Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Jestem 22lata przegrywu

Polecane posty

Gość kato
Nie kałziu, my nie mamy o czym rozmawiać, już c***isałem, że dzieli nas przepaść intelektualna i nie jesteś dla mnie partnerem do rzeczowej konwersacji, ponieważ w większości to co wypisujesz, to jest zwyczajny bełkot kołatających się w twoim ptasim móżdżku myśli, mających się nijak do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje hobby to psychologia, hmm.... ale coś słabo z tym hobby, bo już nie raz dało się tu zauważyć, że brak ci cierpliwości, że rzucasz się na innych, wyzywasz i używasz przy tym wulgaryzmów, podpuszczasz, prowadzisz jakieś gierki, no i bardziej stawiasz na siebie (promując własną osobę przez podkreślanie jakiś tam własnych zdolności, lub nawet lansując się przez takie fotki), a nie skupiasz się na innych. To wszystko jednak nie są cechy jakimi powinien wykazywać się psycholog. No ale jeśli to tylko amatorskie hobby to pół biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kato dziś akurat ja w swoim zyciu wiele przeżyłam, i to właśnie dzięki książka utrzymuje pogodny stan ducha. Zresztą o mojej przeszłości też już wcześniej tu pisałam. Jestem teraz silniejsza niż przed tym co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście, że jak zaczyna spadać zainteresowanie jej osobą to wrzuca fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś denerwuje się tylko wtedy kiedy muszę się powtarzać. Mówić do niektórych z Was to jak grochem o ścianę. Poza tym nie myślcie, że Ci, którzy znają się na psychologii, a nawet Ci, ktorzy wydali na ten temat bestsellery, potrafia mieć zawsze nerwy na wodzy. Sami się do tego przyznają. Poza tym pamiętaj, ja też jestem człowiekiem i też mam chwilę słabości a nawet obojętności. Jeśli teraz nie odpisałam nic, uznalibyscie, że się poddałam, że przyjmuje to świadomości to piszecie na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kato dziś Kato, już Ci raz coś mówiłam na Twój temat, nie zmienisz się, nie zmienisz swojej świadomości, zawsze będziesz w tym miejscu i nigdy nie ruszysz z niego. Poddałeś się dawno temu, a Twoje emocje zamieniły się głównie w nienawiść do kobiet. nienawiść nie bierze się znikąd. Nienawiść bierze się głównie ze zranienia. A Twoje schorzenie zaczęło się dosyć dawno, sądząc po Twoim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś dała zdjęcie swojej gołej dóópy z wywaloną vaginą i karteczką to gwarantuje ci, że twoje akcje skoczyłyby o 100, a może nawet 200% wróziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to wszystko potoczyloby się inaczej. Bo naprawdę tego ode mnie oczekujecie. W sumie Panowie nie rozumiem wasze rozumowania, fajnie jest popatrzeć na fajną łaskę, potem wystawiacie jej opinię k***y? Czy może szkoda Wam, że Wy nigdy takiej mieć nie będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosza to tobie dała prześliczna Ania ty ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę odpowiedz. Czy On.jest we mnie zakochany? i dam Ci spokój. Paa... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dzieci, wyzywacie się nawzajem, jesteście ode mnie starsi no i co z tego skoro umysłem i zachowaniem staneliscie w gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta Katowice
przyrżnąłbym ci klapsa na goły tyłek to może być w końcu zeszła na ziemie, bo chrzanisz jak potłuczona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z miasta Katowice dziś jeszcze raz powtarzam, mam swoje zdanie i to Cie w*****a. Masz szczęście, że nie masz mnie w swojej rodzinie, od razu postawilabym Cię do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszesz godzina 20.02. Napisałam Ci również na Meila ;-) odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierniczę jak potłuczona ( poza tym użycie tego słowa wskazuje na podświadome przyznanie się). Mam problem i Ty bardzo dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta Katowice
Wiesz cnotko, co znaczy u kobiety taki orgazm przy którym wywali jej białka, zesra się i zejszcza naraz ?? To jak coś takiego kiedyś przeżyjesz, wtedy uznam, że wstąpiłaś on the higher level of initiation, i być może wtedy będziemy mogli porozmawiać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pionu to stawiałabyś, ale moją lance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z miasta Katowice dziś nie zakrywaj się perwersja. To jest najlatwiejszy sposób takich jak Ty. Dlatego łatwo jest Cie zdefiniować. Zazwyczaj widać czy ktoś jest normalny bądź nie. Obawiam się, że mimo, że było wspominane tu o rzekomym "leczeniu" w psychiatryku Littlealien, Ty jesteś w gorszym stanie niz on. Widać co bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym samym śmiem twierdzic, że Littlealien jest całkiem normalny, tylko ma swoje "poglądy" na temat życia. Ale raczej nie potrwa to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie mi tu smarkula pieprzyła trzy, po trzy o moich relacjach z kobietami, ręce opadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tobą jest gorzej, bo Ty sam nie chcesz przed sobą się przyznać, że masz problem. Uważasz to za calkiem normalny stan i sam się w nim dusisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×