Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktos kto chce wrocic z emigracji ale nie ma do kogo ?

Polecane posty

Gość gość
Poza tym bingol nie splamil sie nigdy praca i gnije na garnuszku u matki.. :o i ma czelnosc o nauce piertolic i pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aha czyli 2:0 dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi i rodzina to ci obsrane doopko obrabiaja za plecami cwelu bingolski :D takie masz uznanie pajacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Praca umyslowa to uznanie wsrod znajomych " buhahaha . Ja wole wdzieczny usmiech dziecka , bezcenne ! I jeszcze mi dobrze placa .Ale w Polsce jak sie zyje tylko dla uznania znajomych he he to trzeba jechac na kredytach dozywotnich . Ale za to jakie uznanie buu haha a zakupy w lidlu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gnij ze wstrętnymi bachorami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zabolalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim zakompleksionym człowiekiem trzeba być żeby odpisywać w ten sposób pielęgniarce wykonującej tak potrzebny zawód.Twoja praca i to robisz dla innych bije wszystko inne na glowe i bez znaczenia w jakim kraju to wykonujesz.Szkoda jednak ,że nie w Polsce,tacy ludzie jak Ty to skarb.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to cwel, timlider z podstawowym, matka mu drzwi zamkneła bo przyszedł nachlany i spał na wycieraczce, dup'a mu zmarzła i teraz klepie 3 po 3 jak jakiś pedał który pakuje kumpla w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha widze ze nie tylko ja jade po tym nedznym cwelu. bingol cwel gnij w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz lekarzu co masz w garazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL sie zyje, w szwecji sie gnije, piguła to nędzny zawód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.49 Dziekuje za mile slowa i tez pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apogeum ignorancji lewackiej reprezentuje Szwecja, której rząd deklaruje feminizm jako oficjalną ideologię, ale odnosi się to tylko do przyjaznego w sumie kobietom „macho” Trumpa, a nie do ajatollahów, wobec których obowiązuje inny lewacki dogmat antyprzywłaszczynizm kulturowy, tak więc wobec ajatollaha trzeba zrobić z siebie rosyjską babuszkę w chuście, bo włosy są grzeszne, a jak muzułmanin zgwałc***ięciolatkę to nam zachodnim naokoło nic do tego, ale jak prezydent zachodniego kraju pochwali się podrywami to huzia na Józia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
timlider :D widac ze angielskiego nie znasz:D pisze sie team leader 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Praca umysłowa to uznanie wśród znajomych" ... haha :D jeśli mieszkasz za granicą i masz pracę umysłową, to od strony znajomych Polaków czeka Cię bardziej zawiść i zazdrość, niż uznanie. Coś o tym wiem. Nie generalizuję - znam też normalnych Polaków tutaj. ale większość "znajomych" nawet wieloletnich, znanych z Polski jeszcze ktorzy też tu przyjechali żyć i pracować - odsunęła się , dziwnym trafem prawie od razu potem, jak ja i mąż (w odstępie pół roku) dostalismy nowe, dobre fajne prace umysłowe. przypadek? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz o tym ona pisze ze jej zazdroszcza , a wy macie jeszcze wieksze " uznanie " he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bac falszywych cwelowatych znajomych z ktorymi mozna tylko uchlac ryj i obrabiac doopy za plecami :o odciecie sie od tych gowien zmienia zycie w cos pieknego :) kocham Cie UK i NA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA to Naj/ebany Alkon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie,. pie/rdolic UK i NA :) dwie najwieksze szmateksy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az lzy w oczach sie pojawiaja ze szczescia. Dziekuje UK i NA, ze dzieki wam pozbylem sie z zycia podobnych gowien do tego powyzej polaczkowego gowna. :) uffff co za ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wraz ze znajomymi tez sie cieszymy cwelu ze juz w PL nie mieszkasz. Twoje miejsce jest wsrod ciapatych, a teraz idz odmawiaj mouhammedki zeby jakis arab ci nie sciął głowy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz uchlewac pedalski ryj ze znajomymi cwelami i obrabiaj doopy innym cwelom. W tym jestescie smiecie najlepsi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty czemu jeszcze nie spisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez to ty od kilku lat sie tu chwalisz jak kiedys z kolegami dobrowolnie uchlewałes ryja w pl wiec ty idz:D ja jestem abstynentką i pije tylko winko do obiadu u siebie w kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyj wyno pyj . Zapomnisz ze pijesz i o kredycie na 40 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze juz uchlałas ryja bo piszesz wyno zamiast wino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz osoby pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że jakieś dwa lub trzy pajace rozwalają ciekawy temat, ale to kafe, więc czego tu oczekiwać :o. Autorko, źle się czujesz w tej dzielnicy, bo kolorowi cię jakoś zaczepiają, masz jakieś złe przeżycia czy po prostu czujesz się obco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIkt nie rozwala tylko ciebie dupsko boli ze nie ma ciapatych w Polsce i musisz gnic u siebie z tymi terrorystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.01. Tu autorka .Zle sie czuje spotykajac ich na kazdym kroku , w sklepie , autobusie .Sa glosni chamsy , krzycza do telefonow , ale tez jak rozmawiaja miedzy soba , ich jezyk jest meczacy .Wogole mysla ze maja tu przewage to wolno im wszystko .Na balkon wyjde smrod posiedziec nie mozna chyba ze ten co od niego tak zalatuje to ma zamkniety balkon.Okno tez musze czasem zamykac .Mam dosyc ich rozwydrzonych bachorow co sie dra ciagle " ane " , mamle " , Abdul ,Ibrahim itd. Murzynki co sobote chleja na balkonach i dra sie do 2 w nocy , maja krzykliwy gruby donosny glos ( nie wszystkie ). Nade mna mieszka bezrobotny murzyn na socjalu co ma silownie w sypialni chyba albo rakiete buduje bo chalas od 2 lat , albo ichna muzyka na cale osiedle . Przykladow mozna by mnozyc . Ale podjelam decyzje w przyszlym roku uciekam stad albo do Polski chyba ze uda mi sie kupic w dobrej dzielnicy mieszkanie to zostane pare lat jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×