Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Jestem 22lata przegrywu

Polecane posty

Gość gość
czyli standard, psychologia i podroze oryginalna jak malo kto smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie bede couchem. to malo ambitne. jestem na wydziale mat.-fiz. 5 rok. hobby scisle z tym powiazane. nie pociagaja mnie klony intetesujace sie niby oryginalna psychologia muzyka i podrozami, jak te 90% panienek na fotkach. Ten sam sort. Jakie to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a co po studiach? I rozumiem, że to jest Twoja jedyna pasją? ;) Ja zamierzam być całkiem innym couchem niż wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Musze przyznac ze zupelnie inaczj formuujesz wypowiedzi. Tez masz inne nawyki w pisaniu wiec sie nie lam tym co jakis paproch pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym aż we mnie coś buzuje, jak ktoś nazywa mnie klonem. Chyba sobie żartujesz teraz? Łatwo oceniasz kogos nie znając go? Może mam zacząć Ciebie oceniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kasiora od rodziców heee ? ;) Ciekawe co po studiach, myslsiz, że dostaniesz pracę marzeń, albo pracę związaną ze studiami. Prędzej możesz oczekiwać stanowiska w Biedronce. Trzeba mieć znajomości, niestety! Ciekawe czy Ty je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegrywka i nołlajfica z kafe kołczerem? przecież by być coachem to trzeba samemu być na fali, osiągnąć coś, wtedy można kołczować i motywować innych, trzeba mieć osiągnięia autorytet, a przegrywka z kafe co może kołczować? ma dawać rady jak być przegrywem i super trolem w necie? toć to się kupy nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyślałes może, że właśnie dlatego tu jestem? Jak mogę komus pomoc, nie wiedząc co przeżyl, nie doswiadczajac tego co on? Człowiek uczy się na błędach, a przez to i ja sprawdzam sama siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 a co jest ważniejsze? dla mnie wystarcza żeby pracować, mieć pieniądze na życie i drobne przyjemności, żeby jakoś żyć. Pewnie jesteś tzw. dzieciakiem bogatych rodziców, któremu taka podstawa nie wystarcza i musi z nudów i z nadmiaru gotówki szukać sobie jakiegoś drogiego lub prestiżowego hobby. Dobrze tak pisać, jak nie trzeba martwić się, żeby wystarczyło od pierwszego do pierwszego. Tak mi to wygląda. Może się mylę co do twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość: "psychologia muzyka i podrozami, jak te 90% panienek na fotkach". A mi to pasuje na tekścik jaki kandydatki na miski zawsze ładują, żeby zdobyć koronę najlepszego pustaka roku : -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś kto nie znosi krytyki na własny temat może być wzorem dla innych? nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta Katowice
gość dziś Podpisuje się pod tym postem obiema rękami. Pusta, naiwna i zarozumiała śmierdzipitka, która chciałaby wszystkich w koło pouczać i której wydaje się się, że wszystkie rozumy pozjadała a w dóópie była i góófno widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Dlaczego nic nie widac na tym zdjeciu? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja po prostu zamiast na szkole czy pracy skupiam się na tym co mi sprawia największą przyjemność, czyli spanie. Ostatnio codziennie mam jakieś realistyczne sny, codziennie... Mam zamiar zacząć pisać moje sny na komputerze w pamiętniku... I każdy rodzic, uważam, ma prawo zaakceptować wybór dziecka jak chce żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie, dlaczego miałabym znosić krytykę. Ja wolę porozmawiać. Jeśli jesteś w stanie mnie w ten sposób ocenić, proszę powiedz mi, jak to u Ciebie wygląda. Łatwo jest ocenić, a co możesz powiedzieć na swój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wszyscy ludzie skupiają się na tym co materialne, a istnieje jeszcze ten świat duchowy, którego doświadczamy codziennie podczas każdego snu. Budzenie się niewyspanym, z budzikiem w telefonie, to jest jak kara boska dla mnie za złe sprawowanie, sen to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta Katowice
po za tym z tymi zamazanymi zdjęciami tylko bardziej się ośmiesza i kompromituje. Pisałem ci już kałziu, karteczka, albo paszła won!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Niczym nie roznisz sie od pseudo inteligentnych kobiet ktore jako zainteresowania wymieniaja wlasnie takie zainteresowania .... Wlasnie takie pustaki z fotek albo jak gosc wyzej powiedzial 'misski'. Podroze, psychologia i muzyka, sport jazda na rolkach. I makijaze, wielka artystka bo kreche na oku nabazgroli. Smiech. Zalamany jestem priorytetami mlodych kobiet. Na szczescie znam kilka wyjatkow rzucajacych swiatlo na wiare w mlode pokolenie. Skromnosc i wywazony sposob wypowiedzi a nie atencja na forum dla trolli. Mlode i glupie, 24h warta na forum a gdzie zycie prywatne? Chcesz byx couchem i motywowac? Zeby skonczyc tak jak ty? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z miasta Katowice dziś o nie! Z tym się nie zgodze! To, że odważyłam się powiedzieć na Twój temat kilka gorzkich prawd, nie oznacza, że jestem zarozumiała! Dlaczego nie miałabym przedstawiać swojego poglądu, swojego zdania i go bronić? Ja nie podążam ślepo za tłumem, jak większość, tylko po to, żeby uniknąć krytyki! Dlatego teraz możemy porozmawiać. Na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś alez łatwo mnie oceniles. Nie mogę w to uwierzyć. Powtarzam jeszcze raz, co możesz powiedzieć na swój temat?! Tak łatwo oceniasz, ocen w ten sam sposób siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś autorze, ja Ci mogę powiedzieć kilka słów na Twój temat. Twój tekst mówi naorawde wieleee o Tobie i obecnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie karmić trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×