Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli przebieg życia to na prawdę plan boży to bóg mnie musi bardzo nie lubić

Polecane posty

Gość gość
Tak, ale oni jedzą codziennie te tłuszcze i nic im nie jest a dobry człowiek się zdrowo odzywia i umiera w młodym wieku w cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszcz jest korzystny dla układu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, zwłaszcza ten spalony na grillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej czlowiek cacka sie ze ze soba to bardziej choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam mam wszystko w d***e , zyje sobie a jak przyjdzie czas zdychania to se zdechne. Co za problem. Wiadomo ze czlowiek musi zdechnac prendzej czy puzniej i co z tego. Cialo czlowieka noe jest przystosowane by wiecznie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden żre z grilla i se nie zdechnie a drugi bedzie żar wege srege i se szybciej moze zdychnac. Zalezy od wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej wolnej woli skoro bóg wiedział przed stworzeniem co będzie. Dopóki nie dotrze ta informacja do tępych ludzi wierzących dopóty będą tępi. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki1212
Prawdziwy bog to Mistyczna jednia której nie dostrzegacie i ta iluzja osobowego ja czyni zlem bycie osoba, która nie istnieje... taka zabawa demonow w zycie tych ktorzy byli razem w swiecie ktorry stworzyli po to by swiata NATURA STWARZALA NAS W SWIECIE KTORY STWARZAMY JAKO DEVA BRAHMAN. to jest bozy plan spac i sie przebudzic i spac dalej demony niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg stworzył nas, aby każdy mógł poczuć miłość w sercu, a nie biegał za złudzeniami budowanymi przez sławę i pieniądze, tak jak ja to robiłem w moim życiu. Teraz wiem, że nie mogę zabrać je ze sobą. Jedyne co się liczy to wspomnienia wzmocnione miłością. To jest prawdziwe bogactwo, które będzie szło za tobą; będzie ci towarzyszyło, da siłę i światło, które cię poprowadzi. Miłość nie zna granic. Będzie ci towarzyszyć nawet poza granice życia. Przeniesie się tam, gdzie chcesz się udać. Dąż do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczasz. Wszystko jest w twoim sercu i w twoich rękach. Które łóżko jest najdroższe na świecie? Łóżko szpitalne. Jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić kogoś do prowadzenia twojego samochodu, ale nie jesteś w stanie zatrudnić kogoś, kto zabierze chorobę, która cię zabija. Rzeczy zagubione można odnaleźć. Ale jest jedna rzecz, której nigdy nie można znaleźć, gdy ją stracisz – życie. Niezależnie od tego, na jakim etapie życia jesteśmy teraz, w końcu będziemy musieli zmierzyć się z chwilą, gdy kurtyna opadnie. Szanuj swoją rodzinę, kochaj współmałżonka, szanuj znajomych ... Traktuj wszystkich dobrze i dbaj o przyjaźnie.Ostatnie słowa Steve'a Jobsa:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pan Steve mógł mi oddać swoje pieniądze jak taki miłosierny. Chuj z nim, gdyby te słowa padły od zakonnika czy hindusa, mnicha buddyjskiego brzmiałyby wiarygodniej. Wielką mi nowość odkrył bogacz zasrany, pewnie dopiero gdy zachorował stwierdził "Kurde, faktycznie za pieniądze nie pokonam choroby." Chuj z nim. Są ludzie w większej potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość zna granice - kończy się tam gdzie zaczyna się nienawiść. Pytanie, dlaczego owa miłość nie wyeliminuje nienawiści aby mieć pełne granice tylko patrzy się na to? Jeśli mówimy o czymś że jest bez granic to niech takie będzie w praktyce, a nie w teorii. Łatwo obalić puste hasła. Szczególnie religijne i lalusiowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co bóg stworzył ludzi upośledzonych, niezdolnych do niczego? Jaszczurka i ptak odczuwa już więcej od takiego bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam odpowiedzi
ludzi niezdolnych do niczego stworzył aby nauczyć innych pokory. Następne pytanie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokorę to masz taką że skoro stworzył ich to się z nich nabija dla przykładu dla innych? Ale kto mu zabroni? To nie Faraon sam z siebie był zły ale był zły dlatego że żydowski bóg miał takie widzimisię co sam ogłosił (oczywiście to fikcja literacka, niemniej niejeden tłuk wierzy w to jak namacalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Bóg musiał wiedzieć, stwarzając wszystko jak się wszystko potoczy i nie wybrał wersje, w której dobrzy ludzie mają p********e, a źli żyją jak paczki w maśle, choć mógł stworzyć zupełnie inna wersje. Bóg jest zły i kocha się pastwić na dobrymi, oraz kocha zło. Taka jest prawda. Gdyby tak nie było to stworzyłby świat tak, że wynagradzane jest dobro, a cwaniactwo, zło i dilerka jest karane. Stworzył odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:39 Jakoś nie widzę pokory u cwaniaczkow, którzy żyją z dilerki i napadów. Zresztą super ten bog, zamiast wydrukować człowiekowi pokorę naturalnie to lepiej było natworzyc pełno chooyow i okaleczyć kilka osób popastwic się i zrobić z nich rosliny, żeby służyli niby za przykład, który i tak wszyscy mają w d***e? Genialne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steve mogl mnie tez oddac kaskę skoro taki wspaniałomyślny byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stworzono religie by bydło ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam odpowiedzi
gość dziś ci co żyją z dilerki i napadów są zagubieni, co nie znaczy że nie masz prawa się przed nimi bronić, kup pistolet, nawet gazowy czy gaz albo jskąś pałke, i noś ze sobą. A co do dilerki, nie kupuj syfu i masz spokój a oni nic z tego nie zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo w orędziach noście na sobie mój macierzyński płaszcz jako znak mojej macierzyńskiej miłości i opieki noście go z głęboka i żywa wiara a ja wyprosze wam potrzebne łaski które trzymam w moim niepokalanym ,macierzyńskim sercu pamiętajcie ze samo noszenie szkaplerza nie zagwarantuje wam życia wiecznego ,jesli nie ma w was wiary w opiekę i opatrzność Boza gdy całym sercem pragniecie schronic sie pod muj matczyny płaszcz ,to starajcie sie też o to ,aby stac sie godnymi mych obietnic ,pracując nad wasza wewnętrzna przemiana i dążąc do doskonałość .mój matczyny płaszcz jest dla was ochrona przed atakami złego ducha i niszczy jego moc skierowana przeciwko wam .dlatego bądźcie pewni że nosząc szkaplerz ,jesteście od szczególna opieka mojego serca to z książki oto czynie wszystko nowe orędzia z lat 2013-2014 adam człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
Bóg to taki właściciel areny gladiatorów, poprzez ból wymusza w nas pewne działanie, tak jak gladiatorzy walczyli ze sobą ze strachu przed śmiercią, prawda? Ja też wiem, że Bóg to sadysta i źle źli ludzie mają na ogół lepiej, bo są skuteczniejsi. Dla Boga nie ma podziału na dobro i zło tylko na siłę i słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja sobie pracuję, staram się i mam jakieś 2 tysie co najwyżej, a taki chuj jeden z drugim wymyśli jakiś fortel i zarobi na tym kupę hajsu. Nie liczy się moralność tylko siła fizyczna albo psychiczna albo dobre pomysły. Jeden taki z pracy kupował u Chińczyków stare monety polskie i je sprzedawał jako "być może stare prawdziwe monety polskie" i kretyni mu płacili parę stówek za nie i co? Kto dostał nagrodę?? On mimo, że niemoralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to ludzie są masochiści bo wiedza ze jak grzeszą to będą cierpieć i jeszcze nawet do spowiedzi nie chce im się iść by nie cierpiec i pokutowac lezac krzyżem by załowac za grzechy miniumum te 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się zaczyna. Właśnie ci co najwięcej grzeszą i mają w d***e jakieś spowiedzi mają najlepiej w życiu i odejście od Boga nie przysparza im cierpień, a tu p********z, że cierpimy i mamy źle bo grzeszymy. Jedno przeczy drugiemu. I zacznij gadkę o tym, że szatan im pomaga i dlatego piszesz, że grzesznicy mają dobrze, a potem piszesz, że jesteśmy grzesznikami i dlatego mamy źle. Katole są pozbawieni umiejętności logicznego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to prawda. Po katolach nie sposób oczekiwać logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siła wyższa nie ma za zadanie kontrolować wolnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jaki sens ma demon czepiać czy kusić człowieka który i tak już grzeszy który pójdzie do piekla i nawet mu pomaga jest jego dopiero jak chce wrócić do boga a to sprowadza na niego cierpienie choroby czy wypadki ze by odwlec go od tego zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były satanistyczny kapłan wyraził zaniepokojenie postawą chrześcijańskich rodziców, którzy pozwalają swoim dzieciom obchodzić Halloween. Przypomina, że to nie jest niewinna zabawa, tylko otwarcie się na działanie demona.Anton LaVey, założyciel Kościoła Szatana, mówił: "Cieszę się, że chrześcijańscy rodzice pozwalają swoim dzieciom uwielbiać diabła choć raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halowen to swieta zmarłych i zadne w tym zlo , nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×