Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Sezon ogórkowy minął.

Polecane posty

Po latach spędzonych na kafe, mam czarny pas w wyłudzaniu jotpegów. Zajmę się tym. I daj spokój z tą depresją, dziś jest piątek 13tego, chyba nie zamierzasz płynąć z prądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Przyziemna
Ależ ja tę depresję pielęgnuję już od wakacji. Zresztą piątki 13-go się mnie boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Przyziemna
Tematy o(do) mnie zakładasz przecież Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, czyli ten "Czy są tu kobiety (o mnie) piękne i na poziomie (o Tobie)???" Jest na mojej licencji, ale innego autora. Czyli ogólnie pomysł, inicjatywa moja, ale topik nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Przyziemna
Cześć, Puchaczu. Gdzieś mi się w oczy rzuciło, że masz wiatry. Tam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskyzjarmuzu
Ból istnienia, to jest takie dziadostwo, co zawsze wypłynie na powierzchnię. Nawet konsekwentnie topione w kawie, tudzież w trunkach bardziej "wciągających". Właśnie, Puchaczu i tak a propos zupełnie niczego, czytałeś Twardocha "Ballada o pewnej panience"? Ja jeszcze nie, ale mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest zawsze szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czułem, że możesz się odkochać, a mam w zwyczaju dbać o swoje inwestycje :classic_cool: Co słychać w szerokim świecie? Miałem wziąć się do roboty, ale mi się nie chce - muszę odpocząć po urlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szerokim świecie to nie wiem, nie oglądam telewizji. Chyba, że pytasz o kafeterię, to u nas wszystko dobrze, wszyscy chorzy jak zwykle. Dziękuję. :-) x Strasznie jestem niedoinwestowana, mówię Ci. Szukałam Ci nawet zastępstwa, ale nie znalazłam godnego (i tej wersji zamierzam się trzymać). x Doskonale wiem jak można zmęczyć się na urlopie. :-O Mam nadzieję, że nie urosłeś i nie wyzdrowiałeś w te wakacje, bo zdrowych, przystojnych i wysokich mam już serdecznie dość. Taranują mi drzwi, okna i serce. Każdy chciałby mnie rozdziewiczyć. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że chorzy zaraźliwie, bo jak nie to spadam;) x "Oczy nie widzą, sercu nie żal" - podoba mi się, że trzymasz się tej wersji;) x Nadal jestem chory, niski, obsikany i co tam jeszcze było:) O, właśnie, jestem jeszcze stary, powiem więcej - starzeję się w postępie geometrycznym. Ale tylko przez najbliższe 45 minut, postanowiłem w samo południe wziąć się uczciwie do roboty, czyli wstać na kawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraźliwie, chociaż dziś już ciężko stwierdzić, kto był pacjentem zero i czego to właściwie epidemia. Jedno jest pewne, na to niestety się nie umiera, a niektórzy powinni. Sam wiesz. x Stary? Fantastycznie. To być może niedługo będę miała dla Ciebie prezent. :-) Sam robisz sobie kawę? W Twoim stanie to niebezpieczne. Powinieneś zatrudnić pielęgniarkę, już nie mówię, że trzy, jak Hefner, ale chociaż dwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umrzeć na kafe? W sumie interesujące, prawie jak z Neapolem:) x Jeśli ten prezent to kaczka, to uprzejmie informuję, że wolę pampersa;) Cieplej i wygodniej;) Już wysłałem ogłoszenie: "pilnie zatrudnię pielęgniarkę do robienia kawy. Wymagania - mocna, czarna i gorąca" Ale nie wiem, czy zdąży przed południem... :o W moim wieku każda minuta jest na wagę złota...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Obolała
Cześć. Czy na ból głowy wypada jeszcze narzekać? Czy to już kompletnie niemodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w niezłej formie umysłowej jak na star***** To skutek uboczny przyjmowania viagry? x Pampersy w prezencie, oszalałeś? To coś dużo fajniejszego, tylko to właściwie jest prezent dla nieboszczyków. Dałbyś radę mając na uwadze moje dobre samopoczucie? Nie, absolutnie nie już i teraz, ale tak przed pierwszym powiedzmy? x Doszłam do wniosku, że nie powinieneś pić kawy. Lepiej whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Czasem;) Ale rebusa nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Obolała
Ja też nie kumam. Ale ja jestem usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×