Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Sezon ogórkowy minął.

Polecane posty

Gość Mało_stanowczy
"Doszłam do wniosku, że nie powinieneś pić kawy. Lepiej whisky". x Jak wiadomo najlepsza jest whisky z jarmuży :classic_cool: Jakoś przegapiłem ten post...:) I znowu mnie qwa wylogowało! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskyzjarmuzu
To znaczy Puchaczu, że myślisz jak ja. Czy to nie jest przerażające? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekombinowałeś Mały. Każdy kto wie jak smakuje jarmuż w życiu by się nie wychylił. Myślałam, że skupisz się się raczej na samym "Doszłam". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskyzjarmuzu
Powinnam się oddalić, bo czuję, że autopilot przełączył mi się w tryb kokieterii. Jeszcze chwila, dwie i mogłabym chcieć zrobić komuś niewyobrażalnie straszną krzywdę. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że to piszę , ale robisz się trochę żałosna w swojej desperacji... Przedobrzasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Obolała
Niestety, głowy używam dzisiaj tylko do bolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Whisky, wiem (niestety) jak smakuje jarmuż, ale taka pszenica czy surowy ziemniak sam z siebie też smakiem d**y nie urywa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umknęło mi, że doszłaś... ;) Co od razu nasunęło mi pewne spostrzeżenie - dlaczego niektóre kobiety udają orgazm? To zupełnie bez sensu, przecież facetom zależy na ich własnym orgazmie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mały", ależ nobilitacja dla faceta.:D Już lepiej pisz Stanowczy, bo "Mały" to się jednoznacznie kojarzy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Msiutkowa
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskyzjarmuzu
Dzień dobry. (Jakoś przeszło mi przez gardło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Dzień dobry:) W telegraficznym skrócie - Puchaczu, tekst „kobiety udają orgazm, bo myślą że nas to obchodzi” powinien być na koszulkach;) Gościu - nie mam kompleksów, więc określenie „Mały” w żadnym stopniu mnie nie boli, wręcz przeciwnie. x Polak potrafi sfermentować nawet boazerię, więc z jarmużem nie powinno być problemu;) Żarty żartami, ale widziałem whisky z jakiegoś zielska, chyba pietruszki. Wiesz Whisky... w zasadzie to powinnaś sfermentować jarmuż, mimo wszystko nick zobowiązuje...;) Miłego dnia, jestem przelotem jeszcze pewnie z godzinę. Czy u Was też taka piękna pogoda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakież to okoliczności zaistniały dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka poniżej poziomu morza
Cześć. Pogoda zupełnie dzisiaj do mnie nie pasuje. Jest pięknie, optymistycznie, aż chciałoby się żyć. Gdyby się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Helenko! Żyj niechcący:) Mam nadzieję, że pomogłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka poniżej poziomu morza
Póki co udaje mi się żyć tak, żeby mnie życie omijało. Jak tam Wam się układa z Whisky? Macie już jakieś 500+ plus na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskyzjarmuzu
Dlaczego 500+? Na dzieci zrobione wirtualnie nie przysługuje dodatek specjalny? No to ładnie... Chyba się pospieszyliśmy, a MS niedługo rodzi. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Znaczy się jesteście bezbożniki i używacie zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Whisky 👄 Nie masz litości robić MSa jeszcze grubszym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Sam złapałeś mnie na dziecko. Wy mężczyźni zawsze tak robicie! Tak chciałeś, tak masz. Tylko nie myśl, że przestanę chodzić z koleżankami na mecze i piwo. No a teraz zadzwoń do mamusi i się poskarż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCH! Sama sobie będziesz prać spódniczki! I od razu uprzedzam, że dzisiaj będziemie boleć głowa! Jak mogłaś powiedzieć, że jestem gruby?! Gruby?!?! No głupi, to jeszcze, ale GRUBY?!:o x A co do fantazjowania o Helence - Helenko, nie spodziewaliśmy się, że jesteś tak nieprzyzwoita! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×