Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to możliwe, żeby mieć 5 letnie dziecko i siedzieć w domu ???

Polecane posty

Gość gość
no jak facet wziął sobie za żonę brudasa i fleję z patologi co nic nie potrafi zrobić to musi wszystko ogarniać i poprawiać... a żebyś zęby umyła też ci musi mówić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.54 Nie każda babka siedząca w domu musi pomykać na szmacie i piec ciasteczka. To taki stereotyp, że jak nie pracujesz to pewnie twój facet palcem w domu nie kiwnie. Masz to na co sobie sama pozwalasz. Mój mąż nie jest "Sebastianem z Kafe" i to tylko dobrze o mnie świadczy. Mogę być sobie niepracującą fleją. Ze mną nie mieszkasz to co ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To, że twój chłop ma dwie lewe ręce do roboty w domu, nie znaczy, że każdy tak ma. Mój sprząta więcej niż ja bo ja nie lubię tego robić, a on jest pedantyczny. Pralkę włączamy równie często, to żadna filozofia zrobić w XXI wieku pranie. Ja częściej gotuje ale tylko dlatego, że lubię to robić i robię to lepiej. Ale jak jest potrzeba to i obiad rodzinie zrobi. Może nie będzie to wyszukane danie ale będzie to zdrowy posiłek. Może trzeba było lepiej męża wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.17 u nas akurat nie ma "swojej pensji" wszystko idzie do wspólnego wora. Ale tak się mowi, że kobiety pensja idzie na opiekunke, bo jeśli pieniądze są wspólne to ta praca kobiety nic nie wnosi do domowego budżetu skoro ze WSPÓLNYCH pieniędzy na opiekunkę idzie równowartość jej wypłaty. Rozumiesz? Inaczej sprawa oczywiście się ma gdy są osobne konta, wtedy małżonkowie powinni opłacać na pól, ale większość rodzin ma wspólne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy twój facet tez taki zadowolony z zycia i taki szczesliwy, wraca do domu p;o pracy i musi sobie ugotowac i wyprac, bo zona caly dzien siedzi na kanapie przed telewizorem z fajka w rece. I nie to nie świadczy dobrze o tobie, o nim zreszta tez bo głupi jeleń i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Współczuję ci doświadczeń. Serio. U mnie w rodzinnym domu rodzice od zawsze dzielili się obowiązkami. Tato więcej gotował, mama więcej sprzątała ale nie było tak, że tato po pracy siadał przed tv, a mama mu usługiwała. Oboje pracowali, oboje zajmowali się domem i oboje wychowywali mnie i siostrę. I to było już w latach 90 ubiegłego wieku! Teraz to powinna być norma, ale po twoim wpisie widzę, że niektórych to nadal dziwi... współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 Przejmuj się swoim mężem a nie moim. Nikt ci nie bronił mieć takiego, który po pracy sprząta i gotuje. Jak nie miałaś tyle szczęścia to nie do mnie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44 no dziękuje Bogu, że nie mam takiego męża jelenia jak twój. Nie bój się o niego, bo nikt ci go nie zazdrości :P. Całe szczęście, ja tworze ze swoim mężem normalny, zdrowy i partnerski związek i nikt nikogo nie ma za jelenia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce być jeleniem to jest. Załóż stowarzyszenie obrońców jeleni, bo żyłka co najwyraźniej pęknie jak tego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrazam sobie siedziec w domu nawet jesli maz zarabialby duzo kasy. Nie tylko dla pieniedzy chodzi sie przeciez do pracy... Dzieki pracy rozwijam sie, doswiadczam ciekawych rzeczy, podrozuje, podnosilam kwalifikacje, obracam sie wsrod ludzi. W moim domu tez jest podzial obowiazkow domowych, nie ma pana i wladcy. Ile mozna siedziec w domu... Monotonia by mnie zabila. Nie jestem leniem, by siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można "siedzieć" albo "siedzieć". Inteligentny człowiek się nie nudzi. Podróże? T ja mam poza pracą, a nie szkolenia i "podróż" do stolicy z noclegiem w Novotelu i jajecznicą na śniadanie. No wypas, że szok (doświadczenie własne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka wyraznie sugeruje ze kobieta powinna byc sluzaca, tzn urodzic dziecko i latac przy nim dzien i noc a jak pojdzie do przedszkola z********ac 8 h, potem zakupy, obiad, sprzatanie, pranie, zajmoweanie sie dzieckiem, danie mezowi na zadanie i padniecie na pysk na 4 godziny i tak znowu od rana ten sam kierat.Kuzynka autorki przynajmniej teraz odzyla po niemowlecym sajgonie, kiedy jest czas dla siebie ktorego niegdys bylo 0.Ale niektore bluszcze nie potrafia sie same soba zajac i musza albo uslugiwac albo zapierdzielac w pracy, bo bez czyjes wladzy-w domu meza i dzieci a w pracy szefa, nie umieja funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie pracuje co 4 kobieta w wieku 24-54 l . To jest bardzo duzo i zle świadczy o nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mogę odpocząć hmmm a kiedy my mężczyźni możemy odpocząć? Dlaczego to my mamy całe życie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jak dla wielu kobiet facet to tylko bankomat i dawca spermy . Popodkreślacie jak to dziecko potrzebuje matki . Za to ojciec może tyrać godzinami bo w końcu dla was to tylko robol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Potem płaczą, że emerytury głodowe. Bo zamiast pracować wolały mieć czas dla siebie i na seriale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13.49 to że ty podróżowałaś służbowo do stolicy i nocowałaś w novotelu, to nie znaczy, ze ja o takich podróżach pisałam. U nas z socjalu (to jest takie coś dla pracujących :-D ) są różne atrakcyjne wycieczki zagraniczne raz w roku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jedną z drugą mąż kopnie w dupę i wtedy płacz i lament, bo w CV wiatr hula i nawet do biedry na kasę nie chcą przyjać bez doświadczenia. Kiedyś sponsoring się skończy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ojej, a to facet nie jest czasem cyborgiem, któremu zależy tylko na przedłużeniu genów, posprzątanym domu, ugotowanym obiedzie i zadowolonej i wypoczętej żonie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.00 i ładnej koleżance z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te kłótnie? Jedne siedzą w domu, inne pracują. Ja np siedzę teraz w domu na macierzyńskim i chętnie wcale już bym do pracy nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smutne jak dla wielu kobiet facet to tylko bankomat i dawca spermy . Popodkreślacie jak to dziecko potrzebuje matki . Za to ojciec może tyrać godzinami bo w końcu dla was to tylko robol. Zgłoś C Przestań pierfolic. Faceci mają w życiu lepiej niż baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 mam to samo. Mam nadzieję że się uda, żebym była z córką dopóki do przedszkola nie pójdzie i trochę będę dorabiać ale nie pójdę do pracy na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia złej dziewczynki
Ja wracam na etat tylko dlatego, że szkoda mi już tych lat pracy, które odbębniłam. :O Chcę dobić do głodowej polskiej emerytury. ;) Gdybym mogła jednak to leżałabym i pachniała, a mąż mogłby być moim bankomatem i dawcą orgazmów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z Was przypomina mi moją byłą przyjaciółkę. Wyszła za buraka co to musi mieć podane pod nos, skąpi jej na wszystko bo to ON zarabia i wymawia każdy grosz. Wiedziała o tym a mimo to wzięła z nim ślub. Jak urodziła to dzień w dzień słyszała od niego że siedzi na d***e, nic nie robi i żre za jego pieniądze to jest związek?? Dlatego po 6 miesiącach wróciła do pracy, wielka Pani też twierdzi jak to ona się rozwija a parzy kawę w firmie i pomaga prezesowi. Wyjeżdża w podróże służbowe a jakże. W Polsce do 4 gwiazdkowego hotelu gdzie prezes próbuje się do niej dobierać, jest ładną lalą bez perspektyw na awans. Ale ona PRACUJE. Zerwałam tą przyjaźń kiedy wyszło jaki miała ból d**y że mąż nie kazał mi wracać do pracy po roku macierzyńskiego tylko podjęliśmy decyzję że zostaję w domu bo mam PARTNERA a nie tyrana ktory mi wszystko wypomina i tak było lepiej dla naszej rodziny. Świat się nie zawalił, mąż mnie nie zdradził, nie zdziczałam. Ta moja pseudo przyjaciółka jazgotala gdzie się dało że się siedzę w domu bo nie umiem znaleźć pracy, że mąż mi nie pozwala pracować a robila to z zazdrości. Jakoś po 6 latach mimo luki w CV znalazłam prace, w międzyczasie zrobiłam kurs ksiegowosci doszkalajacy, podgonilam angielski. A podobno to niemożliwe. Niech każdy patrzy na siebie i lepiej dokonuje życiowych wyborów a nie pretensje do całego świata i ujadanie bo ktoś ma prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.48 super! Brawo! Tylko skąd wiesz, że mąż cie nie zdradził? Tego nigdy nie możemy być pewne na 1000000 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ,tobie jeszcze malo ze tylko kobiety sa w ciazy i rodza, a po pracy facet sie kladzie przed tv na pare godzin ogladajac bzdety jak leci i narzekajac ze nic ciekawego nie ma,a zona po moze ciezszej pracy i zakupach robi wszystko w domu a o obejrzeniu ulubionego serialu moze pomarzyc bo czasu nie ma, ale jakby sobie siadla na chwile to jazgot gdzie obiad i tysiace innych zadan Ciaza, porod i zajmowanie sie niemowleciem to praca 24h na dobe, ciezka fizycznie i psychicznie, jakbys nie wiedzial, gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś za to Ty już wiesz że ją zdradził a powodem było to ze została w domu i wychowywała dziecko przez parę lat. Brawo Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko u ciebie tak jest, mój maz nie leży kilku godzin przed tv tylko wykonuje razem ze mną obowiązki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , niech odpowie gość dziś -reprezentant facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×