Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Laura pełne szaleństwo ;) a chociaż chłodniej? Bo u mnie dalej upał, ale podobno wieczorem jakieś burze. No i weekend 20-24 stopnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej kobity.. Mialyście racje wylądowała w szpitalu i wiecie co urodziłam.. Jezu jaka ulga ze mam to za soba płakałam z bólu, dałam się jak wściekła, ale mała jest juz z nami. Ulga niesamowita ze sie udało. Jestem dumna z siebie i z mojego cudownego męża. Poród to jakieś szalenstwo ale poszło ekspresem z 4 cm do 10 cm to chyba nawet nie 20 min. A skurcze na ktg sie nie pisały śmieszne.. Pozdrawiam was cieplutko i trzymam kciuki. Teraz marze o powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciara gratulacje!!! Opis porodu jak u mnie hehe. Pochwal się imieniem i wymiarami córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Dziewczyny urodzilam 8 sierpnia o 23:22 :) Haneczka jest cydba, wazyla 3170 g i 54 cm. Potem napiszę Wam szczegóły :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka super!!! Gratulacje :) Hania drobna modelka jak moja :D Czekamy z niecierpliwością na szczegóły i oczywiście zdjęcie na FB :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka GRATULACJE mamusiu!!!!!! Dobrze, że w końcu napisałaś :) czekamy na relację i trzymajcie się dziewczynki! Zdróweczka i buziaki dla Hani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Dziękuję dziewczyny.. Slomka gratki ale poszlo co? Moja mała miala miec prawie 4kg a ma 3250 uff i 51 cm. Porod poprzedni 57 cm i 3850kg. Dziewczyny czekamy na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu! Gosciara, Slomka GRATULACJE!! Dzielne dziewczyny. Slomka nasze dzieciaczki urodzily sie tego samego dnia. :D Ja jeszcze dzis musialam zostac w szpitalu, bo mlody slabo na cycku przybiera. Nie walcze o wyjscie, slucham zalecen no i czekam cierpliwie. W domu wszystko samo sie robi, tylko corka teskni ... mysle, ze jeszcze dzien czy dwa nie zrobi jej ogromnej roznicy. Poznuej bedzie miala mnie caly rok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak mam tyle czasu i tak sobie mysle... to Meeg, Madera cokolwiek, ale milo bylo by Was przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka i Gościara gratuluję! :) Mnie dziś cały dzień męczą skurcze ale znając moje szczęście nic z tego nie będzie. Są znośne więc rodzić z nich nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś wszystko opuściło tzn skurcze i bóle. Głowa za to mnie boli.. To już chyba od tych upałów organizm swiruje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słomka88 - gratulacje wielkie :) :) życzy jedna z podszywek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, my wielorodki tak naprawdę powinnysmy się szybciej rozpakować,ale widzę ze chyba zostaniemy tu najdłużej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole poza tym, ze mi ciężko cokolwiek zrobić i ze mam rozwarcie na 2,5 cm to mi nic nie dolega. Skurczy brak, tylko trochę wydzieliny różowej ze mnie dzisiaj wyleciało i na tym koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Siedzę na balkonie i jest tak cudnie chłodno :D Dziewczyny nie rozpakowujcie się wszystkie jeszcze, czekajcie na mnie :P Mi brzuch stwardniał, ale to przez prasowanie+ stanie przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson naczynka Ci pękają, znak że szyjka dalej się rozwiera i skraca. To dobrze :). jestes blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakby nie cc to bym na pewno nie była sierpniowka tylko wrześniówka,bo u mnie to się nic nie dzieje:D wczoraj tylko te bóle ale to pierwszy raz przez całą ciążę. Oby jutro było chłodniej,chciałabym w końcu coś posprzątać w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mialam zadnych skurczy, za to chodzilam kilka dni przed urodzeniem nieprzytomna. Wstawalam o 7, a o 10 NAJPOZNIEJ juz musialam miec drzemke albo musialam sobie polezec. W nocy nie moglam spac, doslownie wszystko mnie meczylo. Gubilam wszystko, wkurzalam sie sama na siebie. W nocy rozwieszalam pranie, bo w dzien na balkonie nie mozna bylo wytrzymac (mam sloneczny balkon przez caly dzien). Az tu nagle beng i po sprawie. Skurczy dostalam dopiero po odejsciu wod. :) Wiem, ze mi sie fajnie mowi i wcale nie zazdroszcze Wam tego co Was czeka. Jak skurcze osiagaly maksimum to mysle sobie "Co ja tu k***a robie? Nigdy wiecej." Czyli spiewka z poprzedniego porodu. Teraz to juz na 100% zamykam temat ciazy. A moj maz dzis "A moze jak teraz Ci tak szybko poszlo to pomyslimy o 3?" Zostawilam to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Madoro ja po porodzie mówiłam to samo co Ty. A teraz prawie 3 tyg po porodzie wiesz co? Gdybym była młodsza i miała więcej miejsca w domu to myślę, że chciałabym jeszcze jedno, najlepiej chłopca :D Jednak o tym bólu się zapomina bardzo szybko :D Ja już nie pamiętam ani porodu ani dolegliwości ciążowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o dziwo tez dzis nie ma upałów :D ani zapowiedzi porodu ;/ no ale cóż... We wtorek wizyta :) moze wysle mnie na ktg bo to bedzie 39+1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wczoraj.. pojechaliśmy po 21 z mężem na KTG,bo cały dzień nie czułam ruchów Młodego. Wykorzystałam wszystkie znane mi sposoby na poruszanie i dalej nic! Dopakowalam kosmetyczkę do torby i dawaj do szpitala. Już cała obsrana myślałam,że zrobią mi cc bo coś nie tak ! Ale na szczęście spał:) ale strasznie dużo kobiet było. Położna mówiła że jakiś dziwny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×