Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Potwierdzona u ginekologa wczoraj - 16.08.2017 yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorenlorenson
Hej, jestem i ja termin 02.08.2018, w środę mam drugą wizytę u lekarza, mam wadę macicy więc musze byc pod stałą kontrolą, dodam że to moja druga ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Dziewczyny beta 3 373 .0 na który tydzień wskazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
hej hej :) i ja na sierpień jeśli wszystko dobrze pójdzie :) robiłam betę, ładnie rośnie, do lekarza dopiero się wybieram na początku stycznia :) udało nam się w pierwszym cyklu :) a kwas foliowy brałam już od czerwca chyba ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciesz89
Ja też sierpień,11 bodajże. Na razie tylko testowa ciąża,do lekarza wybiorę się między świętami lub w styczniu. Kwas łykam od wczoraj. W drugiej ciąży zaczęłam brać około 7tyg i wszystko było ok. Także nie ma co panikować. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno poród naturalny bo CC ma komplikacje i przy wsparciu męża zresztąkjest zawsze przy każdym badaniu cipki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'28, ty to samo pierdaczysz od lat. Nie bada się c*..i tylko narządy wewnątrz jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze z nami rosnie? Troszke sie niepokoje jak powiedziec szefowej o ciazy. Ona dostanie zawalu serca. Niemam potwierdzenia o ciazy od lekarza i niewiem jaka bedzie jej reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczekaj na to potwierdzenie od lekarza a potem dopiero rozpowiadaj że jesteś w ciąży. Bo różnie może jeszcze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jeśli się uda to moje drugie dziecko przyjdzie na świat około 25.08 :). Mam nadzieję, że pojawi się więcej osób na sierpień i że będą same pozytywne wiadomości po wizytach u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ostatnia miesiączka 31 października, test pozytywny , myślę czy to już pora iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk1989
Gratulacje dla wszystkich przyszłych sierpniowych mam :-) też mogę sie do nich zaliczyć. Jak samopoczucie? Bo u mnie od samego poczatku kiepsko :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciesz89
Cześć. No u mnie o dziwo spokojnie. Pierwszą ciaze źle znosiłam do 12 tyg,druga jeszcze gorzej..do 14 tyg wymioty,masakryczne bóle głowy i samopoczucie do d*** .. a w trzeciej jest spoko,czasem trochę żołądek mi "przewraca",no i dziś rano pierwszy raz wymiotowałam,ale po pół godzinie było ok. Wizytę mam 3 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 31 lipiec, więc pewnie będzie też sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindgreen
Witam, ja mam termin na 11 sierpień. Mam już dwoje dzieci, ciąża jak najbardziej planowana. Zaciesz89, w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk1989
Czy któraś z Was dziewczyny pomogłaby mi zrozumieć mojego ginekologa? Przepraszam ale to moja pierwsza ciaza po 7 latach niezabezpieczania sie wcale ja myslalam juz czasem ze chyba jestem bezplodna a tu taka mila niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Cześć to i ja dołączam. Test pozytywny był. U lekarza jeszcze nie byłam, po nowym roku piję dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciesz89
Mam dwie córki ,6l i 2l. U mnie też termin na 11,ale urodze na pewno wcześniej bo będzie cesarka. Tak więc i lipiec wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny!po wczorajszej wizycie u gina moge chyba oficjalnie dołączyć do waszego grona.wg moich obliczeń termin na Ok.25.08.to moja 3 ciąża,taka niespodzianka po latach...ale jesteśmy szczęśliwi.lekarz potwierdził podczas usg ciąże,pęcherzyk był widoczny,lecz kazał przyjść za tydzień kiedy tętno już powinno być dostrzegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Jak się czujecie? Ja fatalnie. Pierwsza ciąża lajcik, w drugiej mdłości przez 5 miesięcy i od 6miesiąca skracająca się szyjka, cukrzyca ciążowa a i tak urodziłam grubo po terminie. Ciągle bym spała, strasznie mnie wszystko denerwuje i ciągłe zmiany nastroju, na seks w ogóle ochoty nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież mam zmiany nastrojów, od radości po nastroje depresyjne... nudności jako takich nie mam,ale czasem mnie odrzuca od różnych zapachów,zwłaszcza jak lodówkę otworze...nie wiem tez jak powiedzieć dzieciom o ciazy, lekarz w sumie przy badaniu potwierdził ciąże,ale tętna jeszcze nie było widać,wiec nie wiem czy nie poczekać do nast wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ostatnią miesiączkę miałam 23.11, obecnie @ już tydzień się spóźnia. Od około 7 dni bolą mnie sutki, a ból nasila się w nocy, jestem również bardziej zmęczona, a wczoraj wystąpił chwilowy ból jajnika prawego oraz ból okolicy krzyżowej kręgosłupa. Test płytkowy negatywny, jednakże ostatnim razem jak byłam w ciąży, testy z moczu również były negatywne. Jak myślicie czy są to objawy ciąży? Dwa razy niestety już poroniłam, boję się robić badania z krwi ze względu na rozczarowanie ewentualnie późniejszy strach przed kolejnym poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga93 - zrób moze jeszcze jeden test,najlepiej z rana,to moze cos wyjdzie z tego.ja robiłam pare testów i na niektórych była bardzo słaba druga kreseczka,a na innych gruba i wyraźna,zależy to od czułości testu.ta gruba od razu mi wyskoczyła ma teście kupionym w rossmanie - Bobo test bodajże. Mozesz tez zrobić bHcg ,ale dla mnie to był zawsze stres związany z czekaniem na wynik,a potem z tym czy bedzie prawidłowo przyrastać ...a co do objawów- mogą wskazywać zarówno objawy przedmiesiączkowe,jak i ciąże,wiec lepiej sie nie nakręcać za bardzo,chociaz z doświadczenia wiem,ze niełatwo o spokój i opanowanie,jeśli czeka sie na upragnione dziecko,czego życzę Tobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taki robiłam, chyba zdecyduję się na betę, będę miała jasny i pewny wynik. Dziękuję serdecznie za odpowiedź i dam znać czy dołączę do Was! :) Tymczasem gratuluję wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czujecie? To moja druga ciaza i znosze ja calkiem dzielnie. W pierwszej wymioty do 22 tygodnia. Tym czasem, dzis wybieramy sie cala rodzinka na domowke, a jutro na rano do pracy. To juz 9 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech każda podpisuje się tutaj pseudonimem? Bo tak to prawie wszystkie jesteśmy gość gość i potem nie wiadomo kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka.mi okres spoznia sie dwa dni ,nigdy wcześniej mi się nie spoznial ,od roku staramy sie o dziecko,może akurat nam sie udalo ,poboluja mnie piersi ,sluz bialy a byl delikatnie kremowy .za dwa dni zrobie test .czy ktoras z was miala jakies objawy juz samym poczatku spozniajacej sie miesiaczki?okres mialam 6 grudnia a mam co 25 dni wiec krotkie cykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×