Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktos kto chce wrocic z emigracji ale nie ma do kogo ?

Polecane posty

Gość gość
Bylem cwelopedale. Dzieki wyjazdowi do UK juz nie jestem. :) kocham Cie UK!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NS to niedomyty stulej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak z tymi powrotami? zapomnieliście powód z jakiego wyjechaliście? nic się raczej nie zmieniło, więc sentymenty do kieszeni i przestać biadolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL drogie jak hooj
ceny w PL są takie jak na zachodzie po przeliczeniu, kto wam powiedział że w PL jest tanio??? bingol przecież nie zdał matematyki w pierwszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, bardzo duzo sie zmienilo a zachod stoi w miejscu. – Bezrobocie, które ostatnio Eurostat określił w Polsce na poziomie 4,6 proc., jest nie tylko najniższe w historii, ale ono jest w naszych warunkach bezrobociem naturalnym, tzn. już wiele niższe nie będzie – powiedział Morawiecki. Dodał, że bezrobocie może zmaleć jeszcze o 0,5 proc. Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki powiedział, że Polska nie jest dziś krajem, który jest szczególnie obciążony podatkowo. Dodał, że mimo to obecne władze starają się zmniejszać niektóre podatki, choćby CiT z 19 do 15 procent. Wicepremier powiedział, że Polski system podatkowy jest zupełnie inny niż systemy krajów Europy Zachodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupsko to was boli dopomyje, ze na wygnaniu musicie gnić, a ja w naszej pięknej PL żyje na poziomie. Zaraz Andrzejeki, potem Sylwester w górach, wycieczka zagraniczna, kino, teatr, mecz, hokej, siatkówka, rybki na łódce z kolegami, keyboard w wdku, nowiutki samochód przed domem, a wy co ? Pokój u pakola i sterta zdjeć z wyciezek do Egiptu. Oj biedaki u obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuligu zapomniales wspomniec . ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha i o grilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolegami co mu osrana doope obrabiaja za plecami i od gejow wyzywaja sie chwali hehe :D siatkowka to sport dla pedalow :D ja mam LM co tydzien w kilku miastach a ty cwelu raz na 20 lat. Gnij w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ogniska i uchlewanie ryjow na nich? :D no i ten samochod to nie taki nowiutki bo juz z 10 lat temu sie nim chwaliles. :D Co za tepa qrwa bajkopisarska z podstawowym niepelnym na garnuszku u matki. :D nowy samochod to ty widziales na wikipedii cwelu. :D beka z cwela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehehe cwelopedał z uka zazdrosci innym nowego samochodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość píerdole taki kraj
gość dziś bezrobotni spíerdolili za granice i bezrobocie spadło, a ty się chlastasz że propaganda mówi że jest coraz lepiej, to czemu miliony młodych wyjeżdża z tego kraju? Dlaczego przy przeciętnych zarobkach w tym kraju ceny są jak na zachodzie albo często wyższe? Ostatnio patrzyłem na ceny używanych aut, cena 50% większa niż identyczne auto na zachodzie, tylko w PL licznik przekręcony na 99% i dochody 1/5 tego, no bez jaj. Złodziejstwo, oszukaństwo, kombinacje, lewactwo, chamstwo, korupcja, obrabianie doopy, to jest PL. Przeciętny obywatel w PL pracuje i dalej żyje jak żebrak, taki jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelopedaly to sie kolegami chwala. Nedzne pedaly. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam kogos kto pomoze mi wyjechac za granice. Tez nie mam w pl nikogo to chociaz zarobie Kto chetny "przygarnac"? Jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nikogo bo zapewne jestes wstretnym pasztetem bez szkoły. Fuuj. Takich nierobów w PL nie potrzebujemy, jedz sobie do uk tam dostaniesz 2000funtow jak kazdy murzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspert Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i redaktor portalu Rynekpracy.org. Łukasz Komuda podkreślił w rozmowie z PAP, że pracodawcy narzekają na brak młodych pracowników. – To najbardziej poszukiwany pracownik, z zastrzeżeniem, że część z nich dość mocno negocjuje stawki. W rezultacie młode osoby postrzegane są często jako roszczeniowe. Niektórzy przedsiębiorcy mówią, że młodym pracownikom w głowach się poprzewracało. Ale według pracodawców wszyscy są roszczeniowi z wyjątkiem nich samych. A moim zdaniem pracodawcy od 25 lat są najbardziej roszczeniową grupą i najbardziej skuteczną w zabieganiu o swoje interesy – mówił. Osoby zainteresowane mogą znaleźć pracę od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000f - niszczaca wiedza bingola o UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.46 Jaki masz zawod ? Ile masz lat ? Lubisz/ umiesz sprzatac(moze byc konieczne na poczatku zalezy jaki masz zawod i czy znasz jezyk ) Znasz jakis jezyk choc komunikatywnie ? Pyta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzatac:D do tego was angole niemcy i szwedzi potrzebuja na wygnaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby czegos zazdroscic to najpierw to cos musi istniec cwelu :D BUAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kumbaja
gość dziś Ja szukam kogos kto pomoze mi wyjechac za granice. Tez nie mam w pl nikogo to chociaz zarobie Kto chetny "przygarnac"? Jestem kobieta Zgłoś jak nie boisz się żadnej pracy, w granicach rozsądku oczywiście, to za granicą jest tyle pracy ile tylko chcesz, godzin ci w dniu nie starczy, wybierz kraj i szukaj kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nikt nie pisze zlosliwie tylko tak jest . I zeby wreszcie skonczyly sie klotnie na takich topikach to trzeba napisac prawde o tej nowej emigracji , choc kazy moze to przechodzic inaczej , historie sa rozne choc podobne . Jesli nie jedziesz na gotowa prace tylko w ciemno i nie jedziesz do meza , zony , mamy , kochanka itd to musisz sie przygotowac na dluga wyboista droge . Powiem jak to wygladalo u mnie w Szwecji . Zaczynalam od sprzatania po remoncie i to praca na kilka tygodni , potem przerwa wiele miesiecy , brakowalo na chleb ..potem poznalam kolezanke , ktora miala firme sprzatajaca i dawala mi prace raz w tygodniu na 4 godz.Czasami jezdzilysmy na sprzatanie po wyprowadzkach , zdazylo mi sie nawet latac z wiadrem i drabina pod pacha miedzy blokami i sprzatac klatki schodowe ( drabina do mycia lamp ) .Tulalam sie tak jakis czas , potem poznawalam innych znajomych ktorzy dzielili sie praca po kilka godzin w tygodniu .Jezyka uczylam sie sama ze slownikiem i ksiazka .Jak poznalam troche jezyk to sie opiekowalam dziecmi w Szwedzkiej rodzinie ale przez Polke , ktora placila mi grosze .Spalo sie na materacu na wynajetych pokojach . Poszlam raz do urzedu pracy by zapytac o prace w zawodzie to nie moglam sie zarejstrowac bo nie mialam personnummeru , a zeby ten nummer dostac to musialam znalezc prace na bialo he he he he . Ale uczylam sie jezyka i pomalu sie udalo . Pracowalam ze starszymi cos jakby PCK chyba taka opieka domowa , potem jako asystent osoby niepelnosprawnej z roznymi ludzmi , dziecmi .Teraz pracuje z dziecmi niepelnosprawnymi w takim jakby domu opieki i kocham te prace . Moze to nie szczyt awansu ale sama sobie musialam radzic , zalatwic mieszkanie itp .Jeszcze dodam tylko ze z socjalu nigdy niekorzystalam , choc czasami nie mialam 10 kr na bulke .Mam tylko srednie wyksztalcenie i nie znam angielskiego .Byc moze z wyzszym wyksztalceniem i angielskim ta droga jest szybsza do wymarzonej pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co skoro w PL jest pelno ofert pracy. Podcieranie szwedzkich dup nazywasz pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i sie tego nie wstydze .Wstyd to chamem byc . Pracuje z dziecmi autystycznymi i zespolem Downa .Ale d**e tez podcieram bo mamy chlopca z rurka tracheostomijna i respiratorem ktory jest tez multihandikappad . Oprocz podcierania d**y podaje tez leki ,robie inhalacje , podaje lek na pompie podskornie . Jezdze tez na wycieczki i na Zumbe , a lunche mam za darmo .Ale mam satysfakcje . A teraz Ci odpowiem chamko po co : Po to ze pochodze z malego miasteczka i biednej rodziny i nie moglam pojsc na studia .W miescie rodzinnym nigdy nie pracowalam bo nie bylo tam pracy, wyjechalam do duzego miasta .Potem do Szwecji by zarobic na mieszkanie i nie tulac sie po stancjach i hotelach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prace bardziej odpowiedzialna niz nie jedna pielegniarka bo odpowiadam za zycie tego chlopca z tracheostomia , ale mam satysfakcje i pieniadze tez wieksze niz w Polsce A ty prostaczko jak zycia nie znasz to zamilcz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zamilcz, nie jestes u siebie a kozaczysz jakas ty wielka bohaterka :D dzis studia kazdy moze skonczyc wystarczy chciec wiec przestan pisac bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robie z siebie bochaterki tylko odpisuje na twoje chamstwo . To ty mnie ponizasz ze d**y podcieram dzieciom , ze to nie praca wedlug ciebie hmm jak tam uwazasz ale mysle ze placa mi wiecej niz tobie w korpo za " prace " .Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty cwelu skoncz najpierw podstawowke :D dobrze kazdy tu wie ze masz bingolu podstawowe niepelne. Kiedys po pijaku sam pisales i sie zdemaskowales ze wolales wkladac smierdzacego siusiaka w doopy kumplom niz sie uczyc i dlatego nie skonczyles podstawowki :D wydala sie przy okazji twoja orientacja BUAHAHA :D gnij w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko praca umysłowa to uznanie wsrod rodziny i znajomych, przeciez nikt wam nie bronil aby sie uczyc prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×