierwszy masaż. Mam nadzieję że poczuję się lepiej.

x

Adziu

dla  córki wszystkiego dobrego życzę.

Czekałaś na maj.Jak u Ciebie z temperaturą i jak odczuwasz wyczekiwaną wiosnę. Ja pochowałam cieplejsze ubrania ale ostatnio wyciągnęłam cieplejszą kurtkę i wcale   nie jest mi w niej za ciepło.Swetry też ubieram cieplejsze.

x

Cyferko

pytałaś czy daleko będę chodzić na masaż.Otóż nie mam bardzo blisko nawet nie 5 minut drogi. U Ciebie  zdrowo polało.

U mnie niestety nie!!! Był tylko jeden dzień deszczowy. Każdego dnia zapowiadają opady w moim rejonie.Nic się nie sprawdza

i nic nie pada.

x

Imuś

Czy u Ciebie też  tak zimno. Oby nie pomarzły posadzone kwiaty.

x

Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Globusiku.

Piję z Tobą kawkę,dzięki za towarzystwo.

Wspaniale,że masz blisko na masaż,w ogóle masz ciekawą

lokalizację Globusiku....do najważniejszych miejsc blisko.

Globusiku to prawda,maj dosyć chłodny.

U mnie zagrzmiało w sobotę.Deszcz lał, padał grad,żadna 

korzyść z takich opadów.

Aduś pytałaś mnie o sałatkę jaką robiłam 😉

Ulubioną:classic_rolleyes: wędzony filet z kuraka,kukurydza,ananas,ryż,czerwona 

papryka,majonez.

Imuś zapraszam na kawkę 🙂

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś nie spałaś? Coś Ci dolega?

Ja obudziłam się o 2 :classic_angry: i tak przeturlałam się do 4...

Potem zdrzemnęłam się i na styk do pracy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Do bani... do bani... u nas ciemne chmury, bardzo ponury dzień i tylko 9 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawka Globusika czyni cuda, więc mam nadzieję na poprawę .🌞

Kobitki, spać nie mogłyście. Może to za sprawą wyjątkowo wielkiego niżu, który to przetacza się przez Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylko nie mów nikomu”. Córka, zięć i mąź oglądali. Każde z nich osobno, na swoim nośniku elektronicznym, tak żeby wnusia nie miała szansy nawet zerknąć. Ja jeszcze nie. Rodzina po prostu wstrząśnięta. Szczególnie mój mąż. Bo on prawie całe młode lata był ministrantem. A proboszcz szykował go na przyszłego księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aduś.

Słyszałam,ale nie będę oglądała.

Po takich wiadomościach staję się okrutna 

i bezwzględna dla kleru.

Od kilku lat moje drzwi są dla nich zamknięte i nie tylko drzwi.

Cieszę się,że mentalność mi się zmieniła i mam "swój rozum"

Jadłyście już truskawki?

Wysyp handlujących  z kobiałkami....20 zł/kg

Poczekam,aż tak mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od dziś zaczynam dbać o włosy matodą OMO. Słyszałyście o niej? Moja córka jest tym sposobem zachwycona. Jeśli jesteście zainteresowane, to może zerknijcie na ten przedruk z netu:

"Korzyści z metody OMO

- chroni włosy, a szczególnie końcówki przed wysuszeniem przez szampon

- nawilża

- lekko natłuszcza

- odżywia nawet bardzo wrażliwe i problematyczne partie włosów

- idealna dla włosów wysokoporowatych i zniszczonych oraz dla właścicielek włosów tłustych u nasady i suchych na końcach

- zabezpieczna włosy przed wysokimi/niskimi temperaturami
 

Metoda, która kryje się pod szyfrem OMO to mycie składające się z 3 kroków: O - odżywka, M - mycie, O - odżywka. Dzięki temu włosy są chronione przed wysuszającym działaniem szamponu, nie tracą nawilżenia, są delikatnie natłuszczane i mocno odżywiane.

1ETAP: O jak Odżywka

Zmocz włosy i nałóż odżywkę na całą długość włosów, a nawet na skórę głowy. Ponieważ po tym etapie nastąpi jej spłukanie i jeszcze mycie włosów, polecam nakładanie niezbyt silnych kosmetyków (albo tych, które nie do końca się sprawdziły, lub tych, których nie lubisz ale szkoda Ci wyrzucić).

Ta odżywka ma jedynie zabezpieczyć włosy przed wysuszającym działaniem szamponu i stworzyć warstwę ochronną. Na tym etapie można użyć również oleju. Nie zmywając produktu z włosów, przejdź do kolejnego etapu.


2. ETAP: M jak Mycie

Teraz trzeba użyć szamponu. Najlepiej nakładać go tylko na skórę głowy, a nie na długość włosów (w wystarczającym stopniu umyje je spływająca z czubka głowy piana). Włosy spłucz wodą.


3. ETAP: O jak Odżywka

Na umyte i lekko odciśnięte z nadmiaru wody włosy nałóż silniej działającą odżywkę lub maskę. Na tym etapie warto zastosować kosmetyk o bogatym składzie i mocniejszym działaniu regenerującym i odbudowującym. Pozostaw go na włosach tyle, ile zaleca producent. Następnie spłucz włosy, na koniec kierując na nie strumień chłodnej wody. Odciśnij ręcznikiem, zawiń na chwilę, a potem wysusz chłodnym powietrzem.

Na tym etapie można również użyć olejków do włosów lub połączyć olejek z odżywką lub maską. Tak naprawdę produkty używane do poszczególnych etapów należy dopasować do potrzeb włosów i obserwując je, modyfikować dobór i czas nakładania."

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aduś dzięki.

Włosy mam w bardzo dobrej kondycji.

Mam krótkie i co miesiąc podcinam,myję odżywką 😉

specjalną fryzjerską z Loreala.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aduś jednak nie wytrzymałam i obejrzałam "Tylko nie mów nikomu"

😞😪

jest na youtube

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferko, a ja jeszcze nie widziałam. Pewnie popatrzę gdy będę miała dwie godziny całkowicie do własnej dyspozycji. Na razie znam fragmenty z TVN24. Reakcja taka jak i Twoja. Łzy w oczach. Mój stosunek do kościoła ktolickiego jest (delikatnie mówiąc) bardzo luźny. A teraz odsuwam się od tej instytucj jeszcze bardziej. Przerażające jest to co przez lata niektórzy księża dzieciom robili. A jeszcze bardziej przeraża "zamiatnie pod dywan" w wykonaniu hierarchów.

Uuu... OMO nie służy Wam. Widać nie jest to metoda dla wszystkich włosów. Moje, po pierwszym takim umyciu, są fajne. Miłe w dotyku, nawilżone. Ne elektryzują się i jest ich jakby więcej. A jutro do fryzjera. Koloryzacja i podcinanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Globusiku  zaspałaś?

Pogoda dobija,ja dzisiaj też z trudnością wstałam.

Zapraszam więc na mocną czarną na przebudzenie.

Jak się czujesz Globusiku po masażu?

Ada OMO na pewno by mi służyło,ale ja nie mam czasu...

muszę szybko,rano i do pracy,a tu już zabawa jest.

Film obejrzałam na raty...nie dałam rady jednym ciągiem.

Wczoraj była u mnie daleka kuzynka męża.Mieszka na wsi.

Narzekała na suszę.Ludzie ze wsi złożyli się na mszę dla księdza

"o deszcz"ksiądz przeliczył kasę i powiedział,że za taką kwotę,to nawet zachmurzenia nie będzie 😂 Ciemnogród! a ksiądz taki jak większość.

Imuś dzisiaj też pilnujesz wnusia?

Pozdrawiam Was i życzę smacznej kawy :classic_rolleyes:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Cyferko,

dzieny serdeczne za kawę. Wielki kubek chwytam w dłoń. Przyda się ogromnie. Zomno i ciemno. Urząd Marszałkowski wydał ostrzeżenie przed ulewnymi deszczami, które nawet życiu mogą zagrażać. Masakra...!!😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modły o deszcz + reakcja księdza = średniowiecze. Ludzom to chyba rozum na dobre odebrało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aduś,witaj.

U mnie kropi,bardzo zimno.

Emek centralne włączył.Jutro Zośki...może po ogrodnikach

będzie cieplej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Cyferko.....!! 🙋

Taaa... potwornie zimno... rozmawiałam z koleżanką mieszkajacą na płudniowym zachodzie... wczoraj chodziła w zimowej kurtce i rękawiczkach... szok...!! i to ma być maj...??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś hej...jeszcze o Czersku było wspomniane,

dobrze kojarzę miejscowość o której nie raz mi wspominałaś?

Globusik dzisiaj na służbie u dzieci :classic_rolleyes:

Pozdrawiamy Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już po fryzjerze. Hohoho... sama się sobie podobam, a to u mnie nieczęste zjawisko... kolor - ostra miedź, taka o pomarańcz zahaczająca... lubię tak zdecydowanie i z przytupem...😁

Kurna, jest zimno i mokro... nasza spółdzielnia jeszcze, na całe szczęście,  ogrzewania nie wyłączyła... wracając od fryzjera weszlam do mięsnego i do warzywniaka... no i rosół już wolniutko pyrkocze... w taką pogodę to najlepsze jedzonko świata...

x

Globusiczko,

dla Ciebie: 🌷🌷🌷

x

Imuś,

a dla Cię: 🍒🍒🍒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś,

o matko, pożar w pobliżu macie....!! straszne wieści....!!😨😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to na górze, to są prezenty dla Was Ciocie-Babcie od mojej wnuśki.

😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chęć wypicia kawy przygnał mnie do Was. Już piję  i Was zapraszam.

Tylko 1 st.  więc wiadomo jak zimno.Wczoraj zmarzłam,i dzisiaj pewnie też tak będzie.

 

Adziu 

wyglądasz bardzo ładnie.Kolor super i fryzurka też. Ja na strzyżeniu byłam przed wczoraj. Jeszcze czeka mnie farbowanie.

Podobnie jak u Ciebie na szczęście mam w domu ciepło.Ogrzewanie nie wyłączone. Za owoce od wnusi bardzo dziękuję.Jeszcze

nie próbowałam truskawek.Czuję,że są kwaśne i to m nie odstrasza.

x

Imus

Nie tak dawno  nie daleko mnie paliło się składowisko śmieci.To dopiero było.Czarny dym i okropny smród. Oczywiście

siedziałam przy zamkniętych oknach.Chyba z powodu suszy pożarów jest bardzo dużo. Imuś może zapalił się las.

x

Cyferko

Obejrzałam wczoraj film. Nie mogłam tego ogarnąć.Ukrywanie  tego wszystkiego też powinno być karane.

Dzisiaj mam kolejny masaż.Dobrze, że się zdecydowałam bo czuję wyraźną ulgę.

x

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Globusiku witaj,dzięki za kawkę.

Cieszę się,że masaż Ci pomaga.

Będzie coraz lepiej;-) Ile razy w tygodniu?

Globusiku tak mi ten film wbił się w głowę,całą noc rozliczałam winnych:classic_blush:

Wczoraj jeszcze przed snem obejrzałam  program Po prostu Tomasza Sekielskiego

Koszmar! Kasta kościelna zamiata wszystko pod dywan.Mam nadzieję,że pokazane

fakty poruszą ludzi,że zmieni się mentalność ludzi,że w końcu zaczną myśleć!

I ,że winni będą ukarani,to jeszcze nie koniec....

Ada jesteś rudzielcem?Pięknie 😉

Imuś mam nadzieję,że ogień za bardzo nie zbliżył się do Was? 3 dni temu naszemu znajomemu spaliła się malarnia proszkowa...

Bardzo to przeżywamy,na razie możemy wspomóc udostępniając im sprzęt na sprzątanie pogorzeliska.

Kapie skromny deszcz.

Dzisiaj Zofii.

Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Kawa przez Naszą Globusiczkę podana jast najlepsza na świecie. Nic jej nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas od wczoraj pada prawie nieustannie. Przyroda się cieszy z wilgoci, ja zdecydowanie wolę ciepło i sucho. A wczoraj był tak przenikliwy ziąb, że na wieczorny spacer do lasu obie z moją sąsiadką wdziałyśmy na głowy zimowe czapki. Rety, w połowie maja wełniane zimówki......!!! 😭 Normalnie wierzyć się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożary, dymy, pogorzeliska. Tyle ludzkiego nieszczęścia. A pamiętacie ten ubiegłoroczny wielki pożar nielegalnego gigantycznego składowiska śmieci w moim mieście? Do dziś pozostałości nie uprzątnięte. Koszt usuwania to miliony zł, więc nie ma chętnego. Firma wynajmująca ten teren - nie. Masto - nie. Starostwo powiatowe - nie. Ochrona Środiwiska - nie. A smród przeokropny (spalona chemia + stęchlizna od lanej tam przez tydzień wody) do dziś tam się unosi. Współczuję ludzim, którzy w tej dzielnicy mieszkają. Może ze dwa razy jechałem jakieś 500 m obok i dusiło mnie tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×