Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Mój syn będzie miał na imię Brajanusz - połączenie tradycji z nowoczesnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem tu nowa. Jutro mamusg polowkowe. Mój syn będzie miał na imię Brajanusz - połączenie tradycji z nowoczesnością. Moge dolaczyc do grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na krzywą trzeba iść na czczo i w trakcie też nie można jeść i pić- tak doktor i pani co pobiera mówili u mnie. Ze mną była też dziewczyna w II trym i pod koniec wymiotowała, u mnie na szczęści obyło się bez takich przygód i czułam się ok, chociaż bolała pupa od siedzenie na twardym krześle przez 2h. Aha i ja miałam dwa pobrania- po przyjściu, wypiłam glukozę i po 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedemamaaaaaaaa czemu sie nie przywitalas? jestem tu nowa! Mój syn będzie miał na imię Brajanusz - połączenie tradycji z nowoczesnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz czytam o tych krzywych i w niektórych piszą ,że ciężarna nie ma konieczności być na czczo ale fakt większość pisze ,że warunkiem prawidłowej symulacji jest bycie na czczo a jeszcze ważne jest to ,że w różnej punktacji są pobity krwi ..sa nawet co 30 min 4x...wszysyko zalezne jak zleci lek.Niestety nie jest to przyjemne badanie więc te które nie miały jeszcze ..powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg. :) Ja sie nawet nie skrzywilam. :P W pierwszej ciazy i teraz wypilam wszystko jednym tchem hehe a co dziwne slodkolubna nie jestem. Wiadomo... w ciazy dzieja sie z nami takie anomalia, ktorych czasem nieda sie wytlumaczyc. :) Teraz bylam z kumpela to przegadalysmy te 2 godzinki, ale za pierwszym razem kupilam Twoj styl, jedna z najgrubszych gazet i przeczytalam od deski do deski. :) Nawet wszystkie horoskopy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moje dziecię dziś szaleje :D momentami nie tylko czuję ale i widzę jak się rusza :) zeby tylko w srode grzecznie lezalo podczas polowkowego. a jak tam u was sprawa z wyciekiem z piersi? u mnie sucho jak na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wycieklo w 17 tygodniu, a teraz susza. Pewnie jeszcze pod koniec przyjdzie czas i na to. Ja zapobiegawczo juz zaopatrzylam sie we wkladki laktacyjne. Jak nie przed to po porodzie przydadza sie na 100%. Ktoras pytala o moja poporodowa wyprawke. http://allegro.pl/duze-podklady-poporodowe-bella-mamma-10-szt-i6909692167.html?snapshot=MjAxOC0wNC0xMFQxNjoxNTo0NS42MjFaO2J1eWVyO2ZkZDViOTBiOTBiNGMzMTU3N2ZlYzQ2N2QxNzhlMjE5N2UxZTVkYmY0NjJlMmQ5Yjc5OGY0ODM0MjNjNWI4ODk%3D Dla siebie mam juz doslownie wszystko wlacznie z silikonowymi nakladkami na piersi. Oprocz tego dobralam pieluchy biale z tetry, bo kolorowe mam po corce i aspirator. :) Reszte rzeczy jak kocyk, poduszka czy smoczki zamierzam kupic, ale w o wiele pozniejszym terminie. Kochane czy u Was u lekarza tez wymagali bialych pieluch? U mnie w przychodni tak i na badaniu bioderek tez. No wiec wielam 3 snieznobiale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro jesteś szalona :) i większość rzeczy kupowałaś u tego sprzedawcy z linka? Widzę, że tych kolorowych pieluch to on ma setki wzorów :D Aaaa! Chyba czas zabrać się za listę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Ja właśnie jestem na badaniu krzywej cukrowej. W 2010 miałam 50, teraz chyba wszyscy dostają 75. Powiem Wam, że pijak tylko wodę i gorzką kawę od liceum, a nie było tak źle :) Już 2 pobrania za mną, jeszcze 50 minut i idę kupić coś do jedzenia :D Zaczęłam się rozglądać za wózkiem, bo niebawem przyjdzie zwrot z podatku i będę coś musiała kupić. Im więcej oglądam tym większy mam mętlik w głowie. Czytam w necie opinie, ale ile ludzi tyle opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brajanusz będzie jezdzic w cybex wózek priam 3w1 jeremy scott wings :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na razie 3 typy. Bebetto Nico plus, Camarelo Carera i Tako Laret. Moze coś jeszcze wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o cybex priam 3w1 jeremy scott wings?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkjkj
tez sie zastanawiam nad cybex priam 3w1 jeremy scott wings :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemama_20I8
Genialny jest ten wozek!!! cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak jest z wyjazdami przy L4? Nie jestem jeszcze na L4, ale raczej już wezmę przy kolejnej wizycie a planuje wyjazd nad morze w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarymkaa
a ten wozek jest wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn będzie miał na imię Brajanusz - połączenie tradycji z nowoczesnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mój drugi post się nie pojawił :( Denerwuje mnie to czasem. Ja z wózków kupię coś 2w1, nie chce siedziska kubelkowego a tych jest teraz dużo. Z synem miałam mutsy i może teraz tez. Koleżanka ma joie mytrax i zachwala. Inga zazdroszczę, że jesteś już po :) U mnie będzie to drugie obciążenie w tej ciazy, muszę się zaopatrzyć w gazety :D, no i dobrze że mam 10 GB w telefonie :D. Czas szybko minie. Ostatnio jak byłam na pobraniu to dziewczynę po glukozie kładli na leżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się strasznie bałam tego badania i wyobraźnia podsuwała mi wizję mdlenia, wymiotowania i pocenia się ;) Tymczasem wsio było ok. Lekko mi w głowie szumiało przez chwile jakbym wypiła piwo na upale, a po za tym ok. Jedynie tyłek mnie bolał od tego krzesła plastikowego ;) Czuję ogromną ulge, że mam to za sobą, teraz tylko obawiam się wyników, bo ciepło jest i looodyyy są takie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...jestem po polowkowym usg i wiecie co Wam powiem...prawdopodobnie chłopiec ....a na ust w szpitalu ponoć była dziewczynka a teraz nie mógł potwierdzić na 100% bo dalej jest w ułożeniu miejscowym ale na "jego oko "to cos trzyma miedzy nozkami a druga sprawa to kielichy nerkowe sa minimalnie powiekszone tzn w granicach normy ale u dziewczynek sa normalne a podobno u chłopców są większe co potwierdza teorię że coś jest między nozkami..za 2 tyg mam przyjść na usg żeby skontrolować te pieluchy nerkowe czy to wada czy poporostu chłopiec.Czy któraś ,która posiada chłopca miała coś takiego? Dzidzia moja waży już 510g ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg nie słyszałam o czymś takim, ale ja nie chciałam poznać płci więc nie wiedziałam o chłopcu. Z tego co kojarzę masz 2 córki, więc chyba chłopaczek by Ci się przydał :D No i fajna waga dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga na początku nastawieni byliśmy że chłopak ,w szpitalu powiedzieli że dziewczynka..przestawilismy się.Kupilismy wszystko dla dziewczynki a tu UPS.!!Może jeszcze za 2 tyg na kontrolnym usg tych kielichowbokaze się że jednak dziewczynka...W sumie gdyby nie wyprawka to fajnie że chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg haha teraz to Ci zamieszali. :) Ja w poprzedniej ciazy tez zaraz po polowie zamowilam rzeczy poporodowe i z glowy. Pozniej skupie sie na rzeczach dla dzieciatka i nawet kolejny przedwczesny porod mnie nie zaskoczy. :) Ja dzis bylam na wizycie i wszystko OK, szyjka w normie, ale CRP mam podwyzszone az 5-cio krotnie. Norma jest do 5, a ja mam 26. :/ w czwartek ponawiam badania krwi i dopiero we wtorek na wizyte. Mam nadzieje, ze to spowodowane bylo jakas infekcja a nie np. toksoplazmoza - to tez wyczytalam w necie. :) Lekarz mowil ze jesli badania sie powiela to przepisze mi antybiotyk, no ale bedziemy kontynuowac badania, bo taki stan nie bierze sie z nikad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro to niby z czego to co takie zawyżone?? bo to stan zapalny jest...infekcja.Tez miałam podwyższone lekko bo miałam 11... A co do rzeczy dla dziewczynki to zadzwonię do sprzedawcy i zapytam o wymianę bo chłopiec w mrozach nie bardzo a dziewczynka w turnusie już całkiem całkiem... Martwi giną położenie mięśniowe przy moim szwów bo dzidzia nadciąga pęcherz nogami a ż biegiem tygodni pęcherz robi się cieńszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Ja na krzywą też się wybieram jakoś niebawem. Też mam 75 g. Nigdy nie miałam tego badania. Mam do Was pytanko - rozumiem, że wodę mogę pić przed tym badaniem? Czy tak na suchara trzeba? Nie pytałam lekarza, a Madoro chyba napisała, że Pani pytała czy nic nie jadła i nie piła (wody tez nie można?). Jak Wy już jesteście daleko Kochane w tych przygotowaniach! Szalone! Ja kupuje tylko jakieś ciuszki, które mi w oko wpadną :p ale muszę się za to zabrać... Z piersi nic mi nie wycieka póki co. Wreszcie Dziewczyny mam za sobą infekcję! Już miałam dość tych globulek! Ciekawe na jak długo będę miała spokój z moimi skłonnościami. A jak u Was z tym? Miałyście już jakieś infekcje/grzyby? W piątek mnie lekarz ważył i jest 8 kg na plusie (w 21 tc - wiem wiem, przeginam trochę...) napiszcie jak u Was? Który tydzień i ile kg na plus? W piątek idę na pogrzeb i wiem, że to nie jest najważniejsze,.. ale naprawdę nie mam się w co ubrać :( czarne namioty? Widziałyście gdzieś? :D Meeg - ale niespodziankę byś miała z tą płcią! Ciekawa jestem. Daj znać jak Ci się coś wyjaśni... ja mam mieć niby dziewuszkę... trzeci raz gin potwierdził, ale zobaczymy co połówkowych wyjdzie :D a już powoli poleciałam w róż... :D Co do wózka.. nie mam nic na oku, ale tak jak Wam pisałam spacerówkę mam, głęboki muszę kupić. Co myślicie o używanych wózkach kupionych od znajomych? Mam taką opcję z gondolą właśnie (a spacerówkę mam po siostry dziecku). Uwielbiam z Wami pisać! Super to jest, że dostałam od gina w piątek przykaz wykonania krzywej cukrowej, wchodzę na forum, a tu temat krzywej cukrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro a co do tego CRP - sugerował Ci coś lekarz skąd to? A mocz robiłaś? Nie masz przypadkiem infekcji dróg moczowych na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka wózek..?miałam teraz okazję kupić wózek maxi cosi różowy za 700 zł i Bogu dzięki że nie kupiłam ...bo dość że będą ubranka różowe to jeszcze wózek.Jestem wstrząśnięta ,nie mieszana. Od czego biorą się te infekcje które wychodzą z bad.krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×