Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Sezon ogórkowy minął.

Polecane posty

"skoro liczy to jakiś układ a generator liczb losowych nie generuje liczb losowych to znaczy że sie to da policzyc bo już ktoś to liczy". x Była nawet jakaś afera, nie pamiętam szczegółów, ale ktoś policzył, włamał się, zdobył ten algorytm czy jakoś tak i trzepał kasę. Tyle, że go złapali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie oczywiste zaniedbanie w w kwestii weryfikacji dowodów ale to był dość długi film z licznymi faktami "emocjonalnymi" az sie chciało w to wszystko wierzyć bo po drodze nabrało wartości. cała nauka opiera sie na takich dowodach. weźmy takiego galileusza. prawie nikt łącznie ze mna nie ma pojęcia co tam marudził ważne jest to że "prześladował" go kościół. nastepny trik. prześladował go w luksusowym areszcie domowym. czy g alileusz miał racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że go złapali. w końcu ktos kto łamie losowośc to przestepca:D już pomijam jak im sie udało złpac tak groźnego przestępce i jakie zarzuty mu postawiono? ze umie liczyc czy ze nie dał sie rznac. nie to to pewnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pisze fajnie, w nadmiernej ilości, przechodząc w słowotok, a gdy mu się zwróci na to uwagę zaczyna rzucać grubymi epitetami. To, że ma potencjał to trzeba mu przyznać, po prostu za dużo ćpa, albo odwrotnie, nie bierze leków, które ewidentnie powinien brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. dlatego sie boje wygrywac. prędzej czy póxniej zrobia ze mnie cpuna albo pedofila. to nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
O pedofilu nic nie pisałam. Już nie wymyślaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dobrze bo to wskazuje na ich słabości. mam nawet pare wizji przyszłości wykreowanej przez tych chiwych nieudaczników. weź np takie loterie dobroczynne. straszna sprawa. nie zagrasz to znaczy że z ciebie kawał c***ja i sknery a nie porządny obywatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom przekombinowania wałów współczesnych złodziejskich elit to dla mnie zaiste ogromny paradoks. nawet merlin na spółe z gandalfem i sarumanem by tego ogromu kłamnstwa i iluzji nie ogarneli. to juz jest realne tworzywo świata. tew wszystkie kłamstwa. na pewnym poziomie przestają to byc kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam dokłądnie, ale chyba w sposób niezgodny z prawem zdobył ten algorytm. Bo za samo wygrywanie to raczej ciężko kogoś zapuszkować. Co najwyżej można mu odmówić wstępu do kasyna:) xxx prędzej czy póxniej zrobia ze mnie cpuna albo pedofila. x Jeszcze mogą Ci przypiąć etykietę "cyklista";) xxx Na mnie pora, do zobaczenia next time:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
I co zamierzasz z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie kiedy wiekszośc z nich sie w tym wszystkim pogubi. kiedy ich to przerośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu jakby wracamy do kwesti porządku. jezeli o mnie chodzi to nie zamierzam im pomagać w porządkowaniu tego burdelu. chyba ze przy okazji z nimi też porządek zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można nielegalnie wejśc w posiadanie algorytmu losowości? chyba trzebaby by było go bogu z sejfu ukrasc za kogo oni sie uważaja? za boga? jakby byli bogami to by nie musieli programować jednorękich bandytów. równie dużo zgarnialiby z usług dodatkowych świadczonych za wygrane które winny sie w dłuższym czasie bilansowac do zera. to by wystyarczyło. dla mnie to banda kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gry progresywnej tez sie nie muszą obawiać bo mają limity. założe sie pewnie nawet wsiąka na to kasa z ubezpieczeń w razie gdyby ktoś ich ograł. to jest koorfa jakies nieporozumienie moim zdaniem. wyglada to trak jakby ktoś wpuścił stado małp do bankowego skarbca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
A doprecyzowałeś już plan przejęcia władzy nad światem? Skoro znasz mechanizmy to i wszystko masz pewnie obcykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo zresztsa jak gracze. ale są też i inteligentni. a chciwosc organizatorów gier jest dla nich jak drogowskaz. wystarczy ze sie zastanowia po co ci cokolwiek zmieniają po co zamiast kości wstawiają automaty i juz wiedzą jak ich ograć. tamci sami sie o to proszą. to jest gra na krótka mete. o ile nie planuja zarobic na bankructwie to by wychodziło na to że sie tym zajmuja dyletanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. postawiłem na miłosc. powiem śwaitu że go kocham a świat mi sie odda. co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą to nie będzie taka typowa władza. powiedzmy ze to będzie demokracja jednoosobowa przy uwzglednieniu doradzwa całego świata. możnaby nawet jakiś procent głosów o ile mi przypadna do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*możnaby nawet jakis procent głosów oddac śwaiatu o ile przypadnie mi jego rady do gustu i przy zastrzeżeniu że ich wykorzystanie jest uzależnione od jednomyślności doradców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
A jak świat się wypnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* ich uwzględnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż. wypnanie sie to w moich oczach najwyższa forma wyrażania miłości. przynajmniej w przypadku płci żeńskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Świat jest kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie wypina to na to wychodzi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innego topiku wiadomo, że kobieta jest szatanem. Czyli świat jest szatanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Kobiety wypinają się na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oczywiście to tylko wygodne uproszczenia. równie dobrze możesz sobie wyobrazić ze jest męzczyzną i brać zycie w swoje ręce czy cos chodzi o interakcje i efekty. nikt nie wchodzi z interakcje ze światem z przymusu. fajnie by było gdyby świat też miał z tego jakieś korzyści bo chyba o to chodzi w udanym pozyciu? ale może sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobiety wypinaja sie na ciebie" xxx nie wiem spytaj kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może ja źłe interpretuje ich zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×