Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Jaśminiówko:) Zrozumiałem:)... i Ty zrozumialaś co mialem na myśli:) i wcale nie miałem na myśli pana między nogami ;) Nie bądź wobec mnie zgryźliwa i nie dokuczaj. Ja też mam dobrą wolę.Od początku i do końca.Jakikolwiek by on nie był. Zaakceptuj mnie . I uwierz ,również we mnie. Ja również przyszedłem z wyciągniętą dłonią i bez złośliwości.Nie chcę nawet pamiętać co było złe.Tak...złączmy się i zaakceptujmy ;)W mojej rodzinie panuje zgoda.Ale i w sercu panuje.Od dawna,od wielu wielu miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu za romantyzm uważa się wiecznie jęczenie i frustrację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc do doopy z taką miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem frustratem.Mocno stąpam po ziemi.Kaleką emocjonalnym też nie jestem.Potrafię pozbierać się po upadkach.Bo któż z nas nie upada czasem?Ale wstaję z nową nadzieją,bo ona musi być zawsze.Piękno i poziom są w nas.Nie na literach ono polega.Piękną czy pięknym można być w środku bo to jest tylko pewne.Wygląd zewnętrzny to tylko opakowanie,które i tak trafi na śmietnik.Ważne to jak piękni jesteśmy w środku i tylko to się liczy w ogólnym rozrachunku.Wszelkie inne ,,brudy" można wyprać, gdy jest dla Kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bawmy się ludźmi tylko..Nie grajmy na ich uczuciach.Bo to podłe i świadczy o naszym tchórzostwie przed konfrontacją.Nigdy nie grajmy na uczuciach..NIGDY! Bo czasem robimy to wbrew sobie.Wbrew temu jacy Jesteśmy gdy emocje..złość wezmą w nas górę.Ja taki byłem. I teraz żałuję.Patrzmy również sercem,idąc po myśli Mickiewicza:Miej serce i patrzaj sercem" i w serce..Nie na litery. Taki się stałem.Może poźno..ale Tak mi teraz lżej na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo sobie robicie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...znalazłeś to na ścianie toalety szklonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę powodu żeby mieć stały nick, nie widzę też powodu żeby okazywać sympatię komuś takiemu jak autor który teraz wypluwa z siebie poezję na miarę listu do bravo, a dwie strony wcześniej wyzywał rozmówców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
To akurat Mickiewicz, co nie zmienia faktu, ze zachowanie faktycznie niespojne. Tak na maginésie cytowanie Mickiewicza nie czyni od razu romantykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego nie rozpoznałam - szczerze nie lubię Mickiewicza. Jedna z tych osób w historii która ze swojej pluszowej depresji zrobiła artyzm do cytowania dla równie pretensjonalnych "romantyków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem tego do nieznanej mi pomarańczy ani nie chcę być romantykiem Paryżaninie/Paryżanko ;) jestem raczej pragmatykiem..a piszę co myślę i co mi serce dyktuje, a nie chęć bycia jakimś kim nie jestem.czasem jestem romantyczny...czasem..ale wrażliwy to na pewno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jestem trochę romantyczką, ale nie dramatyzuję. "Nieszczęśliwa miłość" i wieczne jęczenie na "nieszczęście" które ktoś sam sobie zgotował nie jest dla mnie romantyczne. dlatego nie cierpiałam też Romeo i Julii, to największa parodia romantycznej historii w dziejach teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak uważam ,że najłatwiej pisac z gościa..Niech się inni domyslają kto to..prawda?.niech zachodzą w głowę.Jaka to fajna zabawa grać na uczuciach innych.Fajna..ale dla ludzi ,,małych"! Nie wszyscy przeciez polecą na komisariat bo ktoś hejtuje prawda?;) Trafiają się normalni.Silni duszą.Ja do takich należę.Nie zalamie mnie ,ze ktoś napisze coś przeciwko.Najwyżej odejdę stąd.Nie jest to moje być albo nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co masz się domyślać? Jestem nowa w tym temacie, dołączyłam stronę temu i poza złośliwością skierowaną do autora nikogo nie hejtuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałem Romea i Julii ;) Ominąłem to.Znam tylko z opracowań:) Ale jakby co, maturę mam ;):P Wolę Miłśoć która trwa...wbrew wszystkiemu i wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wątpliwą przyjemność to czytać, koszmar. Ta historia trwa chyba 3 czy 4 dni, główny bohater jest mordercą i kończy się na kilku trupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Coś w tym jest, gościu. Taka egzaltacja faktycznie trąci tanioscia. Podobnie jak te wynurzenia pierdzaco-slodkie o serduszkach i duszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×