Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość meeg3232
ale najpierw lece do lazienki bo mam zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
jak sie zrobic na niebiesko? moj mozg tego chyba nie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co kojarzę to nie piszemy na grupie o nazwie "Mistrz Ortografii" ;). Meeg rób się na niebiesko szybko bo nie jestem pewna, która to Ty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
a jak to zrobic? poprosilabym meza ale wtedy dowie sie o moich chemoroidach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
chyba nie dam rady tego ogarnac. informatyka to nie jest moja mocna strona. juz probuje zrobic na niebiesko od kilku tygodni i dupa nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
I już chyba same widzicie dla czego w ostatnim czasie tutaj nie pisze.. .jak zrobię się na niebiesko to dopiero w tedy się odezwę bo nie lubię jak ktoś mnie obraża.. .Odezwę się na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde...macie po kilkoro dzieci a takie niedouczone prostaczki z was Jak można pisać z tak makabrycznymi błędami :-( Ten sam prymitywizm przekażecie swoim dzieciakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjkjkj
Gość - Ty zapominasz o interpunkcji,więc przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy wpis o ortografii był mój. I nie pisałam tego złośliwie, tylko po prostu to wstyd, żeby dorosła kobieta robiła takie błędy w prostych wyrazach. Czasem lepiej coś dwa razy sprawdzić, zwłaszcza w dobie internetu gdzie trwa to dosłownie minutę, niż zrobić z siebie takiego "tlumoka". Nie chciałam nikogo urazić, ale przecież kiedyś będziecie pomagać swoim dzieciom w lekcjach. Albo już pomagacie. Albo zrobicie taki błąd w piśmie urzędowym i zastanówcie się co wtedy o was pomyślą np w urzędzie czy innej instytucji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ale Ty nie jesteś od tego by Nas uczyć i moralizowac...masz swoje dzieci (choć wątpię że ktoś chce być z takim czlowiekiem bo to trudne raczej)to zajmij się tym co masz w domu...Dla czego się ukrywasz?? taka medalistka a co Ty sobą w tym momencie prezentujesz??wolę robić byki niż być taka jaką jestem niż pi sac poprawnie a być taka jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 15:58 a co to jest "tlumok"??? :D Jak już się czepiasz, to sprawdzaj sama siebie ("zwłaszcza w dobie internetu" - nie bardzo wiem co ma piernik do wiatraka?). Przeszkadza Wam jak piszemy? To narka!!! :D Meeg dobrze Cię widzieć na niebiesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynkaa super, że wszystko dobrze :) i że zdrowiutki chłopczyk :) a co do nadżerki, nie przejmuj się, jak cytologia jest ok, to nie ma czym się martwić :) Nie wiem czy czytacie, ale polecam taką stronkę blogową mamaginekolog :) Fajna babeczka, która jest ginekologiem. z Zamieszcza na blogu ciekawe i wydaje mi się, że merytorycznie poprawne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co meg, nie znasz mnie, więc daruj sobie takie oceny. Widać, że prawda w oczy kłuje. Ale to nie mnie się będzie dziecko w szkole wstydzić. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc poprawna polszczyzna. :) Szkoda, ze niechce powiedziec niczego o sobie. Gosciu ja tak bardzo lubie pisac z tymi babeczkami, ze nie przeszkadzaja mi bledy interpunkcyjne, stylistyczne czy ortograficzne. Czesc z nas posiada juz dzieci albo wciaz jeszcze pedzi do pracy. Szybkie odpisanie w tak zwanym miedzyczasie skutkuje bledami. O Boze! Nie uzylam ani jednego polskiego znaku. Dramat!! Meeg dobrze, ze jestes juz na niebiesko. Teraz zlosliwi juz tylko beda czepiac sie o obiady i bledy, a nie robic chore podszywy. Gosciu pozdrawiam!! Twoje prowokacje sa takie zadne jak chyba Twoje malociekawe zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mam 2 córki i żadna się mnie nie wstydzi a tym bardziej ja nie wstydzę się za nie bo obie mają dobre wyniki....twierdzisz ,że nie mnie oceniać.. A Ty kim jesteś,że wpadasz na forum i obrażasz?? Jesteś kimś kto ma na to embargo?? Nie masz na tyle odwagi i godności by napisać oficjalnie więc wybacz.Ublizasz i proponujesz a to dla mnie jest poniżej godności jeżeli wiesz co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka gratuluję synusia !!!A nadrzerka i wszelkie infekcje w Naszym stanie to chyba norma.. ??? Błona sluzowajest wysuszone i o uszkodzenie nie trudno...Stosujecie jakieś kosmetyki nawilżające do higieny intymnej dla ciężarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plenna kobieta nie ma problemu z zajściem w pierwszą, drugą i kolejną ciążę. Jak ktoś nie może naturalnie zaskoczyć, to nie ma co oszukiwać natury - ona wie co robi. Kiedyś nie było leków wspomagających i postrzymujacych ciąże. Selekcja naturalna. I co ci z tego, babo, że na siłę donosisz z pomocą chemii, jak dziecko będzie słabe. Nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy na walkę z porządkiem rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zwracajmy uwagi na gości. Chociaż szczerze mówiąc jak widzę kolejny wpis o zupie szczawiowej to robi mi się niedobrze :) błędy ortograficzne, zupka, no i słynny medal dla mnie za wchodzenie na 3 piętro :D Co do mamy ginekolog to tez czasami tam zaglądam i uważam, że wszystko jest jasno opisane i wiele można zrozumieć co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak będzie najlepiej...ignoriwac...to prymitywny denerwuje najbardziej .... nie slyszalam o takiej stronce aż wejdę z ciekawości (Tak to z takimi matolkami jak ja nywa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg polecam, naprawdę fajny blog :) a :) i synusia ma mieć mandarynkaa :) ja najprawdopodobniej spodziewam się córeczki :) Madera ma rację, nie odpisujmy nic tym szczawiom :D w końcu im się znudzi :) kjkjkj jak głowa? Mi na wieczór puszcza, może jutro będzie dobry dzień bez bólu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka najmocniej Ciebie przepraszam:/Cos poprzekrecalam.... Położę dzieciaki i poczytam na tej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg spokojnie, przecież ja się nie gniewam. Tyle nas tu jest, że może się pomieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja to mam taka skleroza,że zanim napiszę Nick którejś z Nas to 5 x się wrócę do wpisu żeby sprawdzić:) Jak dzisiaj zaczął Wam się dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Ja właśnie pije kawę, syna do szkoły odwiozlam. Teraz czeka mnie malowanie w oknie i obok grzejnika, a na 17 wizyta. Niby się nie stresuję, ale w nocy miałam porąbane sny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu glowa boli :/ tzn w nocy bolała i nad ranem dlatego teraz dopiero zbieram się do pracy... okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez właśnie pije kawke ;) Dziewczyny, przesypiacie spokojnie całe noce? Pomijając to ze chodzę robić siku z 5 razy w ciągu nocy to jeszcze chyba budzę się za każdym razem jak przewracam się z boku na bok. Wydaje mi się ze to przez brzuch, którego jeszcze nie widać prawie ale jakoś mam tak w głowie ze no budzę się :o nie wiem czy to normalne czy juz swiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się budzę:) a to mnie coś zaboli a to pociągnie. .. A to siku i tak cała noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) po śniadaniu i czas popracować. Tak mnie nakręciłyście remontami, że chyba wezmę się za sypialnie. Mam malutką, nie wiem jak ale muszę w niej poupychać łóżeczko, jakąś komódkę itd to będzie cud :D. Co do nocy- od jakiegoś czasu się nie wysypiam, nawet nie chodzę siku, ale budzę się i mam chore sny. Dzisiaj tak samo, kolejny koszmar. Powodzenia na wizytach dzisiejszych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×