Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mojemu chłopaki urodziło się dziecko.

Polecane posty

Gość gość Hanna
Ja też miałam cesarkę i normalnie wpuszczali moją rodzinę do mnie do pokoju, leżałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak mozna starac sie o taka prace jestem mama mloda i chetnie dorobie na macierzynskim i tak przesiaduje na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w poważnej firmie nie mam czasu na brednie. Nie znam powodu dla którego udawali ze nie znają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, seks był dwa razy, bo potem nie miał siły. Na pewno. Po prostu nie chciał, wystarczy, ze zdradził zonę jesCze nie wiedząc o ciąży, wiec, gdy sie dowiedział to juz nie chciał tego ciagnąć w ten sposób. Zwłaszcza, ze potem prosił zonę o wybaczenie, a bratu powiedział, ze żałuje waszej znajomosci. Masz czarno na białym. Jesli ci cos pomoże, ze odniesiesz o waszym romansie, to donieś. Ale nie zmieni to faktu, ze chce byc z żona i dzieckiem. Sam ci powiedział, ze nie wiedział jak odkręcić wasza znajomosc tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na.seks nie mial sily z kochanka, leze i kwicze. Bzyknal cie i tyle, a ty ubzduralas sobie Bog wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczy o awans. Właściwie wiadomo że go dostanie. Na to w kieszeni ALE jeśli prezes miałby informacje o romansie w pracy zwolniłby go. Teraz chce być z żoną i dzieckiem ? A jak był ze mną w łóżku to o nim myślał? Wtedy chcial rozwodu, miał adwokata itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa bo Ty wiesz, widziałas tego adwokata ? Kity ci wciskal zeby ch.ja zamoczyc i kopnac w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miał, bo oddawał projekt, włączył o awans, zostawał po godzinach w pracy. Nie wierzę że nie brakuje mu seksu teraz. Tak adwokata widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto urodziło im sie dziecko, niech znowu beda rodzina a Ty ułóż sobie zycie bez niego, on Cie nawet nie chce nie masz godnosci??? miej honor i klase i odejdz w milczeniu. Nie masz prawa mówi czegokolwiek jego zonie i psuć radosci z narodzin dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze coś, to nie jest Twój chłopak mąż innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie myśleli o rodzinie 8 miesięcy temu. Jak kochał się ZE MNĄ. Urodziło im się dziecko tak. Urodziło im się dziecko- i co ? Zaszła po 3 latach w najmniej odpowiednim momencie! Jego żona raczej wie. Ale w pracy nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora jesteś. Zostaw go w spokoju. On dawno już cię olał szmatlawcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On niby nie jest winny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja zaciagnelam go do łóżka był świadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko ze nawet jak ja zostawi z dzieckiem to to dziecko nie zostawi was Ono juz do konca zycia z wami bedzie ,alimenty szkoly itd itp zawsze ono bedzie i nic tego nie zmieni chce ci sie w to bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez sama napisalas ze to ty go uwiodlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałam mu to czego nie miał w domu. W domu miał historyczke z kalendarzem, a ze mną rozmawiał kochał się na spontanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale dlaczego nie przyznają się do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ze cokolwiek powiesz to i tak Ty bedziesz ta zdz,i,r,ą i Tobie bedzie wstyd w pracy jak powiesz o Waszym romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad mam wiedzieć dlaczego nieprzyznania się do siebie ? Dlaczego ja mam zostać zdzirą? To on an stanowisku ogladnal sięza młodszą biedniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę tak głupi X lat razem a ktoś ich przedstawia sobie i mówią miło poznać Panią Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochac to on sie mogl z zona, z kims kogo kocha, a nie z kims kogo przelecial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że kochał żonę skoro zostawił ją w ciąży i jeszcze brał inną? Dla takiego palanta seks to seks a nie kochanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pomijam, iż nie potrafi powiedzieć oficjalnie ,,To moja żona" udaje nieznajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWIODLAS GO! PRZECZYTAJ WŁASNE WYPOWIEDZI. JEZU... Czy on jest niewinny? On jest draniem, potworem. Powinien cierpieć. Chyba ma trochę za dobrze, tu bzykanie tam mieszkanie i kochanie. Lajdak jeden. Obie powinnyscie kopnac go w tylek. Jak ty chcesz budować szczęście na nieszczęściu innych osób? Nie dociera do Ciebie to, że ZAWSZE będzie cię przesladowala ta wizja, że może zdradzić / zostawić Cię dla innej? W takiej samej sytuacji jak zostawił żonę w ciazy? I co wtedy powiesz? Wiesz ze jest do tego zdolny więc kto wie do czego jeszcze. Szczerze, to nie wiem po co chcesz sobie zafundować takie popaprane życie i związek. Nie lepiej stworzyć ci zdrowa relacje od podstaw z innym mężczyzna? Tak bo ten jest wyjątkowy - jasne - jedynie wyjątkowo głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanek autorki nie zostawił kobiety w ciąży świadomie. Dowiedział się później, od tego czasu olał autorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu histeryczka z kalendarzem, a z toba na spontanie? 2 razy przez 8 miesiecy t ten z******ty seks spontan? XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego żona zwariowała na punkcie chęci posiadania dziecka. Kochalismy się 2 dni z rzędu. Jest naprawdę dobry. Był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty pracujesz, ze siedzisz tu p lazdej porze dnia i nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale ona jest glupia. 2 dni z rzedu sie kochali 8 miesięcy temu a ona jak nawiedzona. Facet glupi ale dobrze ktos wczoraj napisal. Ona jest jego najwieksza kara bo trafic na takiego tempego pustaka to jak wygrac na loterii doslownie. Szczerze facet mial chwile zwatpienia ale opamietal sie odrazu. Tylko same tu widzicie ze ta dziewczyna zachowuje sie jak psychopatka to nie wiedzial jak sie wykrecic z tej relacji. Pchala sie mu do domu, ubierala w koronki jak d***** a on ja i tak olewal. Ja juz wtedy bym miala w d***e takiego faceta. A ta obsesyjnie za nim lazi przez osiem miesiecy i jeszcze teraz chce mu zniszczyc zycie. Sory ale choc facet postapil jak swinia to nie widzicie ze z autorka jest naprawde cos nie tak ? Pochwalacie ta jej manie przesladowcza ? Przeciez oni nawet nie mieli porządnego romansu typu czesty plomienny seks, wyjazdy, ukrywanie sie, wspolne mieszkanie. On sie wyprowadzil od zony bo mieli kryzys, chcial ochlonac. Ona sama napisala ze go uwiodla. Wiec o czym my tu wogole dyskutujemy. Niech d***** da spokoj tej rodzinie. Bo dla mnie jest tylko tania d***** i szmata do w********** Nie ma za grosz klasy, godności i szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×