Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wybić siostrze z głowy te imiona dla syna?? i tak już córkę skrzywdziła

Polecane posty

Gość gość
A mi się Maksymilian bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobra ale to był tylko przykład :p jednemu pasuje a drugiemu już nie. Nie na miejscu jest jak autorka myśli że może mówić jak siostra ma nazwać swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nataniel szataniel :P a powaznie, to Nina jest ok, kiedys mi sie nie podobalo teraz mysle ze jest ok. te dla chlopca slabe, ale powiedz szczerze, co cie to obchodzi??/to jej dziecko nie twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wtrącaj się, tak będzie najlepiej. Ja milczałam, gdy moja siostra wymyśliła sobie imię Matylda dla swojej córki. Milczałam, dziwiłam się, z innymi członkami rodzinny wciąż o tym dyskutowaliśmy. Siostra postawiła na swoim. Dziś nie wyobrażam sobie, by mała nosiła inne imię. Imię idealnie do Niej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Nina, bardzo podoba mi się to imię w przeciwieństwie do Julek, Lenek, Maj, Zuź, Zoś, Hań, Alicji, Maryś, Oliwek, Amelek i wszystkich tych bardzo powtarzalnych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być tak zadufanym w sobie by wybijać siostrze wybór imienia? To dla mnie niepojęte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer pożyczkowy.

Czy potrzebujesz osobistego i biznesowego lub finansowania inwestycji, bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy pożyczki po znakomitej stopie procentowej na poziomie 3%. Nasze finanse są bezpieczne i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. pożyczki o wartości od 5 000 do 1 000 000 EUR za euro i funty, dostępne są teraz: pożyczki biznesowe, osobiste, domowe, podróżne i studenckie itp. Więcej informacji Wyślij szczegółową propozycję pożyczki (kwota pożyczki, kraj i czas trwania pożyczki)

Oficer pożyczkowy.

Z poważaniem

E-mail; franklymiller417@gmail.com

Poniedziałek-sobota: 7: 30-6: 30pm {czas przetwarzania}.
Niedziela: 12: 00-18: 30: {czas przetwarzania}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Moja koleżanka z pracy ma 3 córki 

Jesice Angelike i Eryke. Śmiech na sali. Patola. Już wiem z kim mam do czynienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rot
1 godzinę temu, Gość Anka napisał:

Moja koleżanka z pracy ma 3 córki 

Jesice Angelike i Eryke. Śmiech na sali. Patola. Już wiem z kim mam do czynienia hehe

No z kim masz do czynienia ? imiona jak imiona - każdy ma prawo do wyboru takich jak im sie podoba, a ty bądż bardziej tolerancyjna - mnie sie nie podoba np. Zuzanna , Wiktoria ale innym sie podobają a mnie nic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhnhj

Nina jeszcze ujdzie, ale nataniel to masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaola

Średnie te imiona. Jeszcze Nina ok ale męskie to katastrofa. Przyznaję. Myślę, że Warto z nią pogadać na osobiści. Wiem, że to rodzice wybierają, ale jednak w życiu imię będzie odbierane przez innych obcych ludzi, dzieci w szkole, itp. U nas w rodzinie miał być Dorian i Kasjan - nawet nie wiem czy dobrze się pisze to drugie. Finalnie chłopaki mają inaczej na imię i bardzo dobrze. Potem się ludzie nabijają z dziwacznych i przekombinowanych imion. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się np Nataniel podoba. Każdy ma inny gust. I również - Zuzanna oraz Wiktoria mi się nie podobaja. I takiej Zuzi całe życie będą śpiewać "Zuzia lalka nie duża, a na dodatek cała ze szmatek..." najgorzej.. I Wiktoria już to imię samo w sobie jest brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Temat zalozlony dwa lata temu wiec te dzieci juz dawno po nadaniu imion.  Dorian i Kasjan to normalne imiona, a nie przekombinowane.  Ludzie sa tepi , nieoczytani i nic nie wiedza= jedna z najciekawszych postaci literackich jak Dorian jest uwazana za przekombinowana...

Ludzie normalni i inteligentni sie nie nabiaja poniewaz te imiona znaja pomimo, ze nie sa czesto uzywane.  Wielka krzywde robi sie dzieciom nie zapoznajac ich z literatura i nie uczac tolerancji.  Szkoda dzieci tych ludzi, ktorzy twierdza, ze co poza pierwsza 100 to udziwnione, widac jacy sa ograniczeni i nie dziwne, ze ich dzieci sie wysmiewaja z imion innych- w koncu z domu cos wynosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA

Moja roczna coreczka ma na imie po mojej prababci Anastazja, syn Ryszard ( Richard) po dziadku meza a nasz kolejny synek bedzie Teodor ( Teo ) mieszkamy za oceanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×