Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część ósma

Polecane posty

Gość cyferkaa
Cześć dziewczyny :-) U Was też mrozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, cześć...!! :) U nas w nocy musiało być mroźnie i jeszcze do tego wiatrzysko... kaloryfery na maxa... ciepła piżama i skarpetki, na kołdrze gruby koc, a i tak zimno mi było... biedne moje kości i stawy... reumatyzmy ciepło lubią... teraz jest -3,3*C... to w nocy pewnie dobrze ponad dychę musiało być... a u Ciebie jak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Mrozi mrozi ;) Beczki kilka dni temu opróżniłam Jedna była pełna Trochę zabawy z tym było bo na wierzchu był lód Wzięłam się dzisiaj za sprzątanie generalne szafy w werandzie Kurtki i buty,oddam do Caritasu Nie nosimy,może jeszcze innym się przydzadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, dobrze, że te beczki opróżniłaś... pewnie przy takim mrozie lód by je rozsadził... no tak, nienoszone rzeczy jeszcze komuś się przydadzą... my też, co jakiś czas, oddajemy... idę zupę grzać... mąż z sunią ze spaceru właśnie wrócili... i podobno na łące potwornie wieje... nich mi się chłop nie przeziębi czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Aduś u mnie -12 teraz-10 Zamykam już i lecę rozstawiać stół. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Po cichutku... na paluszkach... niedzielkę z kawencją otwieram... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Dzięki za kawę ❤️ Spuchła mi prawa dłoń... Ta ręka nie jest moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
No właśnie nie wiem Adziu Wstałam już z taką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, a czy czsem nie przeciążyłaś dłoni przy usuwaniu lodu z beczki...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Nie Raczej nie ;) Miłej niedzieli Adziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Wjeżdżam na saniach :-) Wpadajcie na kawkę;-) Biegam od rana z łopatą,pierwszy śnieg... odsapnę i zajrzę jeszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa czeka. Ciśnienie spadło dlatego jestem bardzo do tyłu:) ze wszystkim. Nic to wierzę w kawę!! x Cyferko no cos takiego już masz śnieg.Naprawdę chciałabym żeby u mnie też się pokazał.Po robocie zapraszam na kawusię. Ja już byłam w laboratorium na pobraniu krwi.Wyniki za dwa dni. x Imuś co się stało z ręką??? czy jest już lepiej? Imus pewnie nadwyrężyłaś jakąś robotą. x Aduś no czas wstawać;) kawa czeka. Czy u Ciebie też jest śnieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Hejka Cyferko :) Niemożliwe! U mnie deszcz i ocieplenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Imus u mnie podobnie ocieplenie .Już teraz jest 9 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Hejka :-) Poważnie?? Na takim dużym plusie jesteście :D śnieg zaczyna topnieć,ale odśnieżyć trzeba było. Wczoraj miałam dzień lenia :-D Z łóżka nie wyszłam przez cały dzień,dzisiaj przykre tego skutki :-( Andrzejkowy wieczór trwał dłuuuugo :-D Zapadły ważne decyzje....będzie wesele... K i E... Data do ustalenia... niedługo do użytku będzie oddana nowa sala balowa.także jeszcze miejsca są wolne!! Zmiana zdania o 180 C Zarzekali się,że nigdy nie będą robili wesela,a teraz okazuje się, że będzie na bogato :-D 150 osób jak nie więcej :-( No cóż na to poradzę ? E...naciska,tak chce i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Po cichu mówię dzień dobry ;) Zdejmuję swoje ulubione korki żeby Was nie obudzić Kawa stoi tam gdzie zawsze ;) Mam przed sobą pracowity dzień A sobota zbliża się nieuchronnie... Cyferko Fiu fiu 150 osób Jak młodzi ustalą datę,to się pochwal ;) Globusiku i Adziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Imus dziękuję za kawusię. Nie obudziłaś mnie.Ja po prostu wywąchałam przez sen ,że jesteś i szybko wstałam. Też masz pracowity dzień? ja też zaplanowałam roboty domowe. Temperatura spowodowała,że coś w domu trzeba zrobić. x Wczoraj minął tydzień od operacji "B". Wyobraźcie sobie ,że jest ogromny skok w samopoczuciu. Rozmawiamy przez telefon. "B" twierdzi,że czuje się dobrze.Z tego powodu bardzo mi lekko i radośnie. x Cyferko co ja słyszę:) zaplanowane jest wesele nie tylko na bogato ale na baaardzo bogato. Powiem Ci tak,że jeszcze wiele może się zmienić. U mnie niby było już wszystko zaplanowane a ostatnio moje uszy słyszały,że chyba wesele będzie przesunięte w czasie:) Niby to moja sprawa i jednocześnie nie moja.Jestem obserwatorem i czekam na rozwój sytuacji.!!! x Adus Nie widzę Cie na kawie.Nie widzę Cie też kolejce. Gdzie się zaszyłaś. Mam nadzieję,że ze zdrowiem wszystko OK. x U mnie jest bardzo ciepło.Wczoraj było 11 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witaj Globusiku :) Jadę na badania krwi Junior też ;) Po południu fryzjer Bardzo się cieszę z powodu B! Jak to od razu widać,że humor Ci się porawił :) Oby więcej takich radosnych dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imus powodzenia dla Ciebie i Juniora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Hejka :-) Sto lat dla B ❤️ dzisiaj Barbórki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś patrzę na godzinę o której wstałaś... Doczytuję,że dzisiaj badania macie. Dzięki za kawkę;-) Globusiku u mnie też może być tak,że wielkie ŁAŁ a potem cisza :-D Szczerze wam się przyznam,że miałam wielką ochotę jechać na wesele do miasta rodzinnego mojej prawie synowej;-) Tam jest pięknie...jeziora,lasy,tężnia itp.... zawsze z takim zachwytem opowiada o miejscu w którym mieszkała...a tu taki zwrot :-D Zobaczymy jak to będzie....ja dam radę ;-) Aduś nie ma Ciebie :-( Mam nadzieję,że nic złego się ie stało .Kawka zawsze na Ciebie czeka. Pa dziewczyny,pozdrawiam Was Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Jestem, jestem...:) wszystko ok. a poranna kawusia skusiła mnie... mniaaam... jak ja lubię... ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, och, jakie dobre wieści, o Twojej B. wspaniale... naprawdę cieszę się... x Cyferko, dziękuję Ci, za tę kawkę zawsze na mnie czekającą... wielkie dzięki...❤️ jesteście fajne koleżanki...❤️❤️❤️ nooo, impreza na 150 osób jest prawdziwym wyzwaniem... czytam, że śnieg mieliście... i pierwsze w tym roku szuflowanie... u nas też od wczoraj pada... ale nie śnieg, tylko deszcz... zgniła, paskudna pogoda... x Imuś, czytam, że badanie krwi i fryzjera masz dziś... podcinanie...?? a mnie już troszkę włosy odrosły i lekką siwiznę pomieszaną z naturalnie czarnymi włosami troszeczkę widać... ruda farba ździebko spłowiała... jednak jest to wizualnie o niebo lepsze, niż przy farbie czarnej... zaraz zerknę w notes i sprawdzę, kiedy miałam odbarwianie/farbowanie... no tak, okazuje się, że było to 25 października... czyli 39 dni temu... a więc jeszcze zbyt wcześnie na położenie nowej farby... bo ja, po tych wieeelu latach ciągłego farbowania, obiecałam sobie, że teraz będę robiła jak najdłuższe przerwy... zobaczymy jak to się będzie w życiu sprawdzało... myślę, żeby zrudzić się :P dopiero po Nowym Roku... ale, jeśli odrost będzie wstrętny, to pewnie wcześniej panią fryzjerkę zaatakuję...::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Pasemka ;) Ostatnie miałam robione we wrześniu a też nie chcę za często bo to uczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę Wam o czymś napisać... od trzech tygodni na twarz i dłonie, zamiast kremów, stosuję maść MEDIDERM... uważam, że spisuje się fantastycznie... buźka gładka... ale z nią nigdy specjalnie wielkich problemów to ja nie miałam... za to dłonie od zawsze przesuszone, a paznokcie porozdwajane... i nic na to nie pomagało... nawet piling dłoni i manicure japoński na dłuższą metę nie sprawdziły się... ręce jako tako wyglądały tylko wtedy gdy ciężkie sterydowe maści stosowałam... ale sterydy masakrują organizm i nie wolno ich długo stosować...😭 problem moich chorych paznokci próbowało leczyć wielu dermatologów... nic z tych kuracji nie wychodziło... często słyszałam, że alergicy mają takie właśnie rozdwojone paznokcie... bo wyrastają one z chorej macierzy i już na starcie są schorowane... no a teraz stosuję ten MEDIDERM... na twarz dwa, trzy razy dziennie, na dłonie nieco częściej... a wieczorem nakładam na gębulę i na ręce maksymalnie grubą warstwę... i delikatnie wklepuję, wklepuję... po tych trzech tygodniach widzę kolosalną zmianę... dłonie nie są już tak tragicznie przesuszone, a porozdwajane paznokcie dużo ładniejsze... zadziory na nich jakby zaczęły się sklejać... nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę...!!! widocznie przeciw alergiczna maść działa i na skórę i na macierz i na płytki paznokciowe... a ten MEDIDERM mam w pudełku pięćset gramowym... kosztował niecałe 18 zł... maści jest jeszcze sporo... ale już myślę, że jak pojadę do apteki, to kupię opakowanie kilogramowe... ono kosztuje coś ok. 30 zł... jest nie w pudełku, a w wygodnej butli z pompką... https://www.aptekagemini.pl/mediderm-krem-1000g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, taaak... pamiętam o Twoim uczuleniu...😭 niedawno, gdzieś w necie, czytałam artykuł o babeczce która też miała uczulenie na ten składnik farby... pokazała zdjęcia tragicznie opuchniętej głowy... kobitka w szpitalu wylądowała... a tam stwierdzili, że mogła nawet umrzeć... straszne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Jest nasza zguba:-) Witaj Adziu. Są takie w sprey uzupełniacze na siwiznę..z Loreal na odrosty.. Imuś ja też we wrześniu robiłam,teraz mam w grudniu. U Ciebie teraz mus...wiadomo wyjazd się szykuje. Wczoraj rano był śnieg,a po południu ulewny deszcz,padało całą noc :-( Nawet taka twardzielka jak ja,odczułam zmianę pogody :-D Fatalne samopoczucie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Cyferko...🌼 przepychanko mówisz... czyli stary szlaban powrócił... blee... niedobry dziad...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×