Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Laura 12 km? Wow ! Mandarynka dzięki :) Sama nie wiem kiedy zleciały te 2 tygodnie! We wtorek się dowiem ile przybrała, ona wciąż wydaje mi się taka malutka, ale to przez syna, który nie dość, że urodził się większy to jeszcze przybrał w 1 miesiąc aż 2kg! Mia powodzenia trzymam kciuki :) U mnie dziś nieco chłodniej i chmury są, może jakiś spacerek wyjdzie bo na razie to tylko wieczorami w cieniu na ogródku siedzimy, a moja wielka dupa prosi się o ruch :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkaa gratulacje :) kolejna donoszona ;) Kochana ja naleśniki za śniadanie wyciągnęłam :D na obiad łosoś z marchewką i kaszą :) Inga ale to leci co? Jeszcze raz tyle i będziesz już miała miesięczną pannę w domu :) Kurczę zestresowałam się dziewczyny, bo widzę, że wszystko cudnie, ale mam za mało bodziakow na 56 z krótkim rekawkiem chyba... Ciekawe jak długo się ten rozmiar 56 nosi... Bo na 62 mam duzo wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka rozmiar rozmiarowi nierówny. Paulina jest szczuplutka i niektóre body 62 jak są wąskie lepiej na niej leżą niż np szersze body 56. Często pomiędzy jednymi a drugimi nawet nie ma specjalnej różnicy w długości. Mój syn dla odmiany był pulpecik i mając 2 tyg już z pierwszych ubrań 56 zaczął wyrastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Inga za podpowiedź ;) jestem jakaś taka nieogarnieta z tym wszystkim. Zapomniałam na szczęście, że już część ciuszkow schowalam do szafy poprasowane i tam były na 56 :D mam tego jednak dużo :) a końca nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy chodzicie na ktg? W pierwszej ciazy robiłam ktg od 36 tyg, teraz wizytę u gin mam dopiero 18.08 i jak zapytałam o ktg to moja lekarka, że dopiero po terminie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w środę wizytę, ale o ktg nic mi lekarz nie mówił. Nie wiem... Czytałam tylko, że jeśli wszystko przebiega prawidłowo to ktg robi się w terminie i po. Ale nie wiem. Pewnie co lekarz to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też w 1 ciąży lekarz pod koniec wysyłał na ktg. Teraz nic o tym nie wspominał, ale urodziłam 8 dni przed terminem więc nie wiem jakby było dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ani widu ani slychu objawow porodu. O ktg tez mi nic nie wiadomo. Wizyte mam w czwartek. Szczerze licze na to, ze juz sie na niej nie pojawie, no ale... Pytalam kolezanki, rodzila 3 miesiace temu i to ponad tydzien po terminie. Lekarz tez nie skierowal jej na ktg ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi :) pewnie tak, co lekarz to inaczej. Właśnie koleżanka mi odp że ona od 37 chodziła (teraz rodziła). Słomka to ile Ty masz tych ubranek? Weź mnie nie stresuj :P ja mam malutko 56, 62 tez nie szalałam za bardzo- mam pralko-suszarkę ;) w razie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka a Ty łykasz dalej magnez? Jak coś to zapytaj gina o to bo tez nie wiem, czy już odstawić czy mogę jeszcze chwile bo mi na skurcze łydek pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zapytam. Ja jeszcze łykam, zobaczymy co mi powie w środę - dam Ci znać. No ja mam dużo tych ubranek naprawdę. Ale to tylko dlatego, że wszystko dostałam od siostry i sąsiadki Kochana. Gdybym kupowała sama to pewnie kupilabym może 1/3 z tego także spoko. Kurczę no właśnie... Ja jakoś sobie wkrecilam, że od momentu ciąży donoszonej szybko urodzę, a tu się może okazać, że jeszcze przenoszę... A to oznaczałoby, że jeszcze np.miesiąc będę chodzic z brzuchem. O jezu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 3 ciazach mialam ktg od 39 tygodnia a teraz to cisza. Nastepna wizyta 14.08 czyli w 39+1 wiec musze sie jeszcze upomniec o GBS. Mialam godz temu az 1 spory skurcz i na tym koniec hehe jutro koncze 38 tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Moja ginka mówiła ze magnez mozna brać do końca ciąży jeżeli ma sie problemy z lydkami czy dretwieniem rąk. O ktg zapytam i o to kiedy wywolanie ewentualne. Brzuch mi twardnieje prawie caly czas, boli krocze, plecy ale to nic powaznego niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Madoro ja tak jak ty liczyłam ze nie dotrwam do kolejnej wizyty.. I tak od 3 tyg haha. Życzę ci zeby sie udało i żebyś już do czwartku miała to wszystko za sobą. Ja juz sie nastawilam na przenoszenie.. I obawiam sie ze jeszcze z tym brzuchem sie pomecze.. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedział na ostatniej wizycie, że mam się zapisać na kolejną za 2 tygodnie, ale mam bardzo duże szanse jej nie doczekać. I miał rację, bo urodziłam 2 dni przed planowaną wizytą. Nawet w szpitalu na obchodzie jak mnie zobaczył to się śmiał, że dobrze przewidział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ale wam zazdroszczę że macie swój topic. Możecie sobie porozmawiać a ja nie mam z kim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, pozdrawiam z mojej kanapy:-) Wygonili mnie dzisiaj do domu.Skurcze mam, ale nieregularne, szyjka skrócona, ale jeszcze zamknięta, wiec widocznie jeszcze trochę czasu do porodu zostało. Zacznę chyba biegać żeby przyspieszyć to wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słomka :) ja oczywiście zapomniałam o magnez zapytać. Fajnie, że miałaś od kogo dostać ubranka :). Ja już jestem bankrutem przez tego malucha :D, jeszcze bazę do fotelika zamówiłam, starszy powyrastal ze wszystkich butów- szkoda, że pieniądze nie rosną na drzewach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson wypuścili? Kurczę w Tobie była nadzieja na kolejne bobo :) myślałam że może napiszesz, że już malucha tulisz! Dzisiaj jestem pełna energii, a Wy? To chyba jednak ta pogoda :) trochę chłodu i człowiek się lepiej czuje. Niestety usłyszałam prognozy dzisiaj na kolejne dni...bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mam pytanie. Póki pamietam: czy gin może wystawić L4 z datą wstecz? Tzn L4 mam do 16.08 a wizytę 18.08 i żeby była ciągłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczyny. Gonię Was. Wczoraj wieczorem na 99% w majtach znalazłam czopa. Tak sądzę, że to czop. Wielki był, więc raczen to to. Mam nadzieję, że wytrzymam do czwartku (wtedy bedzie 37+1). Chociaz nie wiem czy to przez emocje czy się coś tam dzieje, ale brzuch jak na okres raz boli raz nie. Ale nie mocno. Powiedzcie, ze nawet w nieskończonym 37 tc nie będzie źle jakby co... MiaWillson no nie! Ja tu już czekałam na wieść ile waży Bruno i jak wygląda! Madoro Ty bez czopa ponad dwa tygodnie chodzisz i tego się trzymam ;p Mandarynkaa no ja mam naprawdę super. W zasadzie z rzeczy jakichkolwiek dla małej musialam kupić gondole, fotelik i materacyk do łóżeczka. Wszystko dostałam od siorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tez miałam cicha nadzieje, ze się mlody już wykluje, ale moj gin to chyba jakiś bajarz, bo mówił ze u mnie na pewno szybko pójdzie, a dwóch innych lekarzy w szpitalu powiedzieli, ze szyjka jak na wielorodke nie sugeruje nagłego porodu:-/ Zobaczymy co będzie mówił w czwartek na wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obudzilam sie dzis o 3 i chyba tak rozmazylam sie chlodkiem, ze niepotrafilam zasnac az do rana. O 5:30 juz bylam w piekarni, a o 6 rano siedzialam przy stoliku na balkonie ze sniadaniem i herbatka. :) Sama! Doceni ten kto ma male dziecko zadajace co sekunde pytanie. :) Rozpiescilam sie tym bardzo milym poczatkiem dnia, a objawow porodu jak nie bylo tak niema. Jeszcze 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja będę mieć ktg dopiero w szpitalu przy porodzie ,bo szpital mojego prowadzącego jest zamknięty,więc musiałabym iść prywatnie a nie widzę potrzeby :) dzisiejsza pogoda jest super! Okna mam pootwierane i w końcu jest czym oddychać:) My wczoraj z mężem postanowiliśmy trochę pogonić Młodego. Wyszło dziwnie,kalecznie a dziś wszystko mnie boli hahha więc nie wiem czy to coś ruszyło czy po prostu mam zakwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjkjkj
A co do l4 lekarz może wystawić do 3 dni wstecz :) Słomka gratuluję utracenia czopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka oooo zaskoczyłaś mnie z tym czopem :) nie martw się na zapas. Koleżanka w takim terminie urodziła i jedyny problem to jest wpisane, że wcześniak i rundki po lekarzach musi robić. Ale jak bez krwi czop to spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja siedzę i szukam położnej. Miałam z polecenia fajną to niestety idzie po koniec sierpnia na urlop. Kjkjkj dzięki za odp co do L4 :) a jak sytuacja z wózkiem? Podziwiam, że dałaś rade coś działać ze swoim :P mnie na sama myśl już tam wszystko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka chodzi Ci o położna przy porodzie czy ta co przychodzi do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddany w sobotę na gwarancje :) pan w sklepie napisał w adnotacji,że za chwilę poród i że wózek nie był używany ani razu,więc może po prostu uda się żeby odeslali nowy stelaż jak najszybciej! Dziś nie wiadomo czy kurier wózek ze sklepu zabierze bo jedzie tour de pologne przez Zabrze i ulice zamknięte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×