Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Sezon ogórkowy minął.

Polecane posty

Jakbyś czytał w moich myślach. Za herbatę dziękuję, ale "cheese" przyjmę chętnie. :-) x Mam dziś sporo zajęć, a nie przychodzi mi do głowy żadna wymówka. Pomożesz? Możesz wpaść i ogarnąć mieszkanie, albo popracować nad wymówką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie zawsze można liczyć: 1. Jest za wcześnie/za późno 2. Jest za zimno/za ciepło 3. Jesteś głodna/przejedzona 4. Dzisiejszy układ planet nie sprzyja porządkom. 5. Jutro też jest dzień 6. Zakup butów/torebki jest pilniejszy 7. W zasadzie nie jeszcze nie trzeba sprzątać 8. Osiadający kurz stanowi mniejsze zagrożenie niż taki poruszony 9. Dzięki niepozmywanym garom w zlewie nie dołożysz tam następnych. 10. Nie warto psuć sobie weekendu porządkami w piątek. x Mam nadzieję, że pomogłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt 4 do mnie przemawia. Ładne i naiwne - kobiece. Mimo wszystko nawet jeśli odłożysz sprzątanie u mnie do poniedziałku, to i tak Cię nie minie. Ze swojej strony obiecuję, wydrążyć w stercie porozrzucanych ciuchów tunele, tak żebyś przez cały okres pracy, miał swobodny dostęp do lodówki i łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w nawiązaniu do pkt 10 (cześć Puchaczu), to chciałbym zwrócić uwagę, że "jaki poniedziałek, taki cały tydzień - wybacz, ale nie dam rady tyle sprzątać :o Wtorek to czas na odpoczynek po męczącym poniedziałku, środa - zaczynać coś robić w środku tygodnia? Bez sensu. Czwartek - trzeba się szykować do weekendu, potem już wiadomo - grzech sprzątać w weekend:) Jeśli chodzi o znajdowanie pretekstów do nie robienia czegoś to jestem w tym mistrzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Cześć. A ja przedwczoraj ściszałam telewizor 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym posprzątał ale nie moge znaleźć zmiotki w tym burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako doświadczony bałaganiarz śmiem twierdzić że wasze bałaganiarstwo to zwykłe pozerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:19 To, że rozsypujemy kredki według kolorów nie znaczy, że nasze bałaganiarstwo jest pozą! A z faktu, że brudne skarpetki leżą w dwuszeregu nie należy wciągać pochopnych wniosków!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję, że pozerstwo. Żaden burdel. To raczej artystyczny nieład. Na szczęście sprząta się tak samo. x MS, no niestety. Obiad jest już gotowy. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dociekliwość dość skutecznie odwleka w czasie to, co nieuchronne :) Skoro nie da się tego odwołać to przynajmniej jest szansa, że nie dożyję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Mogę pomóc w opróżnianiu talerza obiadowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale jak przeczytałem "opróżnianiu" to później było tylko gorzej i zamiast "obiadowego" wyszło mi... fuj;) Nawet zacząłem się zastanawiać co tam robi talerz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Powinni Cię dawkować zamiast tabletek na odchudzanie. Odbierasz apetyt, MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powinni Cię dawkować zamiast tabletek na odchudzanie. Odbierasz apetyt, MS" x Ja?! Nie chciałbym pokazywać palcem, kto takie obrzydliwości wypisuje, bo mógłbym Ci oko wydłubać;) xxx "A Freud klaszcze w dłonie. pechowiec.gif Stary zboczeniec" x Tylko nie stary, qwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
Też nie masz gdzie dłubać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"artystyczny nieład" jest super. w czasie bałaganienia można mówic zer to taki performens. jednak jestem zdania że nic tak nie sprzyja bałaganiarstwu jak rzemieślnicza systematycznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Lenka
No jeśli masz na myśli mój talerz, to na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×