Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Obstawiam, że ja będę ostatnia :P termin 25.08 a starszy urodził się 6 dni po terminie. Nie mam obiadu, za chwile położna przychodzi a mój odkurzacz pół godz temu zakończył swój żywot. Wietrzę smród spalenizny, az korki wywaliło. Brakowało mi do wydatków czegoś jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najstarszy 7 dni po, corka 3 dni po i najmlodszy 1 dzien po :P schodzimy coraz nizej. Moze uda sie tym razem w terminie? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka nie mów hop :) Ja syna też urodziłam 4 dni po terminie i byłam prawie pewna, że czeka mnie powtórka z rozrywki. A tu córka zrobiła mamie miłą niespodziankę i wyszła 8 dni przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się dziś czuje jakbym miała urodzić,mega źle. Jeszcze cała ciążę się tak nigdy nie czułam. Ani leżeć,ani siedzieć,brzuch boli, w głowie mi się kręci ehh.. i cały czas do kibelka latam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjkjkj :( może to ta pogoda. Mnie tez brzuch boli, niedobrze mi. Ale Ty jak coś to jedz bo masz mieć CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie. Mam 2,5 cm rozwarcia, ale szyjka twarda wiec tak szybko chyba nie pójdzie. Umówiłam się z lekarzem, ze jak do 20-go nie urodzę, to mam się właśnie 20 stawić w szpitalu na kroplowe i będzie porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Oprocz mnie haha :D Ej no bo ja na serio zaczynam sie juz troche martwic o słomke...bo w sumie ta jej sytuacja do końca była nie jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, ze ja już mam dość! Nerwowo nie wyrabiam, te upały mnie dobijają i przed chwila beczałam bo wypralam poszewkę od mojego rogala i za cholerę nie mogę jej na niego teraz założyć! Skurczyła się czy co?! Ja chce już urodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia pewnie rogal tez spuchł od tych upałów :D a tak serio to ja tez mam dosyc ale staram sie tego nikomu nie pokazywac bo teoretycznie wiedzialam co robie bo wlasnie chcialam miec dzieciatko na lato bo pozostali to jesienni i najstarszy wiosenny. A teraz mam za swoje :P jak to się mowi "cierp ciało coś chciało" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co może byla akcja i musieli zrobić np slomce cc to na pewno szybko nie chwyci za telefon. Dajcie jej czas :) pierwsza ciąża i pierwszy poród to nie jest pewnie tak łatwo się ogarnąć jak wy już weteranki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia na spokojnie-spróbuj później to zrobić :* dlatego właśnie boję się wyprać swój haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobię drugie podejście z poszewka, teraz nie mam na to już nerwów Ja obstawiam, ze Gosciara już dawno w szpitalu, a Słomka możliwe, ze po CC jest i jak nabierze sił to napewno napisze. Ciekawe, która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym porodzie bylam otepiala przez caly pobyt. Duzo krwi stracilam i tylko modlilam sie zeby nikt mi nie zawracal glowy. Co innego teraz. Ameryka! Gdyby nie bol kurczacej sie macicy to ide na balety. Moj syn non stop praktycznie spi. Musze go budzic na jedzenie. No dajcie spokoj. Ja rozumiem ze chlopak moze byc leniwy, no ale...!? Wyniki mamy super. Teraz modle sie zeby przybral na wadze tyle ile trzeba i moze juz jutro wyjdziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia! Wcale nie zdziwilabym sie gdyby poszewka lezala obok telewizora albo na blacie w kuchni. Tez tak mialam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson rozumiem Cię doskonale. Od kilku nocy śpię na rogalu nieobleczonym. Męczyłam się z pol godz aż wpadłam w histerie. I dałam sobie spokój. Dziewczyny dobrze, że jesteście...Że czytam Was i wiem że przechodzicie to samo...mam już doła dzisiaj, właśnie się już zdążyłam pokłócić z mama przez tel :P Ja wszystko rozumiem, że lato itd ale ileż k.... może tak grzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościara na bank już w szpitalu :) A Słomka biedactwo rzeczywiście, jeśli ją dzisiaj ciachneli to pewnie półprzytomna. Albo tak zapatrzona w Hanulke ze o Nas zapomniała ;) Pewnie jutro się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro to weekend już spędzicie razem w domku pewnie :). To Twój drugi poród jest wynagrodzeniem za ten pierwszy, za stres itp :). Może chłopcy już tak mają bo mój tez spał i spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro ja miałam identycznie! Po 1 porodzie długo leżałam i byłam słaba, bolało mnie krocze, miałam opory, żeby do toalety wstać. A teraz to przez te 2 doby w szpitalu mnie już nosiło, szlag mnie od leżenia trafiał. Teraz 2,5 tyg po porodzie i po zdjęciu szwów to gdyby nie podpaska to bym nie pamiętała, że rodziłam :) Słomka pewnie zakochana w Hance przypomni sobie o nas dopiero później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy poród to na pewno szok dla każdej kobiety:) A za drugim razem już się wie 'z czym to jeść'. Pocieszylyscie mnie z tymi synami,oby mój też tak tylko spał i jadł hahah :D dzisiejsza noc będzie gorąca bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za gorąca!!! Spac nie moge tylko sie ciagle obracam na drugi bok :( okno otwarte na ościerz a nie ma czym oddychac. A mała tez nie spi tylko sie wierci razem ze mna. Czyzby miala tez podgrzewane wody płodowe? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą noc się wiercilam nie moglam znalezc sobie miejsca. Zasnelam dopiero nad ranem :( czy ktoś tu jeszcze jest razem ze mną w 2-paku czy juz wszystkie się posypałyście? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. U mnie 38t5d. Pocę się jak świnia, nie mogę spać bo czuję dyskomfort w prawie każdym miejscu na ciele. Trochę mnie bolą plecy i mam takie bóle miesiączkowe już przez tydzień prawie. Do tego raz biegunka, raz zatwardzenie i bardzo boląca, naciągnięta skóra w górnej części brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dość, że pocę się jak świnia to i wyglądam jak ona :P. Tak ostatnie dni to dramat. Jesteśmy takie sexi ;). Jestem nieprzytomna, spać się nie da...jeszcze mały ma tak nisko główkę, tak mnie tam bolało w nocy, już myślałam że chce wyjść. zaczynamy kolejny, cudowny, upalny dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×